Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vommel , returnity , radyohead , to9y Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 30 Misafir (1 Mobil) - 32 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.508
Cevap
2.719
Favori
21.291.168
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Hikaye bağlantısı var hocam. Ama eger isterseniz 3.oyunu da yalnızca oynayabilirsiniz. Taş gibi oyun malum :D
  • Witcher 2 oynamadan witcher 3 e başlamayın derim sonuçta 2 nin ana hikayesinin 3 den aşağı kalır yanı yok. Aslında 1. oyunda oynanmalı ama oynamayanı anlarım sonuçta savaş sistemi insanı bezdirir.

• yldrm224 kullanıcısına yanıt

Valhalla şuan çok pahalı. Witcher 2 ve 3 ü çok ucuza kapatabilirsiniz ki witcher 2 çok iyi oyundur ama yer yer sıkabilir, witcher 3 ise gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan birisidir. AC Odyssey ise yine witcher 3 olmaya çalışmış araya hafiften god of war serpmiş bir oyundur, yine ucuz olduğu için alın oynayın taş gibi oyundur.

• d41mon kullanıcısına yanıt
    İkisini de alın diyorsunuz yani. Uzun süre idare eder bu oyunlar o zaman
  • yldrm224 kullanıcısına yanıt

Witcher 2: 34 saat -- 4.65 tl

https://howlongtobeat.com/game?id=10268

Witcher 3 - dlc ler dahil: 127 saat -- 22.49 tl

https://howlongtobeat.com/game?id=40171

Assassin's Creed Odyssey: 80 saat -- 80 tl (epicte 20 tl ye düşmüştü)

https://howlongtobeat.com/game?id=57503

Şimdi 2 yi ayrı alabiyor muyum diye bakıyordum 😀 teşekkürler
    Oddysey için acele etmeyeyim o zaman? Yine düşerse alırım. Şimdilik witcher a odaklanayım.
  • doom eternal i kış indirimlerine atasım var ama içimden bir ses kesin bir sonrakine indirim yüzdesi düşecek diyor kararsız kaldım bütün oyunları bu indirimde aldık kışın kupon falan gelecek yazık olacak

• Evet yok ben zaten single takılan birisiyim. Herkes online multi felan oynamıyor!

Co-Op'u var ama Splitscreenli... zaten survival tek başına olur  

• Evet 1 ve 2 de devam ediyordu 3'ü oynamadığım için bilmiyorum.

• | OMG! | kullanıcısına yanıt

Bu indirimlerde Assetto Corsa Ultimate Edition aldım 15 liraya. Modladım F1 için dönüp duruyorum öyle Intercity İstanbul Park'ta  

Eğer bu tip işlerle uğraşmayı seviyorsanız öneririm.

Önceden de elimde F1 2012 vardı. Bu indirimlerde de 2 liraya düşünce 2011'i aldım yine İstanbul'u içeren son Formula oyunu olduğu için.

Diyeceğim o ki Formula'ya özel bir ilginiz yoksa bir süre sonra sıkılıp oyanamayacaksınız zaten. Eski bir versiyonu da alıp geçebilirsiniz, daha önce oynamadıysanız hepsi aynı tatmini verir.

Yok belki sarar devam ederim derseniz bu kadar emek var. Oynamasam da biliyorum ki 46 liraları kesinlikle hak eder 2020.

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt

Hemen oynarım demiyorsanız şutlayın, sonra alırsınız. Aynı indirimi görür gibi geliyor bana da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence kışın aynı indirimler gelecek, boşa umutlanmayın. Daha önce de aynısı oldu diye hatırlıyorum, bekleyen varsa istediklerini alıp geçsin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Witcher 2 oynamadan witcher 3 e başlamayın derim sonuçta 2 nin ana hikayesinin 3 den aşağı kalır yanı yok. Aslında 1. oyunda oynanmalı ama oynamayanı anlarım sonuçta savaş sistemi insanı bezdirir.

witcher 1 için mod varmı tek vurusta oldurme gibi. gercekten bezdiriyor.sadece hikayeyi takip edeyim dedim ilerleyemiyorum

• empire of sin ön siparişe açılmış. 61 tl. bence çok çok iyi fiyat düşünen varsa kaçırmasın derim. ben hemen aldım artar martar fiyatı diyerek

• quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

empire of sin ön siparişe açılmış. 61 tl. bence çok çok iyi fiyat düşünen varsa kaçırmasın derim. ben hemen aldım artar martar fiyatı diyerek

17 Eylülde ön siparişe açılmıştı hocam. Artacağını sanmıyorum ama her şey olabilir tabi ki. :)

• Control'u 3080'e saklıyordum dün Ultimate sürüm aldım baya hoşuma gitti. Remedy oyunlarına sempatim zaten var Alan wake ve Max Payne'den dolayı. Doom Erternal'dan sonra buda ilaç gibi geldi. Cyberpunk'a kadar da bunu bitiririm. Bu arada oyun RTX'i en iyi kullanan oyun olmuş gerçekten. Hikaye yönü pek iyi sayılmaz ama oyun akıyor her türlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 28 Kasım 2020; 16:17:6 >

• Crusader King 3 için Royal edition gerekli mi bilemedim.

• HankMoodies kullanıcısına yanıt

Hocam yugioh’yu indirim bitmeden önce deneme şansınız olursa oyun hakkındaki görüşlerinizi belirtebilir misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tranquillity -- 28 Kasım 2020; 15:22:57 >
  • CaptainErturan kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Ben de LA Noire çıkardım. GTA 4 alacağım ama yama yükleyince ban yiyorsunuz diyorlar. Çekindim açıkçası. En son listemi bu şekilde oluşturdum. Akşama alacağım inşallah.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.