Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dürüstİnsan , Dürüstİnsan , Darksun80 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.692
Cevap
2.721
Favori
21.311.777
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: eKsTazi

Bioshock serisini hiç oynamamış biri olarak bir sorum var ? Acaba ilk iki oyun oynanmaya değer mi ? Çok vakti olmayan birisiyim Bioshock bundle ile sadece infinite arasında fiyat farkı zaten çok yok problem değil.

İlk oyun kesinlikle oynanmaya değer 2.oyun da diğer 2 oyun kadar iyi olmasa da güzel oyundur. Infinite ile 1-2 arasında direkt bağ yok ama Infinite DLCleri direkt olarak ilk oyun ile bağlı ve ilk oyunun en kritik kısmından spoiler barındırıyor. Tavsiyem hepsini oynamanız ama vaktiniz bol değilse 2.oyun atlanabilir

• Tekken, Street Fighter veya Mortal Kombat satın alacağım üçünden birini sizce hangisini almalıyım?

Edit: Tekken almaya karar vermiştim az önce ta ki şunu görene kadar:

Oyunun fiyatı 30 TL, tamam burda sıfır sıkıntı bir sıkıntı yok, ama oyunda oynamak istediğimiz bazı karakterler için ekstra para ödememiz gerekiyor(genel olarak karakter başı 10 TL) ve bu karakterler şaka gibi DLC şeklinde satılıyor. Ayrıca oyunun 4 adet season passi var ve bu season passlerde karakter + mekan açıyor ve fiyatları en düşüğü 37 TL, tüm karakterleri açmak istediğimizde şuan ki indirimli(çoğu %50 indirimde) halinde bile 400 TL bayılmamız gerekiyor. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Benim gibi almayı düşünüp de DLC kısmına bakmayanların bilgisi olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 1 Aralık 2020; 16:0:10 >

• Vakit daralıyor. Kaldı 5 saat 🌟

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Impakt kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impakt

Tekken, Street Fighter veya Mortal Kombat satın alacağım üçünden birini sizce hangisini almalıyım?

Edit: Tekken almaya karar vermiştim az önce ta ki şunu görene kadar:

Oyunun fiyatı 30 TL, tamam burda sıfır sıkıntı bir sıkıntı yok, ama oyunda oynamak istediğimiz bazı karakterler için ekstra para ödememiz gerekiyor(genel olarak karakter başı 10 TL) ve bu karakterler şaka gibi DLC şeklinde satılıyor. Ayrıca oyunun 4 adet season passi var ve bu season passlerde karakter + mekan açıyor ve fiyatları en düşüğü 37 TL, tüm karakterleri açmak istediğimizde şuan ki indirimli(çoğu %50 indirimde) halinde bile 400 TL bayılmamız gerekiyor.       

Benim gibi almayı düşünüp de DLC kısmına bakmayanların bilgisi olsun.

Mortal Kombat Ultimate Edition al geç hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: soar

f1 2011 aldım İstanbul pistinde yarışmak için fakat oyunu açamıyorum. bu işlerde biraz acemi sayılırım, nasıl çözeceğim konusunda yardımcı olur musunuz?

önceki sayfalarda anlatılmıştı sanki

• Önceki sayfalardaki tartışmalardan kafamda nasıl yer ettiyse Far Cry 3'ü kurup oynamaya karar verdim Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• arkadaşlar yeni pc aldım idnirimleri görünce sormak istedim

rdr 2 alınır fiyat 200 tl

bi de mafia var aklımda. oda 190 civarı

• quote:

Orijinalden alıntı: Attan Inip Essege Binen

arkadaşlar yeni pc aldım idnirimleri görünce sormak istedim

rdr 2 alınır fiyat 200 tl

bi de mafia var aklımda. oda 190 civarı

İkisi de güzel oyun, alınır. RDR2 son kuruşuna kadar hak ediyor. Mafia Def Edition da güzel oyun ama pahalı geldiyse biraz daha bekleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-79AA8D8C9

İkisi de güzel oyun, alınır. RDR2 son kuruşuna kadar hak ediyor. Mafia Def Edition da güzel oyun ama pahalı geldiyse biraz daha bekleyebilirsiniz.

Alıntıları Göster

teşekkürler hocam, mafia biraz pahalı gibi geldi, düşer mi acaba ilerde kararsız kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: Attan Inip Essege Binen

teşekkürler hocam, mafia biraz pahalı gibi geldi, düşer mi acaba ilerde kararsız kaldım

Alıntıları Göster

Yeni çıkmasına rağmen %25 gördü. Kış indiriminde de aynı miktarda iner bence. Önümüzdeki yaz daha iyi indirim alır diye düşünüyorum. RDR2 sizi baya bir süre oyalar.

• Rozet işledikçe 'Mysterious Trading Cards' verilen, özel destesi olan etkinlik Kış İndirimleri civarında oluyordu değil mi? Bu etkinlik süresince, oyun satın aldıkça da bu kartlardan veriliyor muydu yoksa sadece rozetten ve keşif kuyruğu tamamladıkça mı geliyordu? Eğer oyun satın aldıkça da geliyorsa almak istediklerimi şimdi değil 22 Aralık'ta yani Kış İndirimlerinde alacağım. Hatta şimdi aldığım bir kısım siparişimi iade edeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-79AA8D8C9

Yeni çıkmasına rağmen %25 gördü. Kış indiriminde de aynı miktarda iner bence. Önümüzdeki yaz daha iyi indirim alır diye düşünüyorum. RDR2 sizi baya bir süre oyalar.

Alıntıları Göster

Teşekkürler hocam alıp geçiyorum

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Oyun satın aldıkça da geliyordu. Her 10 dolarlık harcama 1 kart gibi.

Kış indirimlerinde şu 250 liralık alışverişe 20-25 liralık çek verme olayının da geri geleceğini düşünüyorum.

• Footbal Manager 21 almayı düşünen varmı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Olabildiğince farklı kategorilerden önermeye çalışacağım umarım seversiniz

The Messenger

The Wolf Among Us

MGS V + GZ

Sniper Elite 4

Shadow of War

Firewatch

Hellblade

Gears 5

Metro 2033 Redux

Metro Last Night

Life is Strange Before the Storm

Gris

Wolfenstein Old Blood

Sherlock Holmes the Devil's Daughter

Celeste

Spec Ops the Line

Trine

Bayonetta

Dishonored

Batman Arkham Col.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 1 Aralık 2020; 17:24:57 >
  • Indirimlerin sonuna dogru gelirken corbada bizim de tuzumuz olsun :)

10 TL steam cüzdan kodu: 48NJW-HXHX3-L0JHA
    Kullanan belirtirse sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 1 Aralık 2020; 17:34:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yamyam dolu kullanmışlar bile.Denedim az önce kullanılmış diyor :)

kullandım teşekkürler

• indirimler bitmeden yanıtlayabilirseniz çok sevinirim the evil within 1 de dlc almaya gerek var mı yoksa normal sürümünü almak yeterli mi?

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.