Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: returnity , dvoca Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 24 Misafir - 24 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.502
Cevap
2.720
Favori
21.290.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş

Normalde Gears 5 ve Dishonored 2 almıştım fakat ikisini de iade edip Prey ve Dishonored 2 paketini almaya karar verdim. Gears 5 dip fiyat görmüş fakat oyunda bug ve bazı sıkıntılar olduğuyla ilgili yorumlar vardı. Zaten steam incelemeleri de karışık fakat Prey'de bi süreden sonra sıkıyor diyolar.

• kagan18 K kullanıcısına yanıt

Çevremizdeki olaylardan, aslında genel olarak bizi etkileyen her şeyden etkilenme biçimimiz ve şiddetimiz o anki içinde bulunduğumuz ruh hâlinin doğrudan etkisiyle değişir. Benim Prey'i oynamaya başladığım dönem hastalık sebebiyle evde olduğum ve canımın sıkıldığı bir dönemdi. Hem beklentim hem de isteğim sağlam bir hikâye altında aksiyon/gerilim oyunu oynamaktı. Prey de harala gürele oynanacak bir oyun değil. Oyun keşfetmeye ve içinde bulunduğumuz durumu anlamaya dayalı bir oyun. Oyunda okumak ve dinlemek önemli yer tutuyor. Tekinsiz bir bilim kurgu hayranıysanız Prey şahane bir oyun. İncelemelerde bu oyunu bir süre sonra sıkıyor diye niteleyen arkadaşların sıkılmadan oynadığı oyunların da birilerini sıktığını unutmayın.

Zevkler ve renkler tartışılır, ama herkesle değil.

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

Haklısınız tabi zaten ben de hikayesine bir şans vermek istediğim için almaya karar verdim. Umarım dediğiniz gibi güzel bir deneyim yaşatır yorumlarınız için teşekkürler.

• TheKill02 kullanıcısına yanıt
    Tomb raider ve wolf2 alın geçin hocam yalnız wolf2 yaması ücretli ingilizce oynamak keyif verirmi bilemem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Soma yı niye kimse tavsiye etmiyor. Ben Prey'den daha çok sevdim oyunu

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam tavsiye için :)

• Doğru diyorsunuz hocam. Ben Steam fiyatını düşünerek yazmıştım. Playstore'dan baktığım kadarıyla 92 TL'ye geliyor wirecard ile ama kararsızım nedense.

• Miralay Kaplan kullanıcısına yanıt

Aklıma gelmedi. Soma'da aksiyon yok, konu olarak daha ağır, herkese hitap etmiyor. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam daha iyi bir İngilizce istiyordu. Türkçe yama var mı bilmiyorum.

Observer ve Pathologic 2'yi de listeye ekleyebiliriz.

• Rica ederim hocam. Ban yeme kesinlikle söz konusu değildir. Bu arada cyberpunk 2077 çok güzel tercih olmuş
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt

Aynen, katılıyorum hocam. O zaman kaliteli bir çeviri arayayım. Teşekkürler

• Wolfenstein serisini satın aldım. Optimizasyon konusunda endiseliyim. Ayrıca hikayesi nasıldır ve hangi sıra ile oynamam gerekiyor ?
    İyi forumlar ;)

Odağı korku olan oyunları türleri çok nadir oynuyorum. Korkuyla harmanlanmış (hikaye,macera,bilimkurgu,görsel güzellik) daha oynanabilir oluyor. Korkuyu ana malzeme değilde extra olarak kullanlar tercihim.

Soma nın türkçe yaması mevcuttu steamworkshop da duruyormu hala bakmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yldrm224

İkisini de alın diyorsunuz yani. Uzun süre idare eder bu oyunlar o zaman

witcher 2 yi %100 olarak 45 saatte bitirmiştim. Bu arada shadow of war için tr yama var mı ücretsiz olarak ya da çevirmek isteyen

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt

Arkadaşın yorumuna tamamen katılmakla beraber ek olarak, Horizon zero dawn'ın en (belkide tek) iyi yönü ps4 gibi teknik olarak çöp bir konsolda o grafikleri verebilmesiydi. Exclusive olduğu için pohpohlandı.

Objektif olarak bakarsak: Horizon Zero Dawn = TPS Far Cry Primal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d41mon -- 28 Kasım 2020; 18:49:24 >
  • Miralay Kaplan kullanıcısına yanıt

Gerilim işte, ben de o tarz oyunları severim. Tekinsizden kastettiğim oydu, işte ismine ne dersek diyelim, tekinsiz, kasvetli, güvensiz, tedirgin edici. Soma korku olarak daha uygun ama Prey korku sayılmaz.

Ben korku da severim. Ama sırf korkutmak için yapılan korkuları sevmiyorum, keza insan olduğum için doğrudan sahip olduğum zaafiyetleri kullanıyor çoğu oyun. Aniden çıkan bir görüntü ya da ses hemen herkesi ürkütür. Vay be adamlar ne jump scare yapmış diye bir oyun ya da video övülür mü? Korkutulmak var korkutulmak var. Korkutulmayı seviyorum da kaliteli şekilde korkmak isterim. Adam gibi korkutacaksanız korkutun, yoksa öyle arabanın arkasına saklanıp da bir anda zıplamayla yersiniz depiği, ona göre.

Şimdi sakinim.

• Şöyle bir oyun çıkmış. Şu an erken erişimde. Hayalinizdeki evi/şehri kurabiliyorsunuz. İlgilisine duyurulur.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Gerilim işte, ben de o tarz oyunları severim. Tekinsizden kastettiğim oydu, işte ismine ne dersek diyelim, tekinsiz, kasvetli, güvensiz, tedirgin edici. Soma korku olarak daha uygun ama Prey korku sayılmaz.

Ben korku da severim. Ama sırf korkutmak için yapılan korkuları sevmiyorum, keza insan olduğum için doğrudan sahip olduğum zaafiyetleri kullanıyor çoğu oyun. Aniden çıkan bir görüntü ya da ses hemen herkesi ürkütür. Vay be adamlar ne jump scare yapmış diye bir oyun ya da video övülür mü? Korkutulmak var korkutulmak var. Korkutulmayı seviyorum da kaliteli şekilde korkmak isterim. Adam gibi korkutacaksanız korkutun, yoksa öyle arabanın arkasına saklanıp da bir anda zıplamayla yersiniz depiği, ona göre.

Şimdi sakinim.

Nasıl korkutulmalı hocam?

• CaptainErturan kullanıcısına yanıt

New Order

Old Blood

New Colossus

Bu sıralama kronolojik. Old Blood, New Order'dan önce geçiyor. Kaledeki bir gizemi, sırrı çözüyorsunuz. Konudan biraz uzak ama oynamanızı öneririm.

Optimizasyonu Activision ile kapışır. Harikadır.

• Güzel korkutmalı. Öyle böyle korkutmamalı, sağlam korkutmalı. Baya korkutmalı. Gece salıncakta sallanan ve saçları kandan yapış yapış olmuş ufak kız çocuğu gibi, sebepsizce hunharca. Bir gecede fakirleşirmişcesine, gelecek kaygısıyla, alım gücünün düşmesiyle korkutmalı. Tam korkulacak bir şey olmadığını düşündüğün anda dona sarı rengini veren maddeyi salgılatmalı. Korku dediğin beyle olur.

Kabul edelim iyi korktuk diyebilmeli insan. Demiyorsa ayak parmaklarından biri kopmuş demektir, ortodonti bölümünde baktırsın.

• Bu dönem

The Evil Within - ₺12

Sniper Elite 4 - ₺18

MGS V + GZ - ₺18

Shadow of Mordor - ₺12

Toplam tam ₺60 tuttu siz ne aldınız

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.