Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
31 Misafir (1 Mobil) - 30 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.262
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • sene olmuş 2021 hala bilmediği linklere tıklayanlar kaldımı yaw?

• Doom eternal en dusuk kac lirayi gordu arkadaslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoizhik kullanıcısına yanıt
    Adam onbaşı olmuş. Gayreti için tebrik etmek lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polanski TR

Doom eternal en dusuk kac lirayi gordu arkadaslar

Alma hocam  

• Yeni gördüm deathloopun fiyata bak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Polanski TR P kullanıcısına yanıt

89 tl görmüş en düşük https://steamdb.info/app/782330/

• Polanski TR P kullanıcısına yanıt

Oyunların en düşük fiyatlarını ve çeşitli istatistiklerini görmek için firefox & chrome da steam database eklenntisini kurabilirsiniz; çok faydası oluyor; tavsiye ederim.

https://chrome.google.com/webstore/detail/steamdb/kdbmhfkmnlmbkgbabkdealhhbfhlmmon

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/steam-database//?utm_source=addons.mozilla.org&utm_medium=referral&utm_content=search

• quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

NfS Heat Deluxe Edition -70% 150TL STEAM (EA Play'e dahilmiş)

https://store.steampowered.com/app/1222680/Need_for_Speed_Heat/

Oynayan ve yorumlayabilecek var mı?

Oyunun detaylı bir türkçe rehberini hazırlamıştım. %100 yapmak 45-50 saat sürüyor (tüm toplanabilir eşya, tabela vs dahil). Oyunu ea play veya aralık ayında pc Gamepasse eklenince oradan oynamanızı tavsiye ederim. 150 tl vermezdim ben buna. Oyun gayet güzel, kesinlikle oynamalısınız

https://forum.donanimhaber.com/need-for-speed-heat-turkce-rehber-ve-inceleme--146240826

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 14 Kasım 2020; 23:41:10 >

• Oynadım ve yarım bıraktım.

Eğer FH 3 ya da 4 oynadıysanız Heat'ten uzak durun. Ziira FH 3 ve 4 oynamış birine Heat her açıdan kütük gibi geliyor (bizzat yaşadım bu duyguyu).

Eğer FH 3 ya da 4 oynamadıysanız Heat'ten yine uzak durun. FH varken Heat'e para mı verilir hocam yapmayın lütfen :)

Eğer FH oynama planınız ve isteğiniz yoksa Heat'ten yine de uzak durun. 150 liranızla güzel bir ziyafet çekin kebabçıda. Heat'ten çok daha fazla mutluluk verecektir size.

İyi forumlar.

• tamam anlaşıldı herkese teşekkürler

• Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt

Bu oyunu herkes yarıda bırakıyor harhalde  

Ben de ilk 10 saatten sonra sıkılıp silmiştim. Ea Play'e dahil olmasa yüzüne bakmazdım, orası ayrı

• arkadaslar Zenimax satın alımı 2021 de tamamlanacak, yani şuanki kararları alan oluşum zenimax (bethasda). o yuzden starfield ve elder scroll un exc olup olmayacagını konusmuyorlar hiç. (mesela çok ufakda olsa her 2 tarafdan biri satın almadan cayabilir)

gerci Spencer, daha önceden yapılmıs sözlesmelere saygı duyacaklarını soylemisti.

• Benim için en iyisi NFS Underground 2'di... sonra NFS Most Wanted (2005)

bir ara Prosche Carbon Marbon oynadım ama sonra açmadı o seri. Forza Horizonları da hiç oynamadım.

Buyrun bilgisayarın derinliklerinde arşivimde NFSMW 2005 arabalarımın resimlerini buldum :-)

biraz nostalji...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turk0gamer -- 15 Kasım 2020; 18:43:9 >
  • Daha bir kaç ay önce NFS Underground 2 ve Most Wanted'ı HD Texture Mod ile oynayıp bitirdim. Arada kurar oynarım bu iki oyunu.

En sevdiklerim ise sırasıyla Most Wanted, NFS U2, ProStreet ve Hot Pursuit 2'dir . Herkes ProStreet'i sevmez ama ben tekrar tekrar oynamıştım zamanında. Saatte 200 ile gittiğim hissini çok iyi veren bir oyundu. Dikkatli oyuncular Ryan Cooper adının yeni oyunlarda geçtiğini de bilir.

• F1 2020 ne kadar indirime girer 25 Kasımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 16 Kasım 2020; 3:52:27 >
  • VenomSV kullanıcısına yanıt

Modları hiç bilmem ama oyunlarda yok zaten. Bilmiyorum bir tane NFS herhalde Most Wanted olabilir Origin hesabında vardı ama yenisi mi eskisi mi bilmiyorum.

Underground'un Pimp işleri çok hoşuma giderdi birde NoS yeniydi herhalde...

ama Most Wanted de Carrera GT'nin motor sesi arabanın yola yapışısı birde SLR McLAren'in motor sesi ve gaz alışı bir acayipdi... sonraki oyunlarda o hissleri veren yoktu hatırladığım kadarıyla...

Gallardo'nun hızlanışı ves. arabaların birbirlerinden farklı yol tutmaları, fren veya gaz etkileri hatta ağırlığı gibi hepsi fark ediliyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turk0gamer -- 15 Kasım 2020; 22:14:7 >
  • ultra street fighter 5 15 tl ye düşmüş online oynayan varmıdır alınırmı

• Origin'de Most Wanted 2012 var sadece. Eski oyunların hiç biri yok maalesef. Ben Origin'den ProStreet aldım ama her nedense açılmıyor oyun. Malum şekilde oynanabiliyor bu oyunlar artık. Böyle olunca da UHD modlarla oynamak en iyisi.

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt

oyuncusu var hocam ps4 crossplayi var zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamermn

F1 2020 ne kadar indirime girer 25 Kasımda

0_o wtf?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d41mon -- 16 Kasım 2020; 1:24:2 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.