Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13302. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: azos , bulduren , battalion , 1event , Kaltroh Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 31 Misafir (1 Mobil) - 33 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.719
Cevap
2.721
Favori
21.315.523
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Shadow of Mordor GOTY almak isteyen cdkeys sitesine bakabilir orada 1.99 dolar şu anda steamde ise 23.60.

Zamanında birkaç alışveriş yapmıştım güvenilir bir sitedir.

https://www.cdkeys.com/pc/games/middle-earth-shadow-of-mordor-game-of-the-year-edition-pc-cd-key

• imjohnnystark kullanıcısına yanıt

12 liradan verdi birkaç gün önce Playstore

• imjohnnystark kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta Playstore'da 12₺ idi hocam, kaçırdınız sanırım.
  • Mgs v i paket olarak almanın avantajı kalmamış ground zeroes + phantom pain tek tek daha ucuza geliyor

• Neco. kullanıcısına yanıt

hocam ben türknet kullanıyorum oraya hiç bakmadım bir de birkaç sene önce oynamıştım bu oyunu.

forumda shadow of war önerisi de görünce paylaşayım dedim :)

• s1LENT kullanıcısına yanıt

o konuda bi fikrim yok valla o sitede uygunluk olarak bu gözüme çarpınca paylaşayım dedim :)

• Reiskonen kullanıcısına yanıt

https://store.steampowered.com/agecheck/bundle/4854/

3 TL fark ile oyun ve tüm dlcleri alabilirsiniz hocam Steam üzerinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prey nasıldır tavsiye edermisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulletstorm full clip edition %90 indirimle 6 tl . Alınır mı?

• Steam veya Epic kampanyası değil fakat: https://www.cdkeys.com/pc/games/guild-wars-2-path-of-fire-pc-cd-key

Guild Wars 2'ye başlamayı düşünen varsa sağlam fiyat. Path of Fire aldığınızda artık ilk eklenti paketini de veriyor. Şimdi başlarsanız Icebrood Sagayı da hesabınıza ekleyebiliyorsunuz. Oyunda içerik olarak geriye sadece living world 2-3-4 sezonları kalıyor. Onları da oyun içindeki goldunuzu, peyderpey, mücevhere dönüştürmek suretiyle rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

Şuan başlaması en makul, en masrafsız, içeriği en dolu MMO'lardan biri GW2. (Yakın zamana kadar aktif olarak Wow, Şuan da aktif olarak ESO oynayan biri olarak söylüyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: thewolfamongus

bulletstorm full clip edition %90 indirimle 6 tl . Alınır mı?

O fiyata alınır, keyifli oyundur, tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Prey nasıldır tavsiye edermisiniz

Bilim kurgu seviyorsan çok güzel bir oyun. Aksiyon tarafı biraz düşük ama oynanış tarafı keyifli ve çeşitli. Biraz da geriyor atmosfer. Bethesda cephesinden gelmiş son yıllardaki en iyi oyunlardan biri

• Arkadaşlar bu The Witness oyunu geçen sene epic de bedava verildi mi bilen var mı? Ben kaçırmışım kütüphanede bulamadım da oynayan varsa oyun nasıldır steamden alayım güzel derseniz.
  • TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt

Oyun oldukça güzel. Hem görsel tasarımı hoş hem de bulmacaları kaliteli. Epic geçen sene bedavaya vermişti.

• Arkadaşlar konusu tam olarak burası değil ama pc için gamepad arayışındayım xbox gamepadlerin fiyatları ne olmuş böyle ? Pc için dualshock 4 nasıl bir tercih olur amazonda indirimdeyken bugün.

• Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam güzel fiyata da düşmüş alayım o zaman.
  • Kendimce şöyle ufak bir tavsiye videosu yaptım. Belki hızlı oyun tavsiyesi isteyen olur. Normalde video yapan birisi değilim.

• Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt

Hocam bu ana oyun mu ek paket mi ? Ya da ikisi bir mı ?

• Ölümsüz robotlar yoksa sıkıntı değil oynarım crysis bu konuda çok kanserlemişti bilim kurgu seviyorum bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Hocam bu ana oyun mu ek paket mi ? Ya da ikisi bir mı ?

Hepsi bir arada. Ana oyun zaten ücretsiz artık (belli kısıtlamaları var). Bu oyuna çıkan ek paketlerinin ikisini de içeriyor. (Yani içermesi lazım, Path of Fire ile birlikte Heart of Thorns bedavaya geliyor artık, geliştirici firma öyle duyurmuştu.)

Tek eksiği hikaye DLC'lerinin bir kısmı.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.