Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13274. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 25 Misafir - 28 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.720
Cevap
2.721
Favori
21.315.609
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Rdr 2 güzel seçim olur. PoE 4 aralıkta event geliyor o da idare ettirir gibi Cyberpunk'ı beklerken.  

• quote:

Orijinalden alıntı: alprn46

Evil within 2'den önce ilki oynanır mı arkadaşlar ? Season passle birlikte 17 liraya falan geliyor.Çok uzun sürmüyorsa almayı düşünüyorum.

Ps4'te 4-5 saat oynayıp bırakmıştım grafikler kötü olmasına rağmen oyun sağlam kasıyordu.Birde mermi falan kalmayınca batağa düşünce bırakmıştım

İlk oyun Resident evil 4 kafasındadır. Yani o türü ve oynanışını seviyorsanız kesinlikle alıp deneyin. Öbür türlü 2. oyundan başlayın.

• Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt

RDR 2 biteli çok oldu da işte vakit geçirmelik. Yakın bir arkadaş online oynuyor, gel seni köle olarak kullanayım kurban derilerini THY'ye değil bana verirsin gibi kibar yaklaşımlarda bulunuyor. PoE'de de bu event'lar ilgi çekici geldi, ödüller de keza öyle. Bakalım bu akşamki kampanyalara göre birkaç oyun daha alıp yeni aldığım oyunlara yönelebilirim.

S.T.A.L.K.E.R. türevi diye Chernoblyte'yi aldım, oyuna başlamam ile silmem arasında 15 dakika var.

• Çılgın pilot kullanıcısına yanıt
    Skyrim konusunda şöyle bir ekleme yapayım hocam, malesef düz hali ve legendery edition mazada gizli ve sadece googledan aratınca bulunuyor, ve special edition çıktığından beri indirim almıyor. O yüzden SE daha mantıklı bir seçenek olarak kalıyor
  • sultansari kullanıcısına yanıt
    Sadece Google'dan arayınca bulunmasını bende farketmiştim fakat indirim mevzusunu ilk defa sizden öğrendim. Teşekkür ederim ekleme için.
    https://www.playstore.com/haber/the-elder-scrolls-v-skyrim-special-edition-playstore-da oyunun gördüğü en dip fiyatta bu
  • d41mon kullanıcısına yanıt

Kingdom Come Deliverance'e bir şans daha vereyim diyorum ama yok abi bunun combatı beni hiç sarmıyor ya. Halbuki Orta çağ oyunu olması, open world, RPG diyaloglar falan çok ilgimi çekiyor ama combat deli ediyor insanı.

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Yazın FO4 GOTY + Skyrim SE bundle şeklinde almıştım steamdan 90 tl civarı falandı galiba hocam. Çok iyi fiyat tekil halde.
  • Playstore ne kadar saçma iğrenç bir site. 10 senedir 1 kere bile sorun yaşamadığım @yandex.com uzantılı mail'i mi kabul etmedi. Başka @gmail.com uzantılı mail ile üye oldum artık onu kabul etti.

The Crew 2 adlı oyunu aldım 9,23 TL'ye..

• battle.net kara cuma indirimleri yapmicak mi acaba Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-19B1EB24B -- 25 Kasım 2020; 16:20:58 >
  • nolamaz kullanıcısına yanıt

Hocam bu geceki indirimleri bekleseydin keşke. Aynı fiyata steam'a gelicek. Steam üzerinden alsaydınız en azından puan dükkanında puan kasmış olurdunuz :))

• Valla hocam haklısında gün içinde ki tempodan herşeyden haberimiz olmuyor Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Güzel şeyler varsa ama bakalım gece Steam'den de bişeyler alabiliriz..

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Bende kararsızım
  • Steam indiriminden almıştım ben. Kesinlikle çok güzel oyun. Dövüş mekanikleri falan gerçekten çok güzel olmuş. Aynı şekilde grafikleride mükemmel. Online oynamanın keyfini söylemiyorum zaten. Bence kaçırmayın bu fiyata alın derim..

Hocam merabalar Skyrımi uzun suredır oynamak ıstıyorum ama dil sıkıntısı var acıkcası o yuzden korkutuyor beni,oyunun bu sürümünde Türkçe yama var mı acabaona göre alıcam?

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

Hocam merabalar Skyrımi uzun suredır oynamak ıstıyorum ama dil sıkıntısı var acıkcası o yuzden korkutuyor beni,oyunun bu sürümünde Türkçe yama var mı acabaona göre alıcam?

• Safaklk kullanıcısına yanıt
    Birde ben bu oyun ile alakali ek soru sorayimda bilen cevaplar umarim:)

Bu Skyrim oyunu hangi oyuna benziyor? The Witcher tarzinda bi oyun mu mesela?
  • Gediğine İPİNCE oturtmuş Murat abi Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: rogzoidre

Birde ben bu oyun ile alakali ek soru sorayimda bilen cevaplar umarim:)

Bu Skyrim oyunu hangi oyuna benziyor? The Witcher tarzinda bi oyun mu mesela?

Mekaniksel olarak hayır. Standart bir RPG oyunu aslında ama evreni çok zengin. Witcher'dan daha derin güzel görevleri var. Ama Witcher'ın sunumu daha güzel. Ana hikaye olarak da Witcher daha iyi.

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] hocam bahsettiğimiz oyun bu oyun mu? Kütüphanemde duruyormuş:)
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.