Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: teneke_kupa Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 28 Misafir (1 Mobil) - 27 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.502
Cevap
2.720
Favori
21.290.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Modun linki varsa atabilirseniz sevinirim hocam boş oldugum bi zaman ugrasirim belki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çılgın pilot

Arkadaşlar bu Trendyol'dan steam cüzdan kodu alsam tahmini ne kadar bir sürede bana ulaşır? Maksimum 2 saat diyor orada ama alanlar varsa kaç dakikada ulaştı merak ediyorum?

Ben şimdi aldım hocam. 1 saate ulaşır diye tahmin ediyorum.

• Kovalenko kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkürler ikinizede bende alacağım indirim başlayınca. Tabi indirim bir ara başlarsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çılgın pilot

Tamamdır teşekkürler ikinizede bende alacağım indirim başlayınca. Tabi indirim bir ara başlarsa

Geldi hocam ben etkinleştirdim. Sorun yok Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• bayadır güzel indirim olmuyor inşallah yarın ya da bu akşam bir şeyler olur

• İndirimde olan büyük oyunlara baktım, saat 21:00 de indirimleri bitiyor. Büyük ihtimal indirimler bu gece başlayacak.

• Hitman 2 tavsiye eder misiniz? Hali hazırda Crew 2 aldım. MK11'i de almayı düşünüyorum ve yine playstore'da gezerken H2'de gözüme çarptı. Hitman 1'i keyifle bitirmiştim ama yaklaşık 3 sene oldu bitireli. Hitman 2'nin de bedava verilen bir ilk bölümü vardı sanırım onu oynadım ama pek sarmamıştı. İlerleyen bölümleri güzelse alınabilir mi? Gold Edition almaya değer mi diye ekleyeyim bir de sonuna.

• Murat sönmez in yayınını da kaçırmayalım arkadaşlar.

• Playstore mortal kombat alsak steam ile etkileşiyor mu? DLC paketlerini de steamdan alırdık. Ayrıca bu oyun DLC almadan da online oynanacak seviyede mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wallcroft kullanıcısına yanıt

Gayet iyidir zaten 1. oyunu oynamışsınız indirimler sırasında kaçırmayın

• Steam indirimi 20.00'de mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Cyberpunk mı? Anlamadım cidden.  

Evet Cyberpunk'tan bahsediyor. Yakında "Cyberpunk sarısı" olarak bir renk literatüre girebilir.

Murat abinin bu twitini görünce aklıma Coca Cola'nın şu reklamı geldi.

"Can you see the bottle?"

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• İndirim sanırım saat:21.00 da başlayacak

• M1A2Abrams M kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam alacağım ama playstore uğraştırmasa bir de. Crew 2'yi sorunsuz almıştım Hitman'i alamıyorum şimdi bir türlü K.Kartı seçmeme izin vermiyor sistem.

• Epic indirimleri yarın 19.00'da başlıyor. Detaylar:

https://www.epicgames.com/store/tr/news/black-friday-sale-2020-coming-very-soon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ruvhart -- 25 Kasım 2020; 20:0:6 >
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Harbiden öyle he. Ne zaman sarı görsem direkt o geliyor aklıma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Safaklk kullanıcısına yanıt

Gerçek parasını kesinlikle hak etmeyecek bir oyun.

Ama 9 TL kadar da değil :)

Forza ile karşılaştırınca eksik elbette ama crew 2 sadece arcade değil birazda fantastik.

Transformers gibi arabanız uçak ve yata dönüşüyor. Araba yarışı gibi giderken, birden yata dönüşüp yat yarışına dönüyor.

Sonuç: 9 TL'den fazla eder :)

• Bu playstore'da üye olanlarda mı sadece sepete tek oyun veya mal atabiliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Bugün indirimlerin geleceği kesin mi ? Bugün günlerden Çarşamba büyük indirimler genelde Salı veya Perşembe günleri başardı da  

Büyük ihtimalle indirim olacak çünkü dün yeni indirimler eklenmedi ve var olanların süresi 1 Aralık'a kadardı.

• Hitman 2 daha yeni çıkmadı mı diye düşünürken 2 yıl olmuş çıkalı. Zaman hızlı geçiyor.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.