Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: LuNCoR , atacanaras , nier , Anqe , ozz1907 , emaka Daha Az
6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 33 Misafir (1 Mobil) - 35 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
349.724
Cevap
2.721
Favori
21.315.856
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    2 sene önce almıştım ama ilk girişteki ekranda adımızı yazdığımız yere adımı yazamadım. Fare sağ alt köşeye gidiyodu hep. Çözemeyince iade etmiştim. İnşallah yine aynı sorunu yaşamam :)
  • Trendyol daki 100 TL lik kodlardan sadece 1 tane alabiliyorum. Bunu aldıktan sonra tekrar alınabiliyor mu ?

• Epic indirimlerinden de bir şey çıkmayınca beklettiğim oyunlardan South Park Fractured But Whole Gold Edition ile devam ettim bugün de alış-verişe. Dizinin her bölümünü en az 2 kez izlemişimdir, Stick of Truth'u da keyif alarak oynamıştım. Gelecek ay iş sebebiyle bir otel odasında tıkılı kalacağım 1 hafta, Microsoft Surface'e kurar oynarım diye planlıyorum.

Steam üzerinden aldım. Epic deniyor herhalde avantaj sağlamasam oyuncular beni tercih ediyor mu diye ama Steam'in 20 senede kurduğu imparatorluğu öyle 1-2 senede yıkamazlar. Muhtemelen beleş oyunlara kuponlara dönerler önümüzdeki indirim döneminde.

Edit: Gerçi düşündüm de Epic'i çok da gömmeyelim. Piyasaya bu kadar agresif bir giriş yapmamış olsalar muhtemelen Steam dandik birkaç indirim yapacak, çöp deyip geçecektik. Şimdi çoğu kişi memnun gibi, beklentilere paralel bir indirim dönemi geçiyor sayelerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 26 Kasım 2020; 20:28:25 >

• müthiş hesap teşekkürler Steam

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Bannerlord Cs(ücretsiz zaten) haricini yeni aldım sizce nasıl seçim olmuş?
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]ç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben aslında Fifa 21 Ultimate seçmiştim ama Beckham Edition yazıyor. Şu aşamada iade harici ultimate sürümüne geçemez miyim? Yada ne gibi farklar var ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gokhandsome kullanıcısına yanıt

Hepsi güzel oyunlar, belki Tekken 7 yerine MK11 olabilirdi.

• Gears 5 in yorumları sanki kötü arkadaşlar ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thonci08

Hepsi güzel oyunlar, belki Tekken 7 yerine MK11 olabilirdi.

Küçükken Playstation konsolum vardı oradan bize bir iz bıraktı listemde böyle bir isim olsun istedim :) Mortal Kombat serisi çok harika grafik ve stil olarak dediğiniz gibi alınabilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronades

Gears 5 in yorumları sanki kötü arkadaşlar ne dersiniz?

15 TL'ye bu fiyata kaçmaz dostum. Online tarafı herkese hitap etmiyor ama hikaye tarafı akıyor tavsiye ederim.

• Beyler witcher 3 alacağım witcher a benzer çok da pahalı olmayan oyunlar önerebilirseniz hazır indirimler varken alabilirsem iyi olacak

• Witcher'a benzeyen herhangi bir oyun bulamazsın Witcher apayrı bir şeydir. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  Belki Skyrim olabilir. Fantastik, RPG, açık dünya vs açısından.

@Saldırgan Gamer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tranquillity -- 26 Kasım 2020; 21:2:36 >
  • Saldırgan Gamer kullanıcısına yanıt

Witcher 1-2 Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Saldırgan Gamer

Beyler witcher 3 alacağım witcher a benzer çok da pahalı olmayan oyunlar önerebilirseniz hazır indirimler varken alabilirsem iyi olacak

Combat mekaniği aynı olmasa da RPG olarak güzel oyundur, tavsiye ederim.

https://store.steampowered.com/app/219990/Grim_Dawn/

• İndirim dönemi konuyu bölmüş olacağım ama fikrinizi almak isterim gençler, özellikle uzun süredir piyasayı takip edenler.

Microsoft Flight Simulator'ü eklemiştim istek listeme çıktığında. Henüz modlar vs. çok gelişmediği için çok da oynamıyorum, PMDG gibi baba firmalar uçaklarını gelecek sene çıkarırlar ben de tekrar açar oynarım.

Sorun şu ki 60-120 dolar arasında değişen yurt dışı fiyatlar bizde 350-750 lira aralığında. Yani ülkeye özel fiyatlandırma var hem Steam hem Microsoft Store'da. Almak için acelem yok, en azından sembolik indirimlerin(%20-30) başlamasını beklesem diyorum ama sizce ülkeye özel fiyatlandırmada değişim olur mu yakın zamanda?

Aslında soru biraz ekonomiyle ilgili oldu, yeri değil biliyorum ama sizlerin de düşüncesini öğrenmek istedim. Cüzdanda yeterli para var, Standart sürümü alacağım zaten. Soru biraz da dolar seneye ne olur gibi bir şeyler oldu. Seneye diyelim ki 1 dolar 12 lirayı vurursa bu beğenmediğimiz fiyatları mumla ararız. 350 lira için ne tantana yaptın al-geç diyebilirsiniz ama kafam karışık cidden, daha hangi platformdan alacağıma bile karar vermedim Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Özetle sizce ülkeye özel fiyatlandırmadan vazgeçerler mi? Vazgeçmeseler de bu fiyatları önümüzdeki sene arar mıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 26 Kasım 2020; 21:8:8 >

• Ryse:Son Of Rome 5.55 tl bakın isterseniz. Müthiş atmosferi olan bir oyun :)

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt

Kardeş biz burada 2 liranın hesabını yaparız. 350 liraya adam bıçaklarızDijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  Tabii ki 350 lira için tantana yapacaksın.

• Saldırgan Gamer kullanıcısına yanıt

Witcher 3 ü tüm ek paketleriyle bitirene kadar kış indirimleri gelir. Bi de Witcher 3 gibi olan ama daha ucuz olan oyun yok. 22 tl daha ne kadar ucuz olsun yani.

• torkema61 kullanıcısına yanıt

hocam oyunu ben xbox kolu ile oynadım herhangi bir sorun yaşamadım ama yorumlardan anladığım kadarıyla sizin yaşamış olduğunuz sorunu yaşayan çok insan varmış umarım sıkıntısız oynarsınız.

• Gokhandsome kullanıcısına yanıt

Araya tekken ve fifa falan kaynamış ama geriye kalanlar taş gibi oyunlar.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.