Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: WBC , Noctivagant , kaya4136 , azos Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 26 Misafir - 28 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.720
Cevap
2.721
Favori
21.315.581
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Hocam benim bildiğim bankanız anlık kurdan çeviriyor yani aslında ruble olarak ödeme almış oluyor. Karşı tarafa da ruble olarak ödüyor. Gelmeyeceği kanaatindeyim, size kalmış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O zaman boacompra sonrası 2-0 olur yine alamam iadeyi:) Başka bir oyuna steam de denerim ya da kullanmam artık ya kampanyayı bu da olmazsa :) Bekleyeyim 15 gün, önce gift onaylansın gelsin sonra artık buna bakarım. @Ruvhart

• syphonfilter kullanıcısına yanıt

Hocam, hesap rusya ise ruble olarak kesilmiştir. Extrenizde TR yazıyor, çünkü anlık olarak kuru TL ye çevirip öyle faturalandırma yapıyor banka.

İşlem Ruble bazında yapılmış yani.

• STEAM Kane & Lynch Collection 5,20TL

Birincisi fena değil hatta iyi denilebilecek seviyede bir oyun ikincisi çöp!

Sadece birincisi tavsiye edilir 1,82TL

https://store.steampowered.com//

• bana şöyle bağımlılık yaratacak bir grinding game söyleyebilir misiniz arkadaşlar hani bi oturuyorsun şu leveli de atlayayım şu görevi de yapayım derken kalkamıyorsun tarzında,bu aralar vaktim bol da :D

• baLbesh kullanıcısına yanıt
    Grim dawn diablo 2 ve titan quest tarzında, class seçeneği de çok.uzunca bir süre oynayabilirsiniz

Genshin Impact

Zelda botw grafiklerini seviyorsanız güzel zevkli oyun.
    Yalnız oyun ücretsiz bu sebepten baya bir kutu Vs açma olayı var ama onlara hiç bulaşmadan keyif alarak oynanıyor. Oyunlarda hırs yapan biriyseniz bulasmayin. Single player oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

bana şöyle bağımlılık yaratacak bir grinding game söyleyebilir misiniz arkadaşlar hani bi oturuyorsun şu leveli de atlayayım şu görevi de yapayım derken kalkamıyorsun tarzında,bu aralar vaktim bol da :D

Monster Hunter World

• Arkadaşlar...

• just one bad day kullanıcısına yanıt

Of of güzel paket be... TR de en az 20 bin... Ah coğrafya...

Türkiye'de bir böbrek parası  

• quote:

Orijinalden alıntı: syphonfilter

Rusya Battle.net hesabı açıp Tosla ile Gift olarak yolladım TR hesabıma. Bakalım onaylanacak mı, sipariş bekleniyor diyor şu anda, 288TL olarak çekti karttan. @John Sheppard

Aynı soruyu ben COD BO Cold War ana konusunda sordum, olmuyor demişlerdi.

Ayrıca Battle.net'ten gift gönderimi için en az 3 gün arkadaş olma şartı var. Aynı gün hesap açıp nasıl gift gönderebildiniz merak ettim?

• Tosla'dan Steam'e bakiye atınca kampanyadan yararlanmış oluyor muyuz yine acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Tosla'dan Steam'e bakiye atınca kampanyadan yararlanmış oluyor muyuz yine acaba ?

Oluyor diye biliyorum. 80 TL yükleyip, 20 TL iade alabilirsiniz.

ben stranded deep'e fena daldım... belirli bir sonrası survival felan kalkıyor zor değil ama Base kurma işi ki beni en çok cezbeden o. Onun için ham maddeler için o ada senin bu ada benim gezip duruyorsun. 100 saatden fazla oldu.

İstesem hemen bitiririm oyunu kaçarım pacifica'dan ama ben bitmesin istiyorum.

Millet taşın odunun suyunu sıkıyor adeta 1000 saatmi gün mü ne yaşamaya çalışanlar var.

Arasıra fazla yük kazaları da olmuyor değil  

(arayüz değişti resmi nasıl küçük paylaşıyorum bulamadım...

• Ben bu oyunun her şeyini bitirdim ama kaçmak için o büyük uçak gemisini bir türlü bulamadım.

• GOG üzerinde Butcher oyunu ücretsiz veriliyor, almak isteyen olursa diye belirteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Oluyor diye biliyorum. 80 TL yükleyip, 20 TL iade alabilirsiniz.

Alıntıları Göster

Teşekkürler yarın şu kartı satın alıp atayım 80 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • psycho90 kullanıcısına yanıt

Bu mesajınızı oyunun ana konusuna da yapıştırın bence. Burada kaldığında altlarda yok olur gider, böylece mesajınız daha kalıcı olur. Elinize sağlık.

Remnant: From the Ashes (2019) [ANA KONU]
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/139731167/sonsayfa
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.