Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gamerxir , vader1903 , metelloner Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 20 Misafir (2 Mobil) - 21 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.675
Cevap
2.721
Favori
21.308.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Foreign.

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Ben de LA Noire çıkardım. GTA 4 alacağım ama yama yükleyince ban yiyorsunuz diyorlar. Çekindim açıkçası. En son listemi bu şekilde oluşturdum. Akşama alacağım inşallah.

Ben yamalı oynuyorum 4 aydır ban vs yemedim. Bence birisi sallamıştır ban olayını dikkate almayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• YediyuzYetmisYedi kullanıcısına yanıt

mod sitelerine bakabilirsiniz muhtemelen vardır ama tavsiyem kolay zorluk seviyesinde modsuz oynamanız. oyunu birkaç ay önce normal seviyede bitirdim ve yarısına bile gelmeden epey güçlenebiliyorsunuz. tek yapmanız gereken biraz alchemy kullanmak ve yetenek puanlarını igni'ye basmak. sadece 2-3 kere sağ tık yaparak toplu katliam yapıyorsunuz hile gibi oluyor zaten. oyun kendisi dengesiz diyebiliriz.

• Yazmayın hocam böyle. Zaten kararsızım oyunu almak konusunda. Biraz daha bekleyeyim diyordum ama alınır mı şimdi sizce? 100 TL altına inince almayı düşünüyordum ben.

• tavsiyem ac origins ya gold edition olsun yada standart, deluxe da 10 lira fazla verecek bir şey yok

• Tranquillity kullanıcısına yanıt

Sıkı bir Yu Gi hayranıyım. Bu oyunu henüz oynamadım fakat senaryo modunda tüm hikayeler mevcut ve ücretsiz sürümdeki DLC'ler oyuna dahil. Oynayıp detaylı değerlendirme paylaşırım yine hocam.

• HankMoodies kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam, sevinirim. Benim normalde istek listemde Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist vardı. Yorumlara bakınca sizin aldığınız daha çok tavsiye edilmiş. Yugioh'yu çok severim hatta PS1 zamanında oyunum da vardı çok fazla oynardım fakat ilerleyen vakitlerde PC'de çıkan oyunları denedim bir çok kez ama zevk alamamıştım.

• Konu ile alakasız olacak biraz ama the evil Within serisini ps4 de bitirmiştim bir kere de PC'de bitirmek için 2 oyunu da satın aldım. ikinci oyun 60 fps yüksek ayarlarda rahatça oynayabiliyorum ama ilk oyun 12-13 fps veriyor. Bunun bir çözümü var mı acaba. Ekran kartı RX590

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Shovel Knight kullanıcısına yanıt

@Gye_Baek O zaman gönül rahatlığıyla indirebilirim yamayı. Birkaç kişi de sizin gibi söylüyordu. Normalde az buçuk İngilizcem var ama her şeyine vakıf olmamdan dolayı Türkçe oynamak daha zevkli geliyor. Çok teşekkürler cevap için.

@Shovel Knight Çok teşekkürler cevap için. Ben diğerinin fiyatına bakıp öyle karar vereyim o zaman. Diğeri fazla ise standart alırım.

• Polanski TR P kullanıcısına yanıt

67 liraya almıştık. Çıkış haftası 8 saat oynayıp sıkıldım ve bıraktım. Bir ara yeniden dönücem. Ps exclusive'i olduğu için senelerce ps fanboylar tarafından abartılmış bir oyun olduğunu düşünüyorum. Boş açık dünya, kendini tekrar eden görevler, ruhsuz npc'ler, klişe ve sıkıcı bir hikaye. Bildiğin Ubisoft oyunu bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: VenomSV

Yazmayın hocam böyle. Zaten kararsızım oyunu almak konusunda. Biraz daha bekleyeyim diyordum ama alınır mı şimdi sizce? 100 TL altına inince almayı düşünüyordum ben.

Oyunu TT PlayStore'dan 89 TL'ye aldım hocam. Şu an fiyatı zaten 100 TL altında.

Control Ultimate Edition - Playstore

Buradan Infinite Health & Endurance var ancak, bununla götür, yok yeni başladıysan kolay zorluk seviyesinde yeniden başla.

https://www.nexusmods.com/witcher/mods/categories/21//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turk0gamer -- 28 Kasım 2020; 16:24:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foreign.

@Gye_Baek O zaman gönül rahatlığıyla indirebilirim yamayı. Birkaç kişi de sizin gibi söylüyordu. Normalde az buçuk İngilizcem var ama her şeyine vakıf olmamdan dolayı Türkçe oynamak daha zevkli geliyor. Çok teşekkürler cevap için.

@Shovel Knight Çok teşekkürler cevap için. Ben diğerinin fiyatına bakıp öyle karar vereyim o zaman. Diğeri fazla ise standart alırım.

Hocam benim ingilizcem fena değildir ama gta gibi açık dünya oyunlarını Türkçe oynuyorum çünkü kaçırdığım çok şey oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

Buradan Infinite Health & Endurance var ancak, bununla götür, yok yeni başladıysan kolay zorluk seviyesinde yeniden başla.

https://www.nexusmods.com/witcher/mods/categories/21//

bunu yukledim galiba.dans edip duruyor gibi.vurmuyor bi turlu :) yer değiştirip duruyorum vurus yapmıyor

• |Spetsnaz| kullanıcısına yanıt
    Nolmuş Valentina Nappi koyunca? Hemende tanıdın hocam helal olsun ;)
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt

• Arkadaşlar oyunlarım böyle güzel indirimler varken bunlara bakarak kesinlikle sende oynamalısın dediğin oyun tavsiyelerinizi bekliyorum :)

Bunlarda araştırmalar sonucu sepete eklediklerim alıp almamak arasında kararsızım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheKill02 -- 28 Kasım 2020; 15:30:28 >

yok o skill'lerini coşturmadır o zaman adam usta olunca kılıçla dans ediyor adeta... ama bilemedim ki şimdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

Teşekkürler hocam.

• Cüzdan kodu alabileceğim uygun ve güvenilir siteler var mı?

• Uygun fiyatlı hikâyesi güzel oyun tavsiyesi isteyen arkadaşlar için Prey ve Dishonored 2'yi tavsiye ederim, ikisinin birlikte olduğu bundle 8 lira daha uyguna geliyor.

https://store.steampowered.com/agecheck/bundle/7157/

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.