Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13270. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 20 Misafir - 23 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.099
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Mobil odeme ile alabilirsiniz hocam kredi karti wired diye bisi istiyo anlamadim ben tel hattima yansittim altta secenek var satin alırken
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Süresi belli mi bunun? Öteki ayın Humble Choice 'ına sarkarsa oyunları gördükten sonra değerlendirilebilir.

Alıntıları Göster

6 Gün yazıyor hocam.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Hocam ben aldım ama herhangi bir choice gelmedi. Müşteri hizmetleri ile görüşeceğim olmazsa da iade ederim oyunu
  • Safaklk kullanıcısına yanıt
    Aynen kredi kartına wired gibi bisey vardı anlamadım ben de tele yansitirim o zaman teşekkür ederim
  • Beyler bugün indirim başlıyor ama bu sene kimse paylaşmamış.Önceden 2-3 gün öncesinde paylaşılırdı.(Eski heyecanı yok katılıyorum)

Geleneği bozmayalım :))

• luganoguz kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç gibi basliyo 00 dan sonra baslar diye düşündüm gelmedi hala indirimler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hermeno34

Tt musterisi degilim normal kredi kartimla alabilir miyim

Evet, hızlı girişi kullanın.

• quote:

Hocam kaç gibi basliyo 00 dan sonra baslar diye düşündüm gelmedi hala indirimler

sanırım 21 gibi falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Texassm0ke

playstoreden daha önce alışveriş yapan varmı, crew 2 aldım 20 dk dir kod gözükmüyor
    düzenleme : sabah giriş yaptığımda ubisoft hesabına login olmamı istiyordu. Login olduktan sonra bu hesapta aktif et butonu çıktı

@aerolona Ben de Crew 2 aldım fakat aynen dediğin gibi gözükmüyor. Normalde hemen teslim edilirdi, sabahı bekleyelim bakalım.  Şu indirme linki ile ürün açıklaması arasında aktivasyon linki yada uplay kodu olması gerekiyor. Geçmiş zamanlardaki siparişlerimde öyle.

• R-10 kullanıcısına yanıt

Steamde serbest çok tuhaf ikisinde Amerikan şirketi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kredi kartı ile alan oldu mu acaba turk telekoma kayitli değilim de

Normal kredi kartı / banka kartı ile alınabiliyor fakat biraz komisyon kesiyor, örneğin 9 TL oyuna 23 kuruş. Wirecard ismine takılmayın, misal ben Papara ile alışveriş yaptım.

• bilgennyk kullanıcısına yanıt

Kampanya koşullarını öğrenmek için bakındım ama hiç birşey yazmamışlar sanırım. O sayfayı bulup bir incelemek lazım. Belki daha öne hiç Humble Choice yapılmamış hesaplar içindir.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim sağ olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Kampanya koşullarını öğrenmek için bakındım ama hiç birşey yazmamışlar sanırım. O sayfayı bulup bir incelemek lazım. Belki daha öne hiç Humble Choice yapılmamış hesaplar içindir.

Bende az önce aldım yeni bir hesap ile kontrol etmek için hemde zaten alacaktım, gelmedi daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerolona -- 25 Kasım 2020; 2:36:57 >
  • The Crew 2 satın aldım kod gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrikeen -- 25 Kasım 2020; 3:13:49 >
  • Bu playstore nasıl bir site böyle? Kaç sensinden kalma?

• önce üye olayım dedim, yaani.com email adressini kabul etmez?
    • sonra gsm üzere gireyim dedim sms şifre sürenin bitmesin son saniye veya -1 saniye gelir
    • en sonunda 10-15dk. uğraştıktan sonra girebildik
    • bu seferde sepete birden fazla mal yükletmiyor???
    • Ubisoft indirimleri bitmiş görünüyor? ne zaman başladı ne zaman bitti?
    • Crew 2 ves. ortalıkta yok...

yaani... ne diyeyim. Belki yoğunluktandır yarın bir daha bakarım ama eğer böyleyse eminim alacağım 3-5 oyunu ekleseydim bu seferde ödemede Kredi-Kartı ves. sıkıntıları çıkardı!

• selam arkadaslar, csgo oynamaktan bıktım sayılır artık. şöyle soğuk havalarda eve kapanıp, sakince nescafemi yudumlarken oynayabileceğim hikayeli bir oyun arıyorum :) Witcher oynamıştım o gayet güzeldi. önerilerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: twinzz

selam arkadaslar, csgo oynamaktan bıktım sayılır artık. şöyle soğuk havalarda eve kapanıp, sakince nescafemi yudumlarken oynayabileceğim hikayeli bir oyun arıyorum :) Witcher oynamıştım o gayet güzeldi. önerilerinizi bekliyorum.

Detroit become human olabilir hikayesi iyidir.

• Red Dead Redemption 2
    Cyberpunk 2077(10 Aralık çıkış tarihi)
    Horizon: Zero Dawn
    Zelda BOTW(emulatör ile)
    Mafia 1-2-3 remake
    A Plague Tale: Innocence
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.