Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nasaz , Bernarrd , 1event , fener19 , Darksun80 , fener19 Daha Az
6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 30 Misafir (1 Mobil) - 33 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.713
Cevap
2.721
Favori
21.314.916
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Orijinal değildir herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: medya7beni

Orijinal değildir herhalde
  • DDempseyRoll D kullanıcısına yanıt
    Hocam ps3 kolu bu

Bilgisayara olur mu ki?
  • Valla onu bunu bilmem ucuza kol almayın pişman ediyor insanı. Ben kullanmıştım böyle birşey sonra Xbox one s aldım onun kolunu pcyede bağladım. Sonra o kolun ne kadar adı olduğunu anladım bir kere daha. Konsolu sattım kollar çok pahalı ama alacaksam iyi birşey alırım. Alamıyorsamda klavye mouse takılırım.
  • Epic Games'de de indirimler başlamış:

https://www.epicgames.com/store/tr/discover/black-friday

• Evet. Şimdi açtım sayfayı
  • Kupon olayı yok herhalde bu sefer.
  • Rdr2 200 tl :(
  • Steam'den kopyala yapıştır yapmışlar galiba.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Bu sefer kupon yok galiba ?

• Epic'te kupon olayı yok gibi duruyor. Artık sen de herkes gibisin...

• Sadece RDR2'ye baktım diğer oyunlara bakmadım ama muhtemelen aynıdır. Steam'in aynısını yapmış Epic Games. Epic'ten alacağıma Steam'den alırım aynı fiyat olursa. Kupon ile bir şekilde cazipti platform takıntısı olmayan kişiler için ama şu şekilde kimse almaz Epic Games Exclusive değilse oyun.

• Bu indirimlerde cebimde kaldı para 😂
  • Kusura bakma Epic paşam da biz seni verdiğin kuponlar ve beleş oyunlar için sevmiş ve tercih etmiştik. Kupon vermiyeceksen boşuna yer işgal etme oyun sayfalarımızda...

• quote:

Orijinalden alıntı: hermeno34

Siz olsanız ac origins mi alirdiniz yoksa far cry 5 mi

Sırf muhteşem Mısır atmosferinden dolayı Origins diyorum. Piramitlerde gezdiriyor olması bile başlı başına sebep. Oyun süreleri olarak kıyaslarsak Origins daha uzun. Origins'in haritası daha büyük. İki oyunun hikaye ve karakterlerini kıyaslarsam yine Origins'i öne koyarım. Ama 2 oyun da ruhsuz, bunu söylemeden de geçmeyeyim

• Ubisoft Store'dan 100u puan ile %20 indirim alan var mı? Almaya çalıştığımda 'Bu indirim şu anda 'kullanılamıyor.' hatası veriyor. Çözüm var mıdır? Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

122u puan var bu arada.

• epig ara indirimlerde kupon vermiyordu zaten, kış indirimleriyle birlikte verir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic Games’e teşekkür ediyorum. Kupon verse acımayıp en az bir tane oyun alacaktım, param cebimde kaldı. Steamde de gözüme kestirdiğim bir tane oyun var sadece (roguelike bağımsız bir yapım) onu alıp indirim dönemini kapatıyorum tertemiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Kupon olsaydı bile C77 için geçerli olmayacaktı ki. Sadece çıkmış oyunlar için geçerli oluyordu o kuponlar

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.