Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13272. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 34 Misafir (4 Mobil) - 35 Masaüstü6 Mobil1 iOS
5 sn
349.706
Cevap
2.721
Favori
21.313.440
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Playstore kodun üzerine yatacak bir firma değildir. Kod gelmiyorsa biraz beklemenizi öneririm.

• Evet arkadaşlar malumunuz indirimler bugün akşama doğru başlayacak muhtemelen saat sekiz veya dokuzda başlar. Herkes buraya çok güzel oyunlar önermiş bende indirimlerden önce hazırlamış olduğum listeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu arada paylaşacağım liste kesinlikle DÜŞÜK SİSTEM DOSTUDUR bundan emin olabilirsiniz.
    1.Undertale
    2.Sword of destiny
    3.Rain world
    4.Vigil the longest night
    5.State of mind
    6.Brothers a tale two sons
    7.Mafia 1 ve 2( üçüncü oyunu oynamasınızda olur.)
    8.Never alone
    9.Rime
    10.Eastshade
    11. Telltale bütün oyunları özellikle The walking dead serisi
    12. Call of juarez serisi ( üç oyunu mevcut hepsini alırsanız en azından bu 15 saat gömersiniz)
    13. Firewatch
    14.Amnesia: The dark descent
    15. Spec ops
    16. İnmost
    17.Celeste
    18. Book of demons
    19. Company of heroes 1 ve 2
    20. Men of War serisi
    21.Gris
    22.Limbo
    23.Inside
    24. L.A Noire
    25. Hollow knight
    26.Katana zero
    27. Hotline miami 1 ve 2
    28.Dead cells
    29. Microsoft flight simulator X steam edition
    30. Ve indirimde en çok beklediğim seri the elder scrolls serisi. Kesinlikle yüzlerce saatinizi gömebileceğiniz bir seri. Burada ufak da bir tavsiye arkadaşlar Skyrim special edition alarak fazladan para vermenize gerek yok normal sürümünü almanız yeterlidir. Eğer fazladan grafik istiyorsanız modlayabilirsiniz. Ayrıca düşük sistemliler için önerimde normal sürümüdür.

Not: Oyunların çoğu gamepad desteği barındırıyor eğer gamepadiniz yoksa bu hafta bime gelecek olan gamepade bi bakabilirsiniz.
    Not2: oyunlara açıklama yazmak istemedim çünkü bende daha satın alıp oynama fırsatı bulamadım o yüzden sizleri yanıltmak istemedim.
    Umarım hepinize yardımcı olabilmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çılgın pilot -- 25 Kasım 2020; 12:2:56 >

• osmandemi2 kullanıcısına yanıt

Yardımınız için çok teşekkürler. O zaman Steam indirimlerini gördükten sonra gönül rahatlığıyla alışveriş yapabiliriz.

• steam black friday artık başlar mı dersiniz bu akşam ? steam bakiyesi çürüdü beklemekten :)

• Redshift kullanıcısına yanıt
    Max sat 9'da başlar
  • Şuan Trenyolda 90 TL ye 100 TL cüzdan kodu alabiliyoruz. Var mi başka bi kampanya? Veya daha ucuza almanın yolu hocam
  • Merhaba,

https://forum.donanimhaber.com/ikinci-el-key-gift--f2413

yukardaki linkten msi kampanyasından ya da başka yollardan elinde cüzdan kodu olan güvenilir üyelerden %20-30 arasında oranlarla temin edebilirsiniz. Üyeliği yeni olan arkadaşlardan önce kodu almanızı tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

hocam benim crew 2 sabah düzeldi, bu ürün bilgisi kısmı ubisoft hesabına giriş yapma ekranına dönüştü, giriş yapıp kapat aç yaptıktan sonra bu hesapta aktif et diye yeşil buton gözüküyor, ondan sonra ekleniyor

Alıntıları Göster

Hocam haber verdiğiniz için sağ olun benimde o şekil olmuş :).

• Köpek gibi çalışmaktan kafayı kaldırıp bir nefes alamıyordum. Geçirdiğim ufak bir kaza sonucu evdeyim bu sıra, 8-10 sene önce indirim takip ettiğimiz günleri hatırladım  

Aldığım oyunları oynuyorum, arada başlığa girip yazılanları okuyorum. Keyifli harbiden  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 25 Kasım 2020; 13:25:55 >
  • Arkadaşlar Thief’i (2014) aranızda oynayan oldu mu tavsiye eder misiniz? DLC’leri de almak mantıklı mı? Black Friday başlamadan bitecek indirimi, fiyatı baya uygun olduğu için almayı düşünüyordum ama kararsız kaldım.
    Aynı zamanda Uplay'de Odyssey Ultimate versiyonu 130 liraya düşmüş onu almak mantıklı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsmetodd -- 25 Kasım 2020; 13:48:24 >
  • Arkadaşlar steamde cok pahali olmayan baska bir launcher yukleme gerekmeden rtx deneyebilecegim oyun tavsiye eder misiniz? FPS olursa sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crew 2 aldım, baktım grafikleri haritası güzel oynayan çoğu kişi memnun, zaten fiyatı da amoung us dan bile ucuz

• Ne aceleniz var arkadaşlar. Bekleyin, sakin olun. Keyler bitmez, korkmayın.
  • itsmetodd kullanıcısına yanıt

Seneler önce oynamıştım. Fena bir oyun değil. Atmosferi başarılı. Beklentiyi yüksek tutmazsanız oynatır. Dlcleri almanıza gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 25 Kasım 2020; 14:26:5 >
  • steam indirimleri bugun mü? fall guys alasım var umarım gelir

• byJuck kullanıcısına yanıt

Bugün olması bekleniyor ama kesinlik yok henüz.

• geçen sene 8 gibi başlamıştı yanılmıyorsam, nöbetteyiz

• mortal kombat 11 için playstore kredikartı ödemesi kabul etmiyor? nasıl satın alacağız? diğer seçenekler uymuyor bana !

• MK 11 oynayan varsa ve kapışacak birilerini arıyorsa beni ekleyebilir.

Yeni başladım ben de.

Bu arada Crew 2 almaya çalışıyorum hata verip duruyor...

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt

Steam e girip oyun oynamayali 4 ay olmuştur, arada bir fifa atıyorum 1 maç o bile çok geliyor. İşler bizi mahvetti

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.