Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nasaz , imjohnnystark , imjohnnystark , MrMartin Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir - 18 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.514
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaslar burada ki oyun önerilerini dikkate almanızı tavsiye ederim. Sega indirim zamanında birçok kişi bana yakuza 0 veya yakuza serisine başlamamı tavsiye ettiler. Ben önce fazla dikkate almadım ama sonra 14 TL olduğunu görünce denemekten zarar gelmez dedim. Sonra oyundan bir kalktım ve sonuç 45 saat. Oyunu tavsiye edenlere çok teşekkürler, benim için çok güzel deneyim oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

İlk oyun şu an 23 TL. Onu alıp oynamakta fayda var. İndirim dönemi 2.oyunu alırız artık

• Bu paylaşımınız için çok teşekkür ederim.Eğer daha önce görmeseydim muhtemelen hesabımı kaybedebilirdim çünkü bir arkadaşımın hesabından aynı şekilde bir turnuvada takımının oylamadan yükselmesi için oy atabilir misin şeklinde Türkçe yazılmış bir mesaj aldım.Paylaşımınız sayesinde aynı görseldeki gibi olan bağlantıya tıklamadım.Bu nedenle sizin aracılığınızla tekrar paylaşayım bu tür mesajlardan gelen bağlantılara lütfen tıklamayın.Anlaşılan ele geçirilen hesaplardan link atmaya devam ediyorlar. 

• Ubisoft binasını basmışlar. Rehineler varmış. Çok merak ettim altından ne çıkacak işin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt

link var mı hocam?

• Witcher 2 ana konusunda oyundan Türkçe dil desteği kalkmış demişler. Olay doğru mu?  

• Dutch van der Linde kullanıcısına yanıt

Evet Ubisoft Montreal stüdyosunun olduğu binayı polis basmış bakalım altından ne çıkacak.

• Yoizhik kullanıcısına yanıt

Linki arkadaş paylaşmış sağolsun. Ama yanlış anlaşılmaymış. Haber şöyle güncellenmiş;

01:18

Kanada medyası: Rehine krizi 'yanlış alarm'

Kanada merkezli The Post Millennial, Montreal'deki rehine kzinin 'yanlış alarm' olduğunu öne sürdü. Gazeteye konuşan polis kaynakları ise, durumun 'aldatmaca' gibi göründüğünü kaydetti.

• Ücretsiz Oyun | Teleglitch: Die More Edition (GOG)

Sayfanın en üstünde yer alan Get it Free butonuna basın.

https://www.gog.com/#giveaway

Steam'de oynaması bir süreliğine ücretsiz oyunlar:

Haftanın Ücretsiz Epic Oyunu | Ücretsiz Dergiler (PDF)

• quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

Witcher 2 ana konusunda oyundan Türkçe dil desteği kalkmış demişler. Olay doğru mu?  

Steam sayfasında hala Türkçe dil desteğinin olduğu yazıyor belki oyunda bir hata veya yanlışlık olabilir durup dururken neden kaldıracaklarki anlamsız olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 14 Kasım 2020; 1:35:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Ubisoft binasını basmışlar. Rehineler varmış. Çok merak ettim altından ne çıkacak işin..

vay be assasins creed serisinin müritleri artık zıvanadan çıktılar galiba hesap soruyorlar valhalla için  

• WhyNot? kullanıcısına yanıt

hata falan olabilir bence hocam. steam sayfasında hala türkçe dil var gözüküyor.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Neden bu kadar iyi bir oyun yaptınız diye hesap sormuş olabilirler  

• Arkadaşlar selamlar. Daha önce de konuşmuştuk bu konuyu ama tekrar sorayım. Mortal Kombat ve Injustice serilerinde hikaye modlarını oynamayı düşünüyorum. DLC'lerin senaryo modlarına etkisi var mı. Dövüş oyunları genel olarak indirimdeyken değerlendirsem mi diye düşünüyorum. Mortal Kombat 9'u ise Resmi Reseller Satıcılarından veya Grey Marketlerden temin edeceğiz sanırım.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Injustice de sadece karakter DLC'leri var sanırım hani onda sadece hikaye oynarım diyorsanız standart sürüm işinizi görür ama Legendary sürümünde de Darkseid ve TMNT gibi sürüsüyle karakter var, oynamaları da eğlenceli hani karar size kalmış.

Mortal Kombat 11 de ise Aftermath expansion'ı baya MK11'in devamı. Aftermath olmadan yarım kalıyor üstelik MK11 hikaye anlamında. Ama MK11'in Ultimate sürümü de her ne kadar 102 TL gibi TR'e özel fiyatlandırma ile gelse de yine pahalı bence. Tabi bunda da karar sizdedir hocam.

• Yorum yok. 429 TL...

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Seneye gamepass ile 5 tl :)

• COD Cold War için uygun alabileceğimiz bir yer var mı? Avrupa shop da 60€ görünüyor gereksiz pahalı.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkürler. Injustice 2 Legendary, Mortal Kombat 10'u aldım. Mortal Kombat 11'i ise Aftermath eklentisi ilgimi çektiği için indirimlere bıraktım.

Deathloop için Bethesda çıldırmış yine. Alacak pek kişi olacağını sanmıyorum ama yine de beklenmeli bence. Doom Eternal gibi base fiyatı düşer belki. Gamepass konusuna girmiyorum bile. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FORZAFATHER -- 14 Kasım 2020; 13:47:27 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.