Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bulduren , Darksun80 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 31 Misafir (3 Mobil) - 30 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.714
Cevap
2.721
Favori
21.315.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    İlk rdr efsane benim için bu yılın başında Xbox one x de 4k olarak oynadım hala taş gibi oyun 10 yıllık olmasına rağmen. Ayrıca one x de ekstra 4k geliştirmesi de çok güzel olmuş imkanı olan varsa kesinlikle oynasın tekrar
  • Ürün iadem gerçekleşmiş fakat parayı henüz hesabıma alamadım(Steam bakiyeme hala bekleyen yazıyor) Sizce indirim bitmeden yetişir mi, yoksa alacağımı şimdiden alayım mı ? Ortalama ne zamana aktarılmış olur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Danchou

Ürün iadem gerçekleşmiş fakat parayı henüz hesabıma alamadım(Steam bakiyeme hala bekleyen yazıyor) Sizce indirim bitmeden yetişir mi, yoksa alacağımı şimdiden alayım mı ? Ortalama ne zamana aktarılmış olur ?

24 saat içinde kullanılabilir olur. İade yapıldıktan 24 saat sonra yani. İndirimler 1'ine kadar devam ediyor, bekleyebilirsiniz.

• Mstfgrkn2 kullanıcısına yanıt
    Rdr 2 Xbox da iki kez bitirdim hikayeyi biliyorum. PC de denemek istiyorum online hiç oynamadım online nasıl oynanır freeroom varmı hiç bilmiyorum. Birde online oynamak için PC de herhangi bir abonelik sistemi varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: timotyduncan

Rdr 2 Xbox da iki kez bitirdim hikayeyi biliyorum. PC de denemek istiyorum online hiç oynamadım online nasıl oynanır freeroom varmı hiç bilmiyorum. Birde online oynamak için PC de herhangi bir abonelik sistemi varmı
    Online abonelik yok oyun yakin zamanda online kismi ayri satilacak cikisina ozel 5 dolar olacak.Sirf online oynamak isterseniz bunu bekleyebilirsiniz.Oyunda freeroom var youtube rehber videolar var onlara bakabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EaGLe Power kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.
  • Death stranding herkese hitap etmeyebilir. Ben oyunu bitirdim.

Ne yalan söyleyim kargo taşıyacağımı bilmiyordum. Ama oynadıkça sahnelerden, kurgudan, olaylardan çok etkilendim.

Özellikle hikayenin anlatıldığı o sahneler film gibi kurgulanmış. Resmen filmde oynuyormuşsun gibi.

Eğer oyunu almayı düşünen varsa ara sahneleri muhakkak izleyin sakın atlamayın.

Oyun Türkçe altyazılı.

• Elimde "Age of Fear 2: The Chaos Lord Gold" %90 indirim kartı var normal indirimlerde %75 düşüyor. Eski tarzda sıra tabanlı strateji oyunu isteyene Steam üzerinden hediye edeceğim. Steam rumuzum: Mc Sahruk isteyen eklesin hemen atayım.
  • Gta 4 ya da complete edition'ı steamden daha uyguna alabileceğim biryer var mı arkadaşlar ? Yoksa direk steamden mi alayım,kardeşim çok istiyo ama 32 lira bile çok geliyo bana bu oyun için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Steam de ki Microsoft oyunları direk indirimlerin gözdesi bence. Halo Master Chief Collection (39.65) ve Gears 5 (15.25) almadan kesinlikle geçilmemeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 26 Kasım 2020; 13:32:5 >
  • MİDDLE-EARTH: SHADOW OF WAR

https://store.steampowered.com/agecheck/app/356190//

13 liraya düşmüş ama Türkçe Yama olmaması beni bu oyunlardan geri çekilmeme sebep oluyor. Oyun 13 lira Türkçe Yama 25 lira diyorlar. Yok mu ücretsiz Türkçe Yama ? Varsa hemen alacam oyunu..

• İndie yapım severler benim öylesine yaptığım bir video var oraya bakabilirler. Bazıları cidden güzel zaman geçirtiyor. İzlemenize gerek yok. İsimlerini steam'de aratmanız yeterli. Son Chicken Police ve diğer son 3 oyunu tavsiye ederim.

• nolamaz kullanıcısına yanıt

Hocam definitive al muhakkak. Ben xboxda gold edt bitirmistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi eğlenceler Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

@torkema61

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konays -- 26 Kasım 2020; 13:51:45 >
  • Cities skylines için önereceğiniz paket, dlc var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • falldownnn F kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam. İlk çıktığı zamanlar ilgimi çekmişti baya ama oynayabileceğim makine olmayınca anca bu zamana kaldı. :) Fiyatı baya düşük olunca dedim alayım. En çok DLC’ler kafamı karıştırmıştı ama başka bir arkadaş da sizin gibi söyledi standart aldım geçtim.
  • az önce assassin's creed syndicate bitirdim ve çok hoşuma gitti neden bu kadar sönük kalmış bu oyun diğer ac serisindeki oyunlara göre bilen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: jr.Harden

az önce assassin's creed syndicate bitirdim ve çok hoşuma gitti neden bu kadar sönük kalmış bu oyun diğer ac serisindeki oyunlara göre bilen var mı

ass. creed oyunları baydı, tomb raider gibi.... gördükçe artık midem bulanıyor...

• jr.Harden kullanıcısına yanıt

o oyunu ben de çok severek bitirmiştim.

• ahrimar kullanıcısına yanıt

demek istediğim şeyi anlamadınız sanırım hocam :)

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.