Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13326. sayfa)

6 Kayıtlı Üye ve 38 Misafir (1 Mobil) - 43 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.720
Cevap
2.721
Favori
21.315.656
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Garantipay 11.11 bonusu 100 tl ile steam kodu aldım, şunları alıp üstüne 8 TL ödedim.

Hades

Age of Wonders : Planetfall

Max Payne 3

Frostpunk

Spellforce 3

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

Twitch Prime varsa beleş BF3 oyun kodunu veriyor..

bende gözükmüyor,nereden baktınız acaba..

• Arkadaşlar merhaba, bir konu hakkında danışmak istiyorum fakat yanlış konuya yazdıysam kusura bakmayın. Bu akşam PC'de oyun oynamak amacıyla satın aldığım Dualshock 4 controller elime ulaştı ama kutunun içinde controllerı şarj etmek için bir USB kablo yoktu (sanırım default böyle oluyor.) PS4'üm de yok malum, bahsettiğim kontrolcüyü kullanan arkadaşlar şarj etmek için nasıl bir USB kablo kullanıyorlar, bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the little prince -- 1 Aralık 2020; 20:32:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NextMan--

bende gözükmüyor,nereden baktınız acaba..

Alıntıları Göster
  • Anladım. Teşekkürler bilgilendirme için.

Bu arada Humble Origin Bundle dedin, yaramıza tuz bastın Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Dip Not: Bu bundle satışta olduğu zaman dolar kuru tam 2 TL idi. Yani 10 TL'ye resimdeki tüm oyunları, 2 TL'ye soldaki tüm oyunları alabiliyorduk. Ey gidi günler.. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Soldaki oyunları indirimli fiyatlarının toplamı şimdi 200 TL'nin üzerinde... Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Ne günlerdi yahu. İki haftada bir salı günleri yeni bundle beklerdik. Her hafta perşembe günleri de weekly bundle oluyordu. Steam kütüphanemi Humble Bundle sayesinde bayağı dizmiştim. :)
  • Assetto corsa ulti
    Shadow war deft
    Rise of the tomb raider alarak indirimi bitirdim. Assetto hariç ikisini xboxda oynamıştım. Doom alacaktim ama gamepasse gelecekmiş. 60 liradan yirttik 😁

• Böylece sonbahar indirimlerini ~100 TL ile bitirdik.

• BlackBeasT kullanıcısına yanıt

Bilgi için teşekkürler. Daha önce de Rocket Arena vermişlerdi. Atari oyunları yerine bu tarz Epic/Origin keyleri verseler çok güzel olacak.

• BlackBeasT kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• İndirim dönemini 0 TL ile kapattım. Hem oynayacak çok fazla oyunum var, hem de eskisi kadar fazla boş vaktim de olmuyor. Olunca da arkadaşlarla alışmış olduğumuz online oyunları oynuyoruz. Bu seferlik param cebimde kaldı ama kış indirimlerinde muhtemelen alırım dayanamayıp Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Hocam şu bioshock sezon pass postunu atmasaydin dlcleri oynamadan rafa kaldirmis olacaktim oyunu. Bende varmiş 😁. Geri yukleyip onlara başladim. Episode 2ye gectim eyw.

• son dakka yine dayanamadım doom eternal i de aldım ilk günde Halo, Ori son oyun, Prey, Shadow of tom braider, Doom 2016, Wolfenstein 2 almıştım Cyberpunk a 9 gün kala bu oyunlar ne zaman oynanacak bilmiyorum cyberpunk çıkınca zaten tüm dikkat dağılacak

• Gitti 256 tl son dakikada.

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt

Güzel oyunlar almışsın. Cyberpunk'ın çıkmaması diğer tüm oyunların işine geldi. Kasım ayında çıkmış olsaydı herhalde şu an yapılan alışverişlerin en az yarısı yapılmazdı.

• rdr online steam yalan oldu galiba

• Control, PC e gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 1 Aralık 2020; 21:13:51 >
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt

Ben Cyberpunk çıkacak diye yeni oyuna başlamıyorum, başlayamıyorum çünkü oynayasım gelmiyor Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 1 aydır Cyberpunk çıkmadan oynayayım diye indirdiğim 2-3 oyunu sadece girip biraz oynayıp tekrar bıraktım.

Aslında bu kadar hype olmak çok yanlış, bunun farkındayım ama Cyberpunk'ı oynayıp bitirmeden sanırım yeni bir oyuna konsantre olup bitiremeyeceğim. O yüzden resmen gün sayıyorum Kasım ayından beri.

Ama bu sefer de çıkıp herhangi bir sebepten dolayı ertelerler ise çok fena söverim. Cidden, bu kadar hype olmuşken sosyal medyada CDPR'ın bulabildiğim bütün hesaplarına düz girerim, hatta bulabildiğim CDPR çalışanlarına tehdit mesajı bile atabilirim Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Tabii şakası bir yana, zaten Korona yüzünden 2020 yılı bok gibi geçti ve geçmeye de devam ediyor, üstüne bir de bunlar Nisan'dan beri sürekli erteliyorlar, artık ne sinir kaldı ne sabır. Ölmeden oynayalım şu oyunu artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 1 Aralık 2020; 21:21:30 >

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.