Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13229. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 19 Misafir - 23 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.577
Cevap
2.720
Favori
21.295.699
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş

Kıyaslamaktan ziyade son haftalarda RDR 2 kalitesine alıştığım için başka oyunlar kötü olmasa bile kötü gözüküyor gözüme, onu demeye çalıştım. Belki Valhalla'ya ısınamama sebebim budur. Yoksa tabi arada kıyas götürmez büyük kalite farkı var.

Edit: Bu arada an itibariyle Jedi Fallen Order EA Play'e gelmiş gözüküyor ama üstüne tıklayınca hâla EA Play Pro istiyor. Ufak tefek teknik aksaklıklar herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DDempseyRoll -- 10 Kasım 2020; 19:45:49 >
  • Beyler yapıştırın! Ea play'e Star wars jedi fallen order eklendi.

• SakuraiTomoki S kullanıcısına yanıt

45 TL de yeni oldu sayılır da, orada bahsetmek istediğim 45 TL olması değil, yıllık 500 TL, 2 yıllık 2000 TL olması.

Geçen günlerde konuda paylaştığım 3 yıllık 502 TL'lik kampanyada, ortaklık ile kişi başı 250 TL'ye geliyordu, o da aylık 7 TL yapıyordu. Sonra 502 TL'lik olan kalktı ama 546 TL'ye alınabiliyordu (bu arada 546 TL'ye hala alınabiliyor) o şekilde de kişi başı 273 TL, aylık 7.6 TL yapıyor.

Ayda 45 TL nerde, 7.6 TL nerde. Ki 3 yıl boyunca da kafan rahat peşin ödediğin için. Kur böyle artmaya devam ederse her sene bu şekilde astronomik zamlar gelmeye devam eder.

• Norweç üzerinden 10$ a aldığım oyun valhalla iniyor şu an

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

Beyler yapıştırın! Ea play'e Star wars jedi fallen order eklendi.

Direkt atladım. Bir yandan Valhalla, bir yandan Jedi Fallen Order. Bunlar bitince de Cyberpunk 2077. Eğlence dolu iki ay resmen.  

• quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

Norweç üzerinden 10$ a aldığım oyun valhalla iniyor şu an

Norveç'ten alanların oyunları silindi diyorlardı dün?

• Bende silinmedi hesabım TR değil benim Rusya hesabı şimdilik iniyor iade VS de olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Direkt atladım. Bir yandan Valhalla, bir yandan Jedi Fallen Order. Bunlar bitince de Cyberpunk 2077. Eğlence dolu iki ay resmen.  

Alıntıları Göster

Aynen. Uzun zamandır bekliyordum ben de.   Merak edenler için 50 gb. Türkçe yaması da mevcut.

• MoÇü kullanıcısına yanıt

ea play deki oyuna türkçe yama yapabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: jr.Harden

ea play deki oyuna türkçe yama yapabiliyor muyuz?

Yapabilirsiniz sanırım. Yapamasanız bile inanılmaz ağır bir dili yok. Az çok anlarsınız hikayeyi.

• Arkadaşlar oyun dünyasında bu nickle devam edeceğim artık.

Bu youtube sayfasını da yeni açtım. Zaman zaman oynadığım oyunlardan kısa kesitler bazen de Tutoriallar vesayre paylaşacağım.

Su an oynamakta olduğum Stranded Deep'den iki kısa video ekledim ve bir iki gün içinde bir Harita Tutorialı ekleyeceğim şimdilik.

Let's Play düşünmüyorum kısa vadede uzun vade de belli olmaz.

İngilizce üzerinden yürüyeceğiz, tutorial da gereksiz heyecanla biraz berbat ettim işi ama olsun başlangıçlarda olur böyle şeyler.

Pek ahım şahım bir şey beklemeyin zamanım el verdiğince içerik kendiliğinden oluşur.

Affınıza sığınarak desteğinizi esirgemeyin... ama olmazsa da olur ;-)

• Jedi Fallen Order EA Play Steam üzerine de eklenmiş görünüyor. 49 gb indirme boyutu mevcut. 

• jr.Harden kullanıcısına yanıt
    Evet yama kurabiliyorsunuz.

• arkadaşlar vpn ile epic'i açiyorum ama hala ülke değişmiyor.

ac valhalla'nın rusya,ukrayna fiyatı düşükse alicam adamlar goty yapmiş resmen

• Goty cyberpunk hocam

• valhallayı alsam mı almasam mı bilemedim.

bu tosla kampanyası ile nasıl birleştirebiliriz? %20 de indirim kodu gireceğim uplaye

• Normalde bu bölümde fazla yazmayacaktım ama aşağıda açıklayacağım dolandırıcılık teşebbüsünden dolayı yazma gereği duydum. Arkadaş listemde DH'den eklenmiş ortak arkadaşlarımız da var ve onlara da teşebbüste bulunabilir ilgili şahıs.

https://steamcommunity.com/id/mehmetbayram

(Steam ID: 76561198038883947)

Profiline sahip Steam ID'si yukarıdaki gibi olan şahıs takımıma oy verir misin şeklinde İngilizce mesaj atıyor. Verdiği ESEA sitesi sahte dizayn edilmiş ve girilen sitede butona bastığınızda farklı bir siteye yönlendiriyor. Bu sitede sanal olarak oluşturulmuş siteye gömülü tarayıcı tarzı bir şey ile Steam girişi yapmanızı istiyor. Normalde direkt olarak Steam'in kendi linkine yönlendirmesi ve orada giriş yapmanızı istemesi lazımdı. (Site authgamer diye bir şey.) Lütfen dikkat ediniz. Arkadaş listemde ekliymiş, ne zaman ekledim bilmiyorum da ama sildim engelledim.

Ya hesabı çalındı ya da kendisi daha sonra kıvırmak için İngilizce yazarak numara yapıyor.

SS'ler:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-79AA8D8C9 -- 10 Kasım 2020; 22:37:28 >

• PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt

Cyberpunk aralık ayında çıkacağından ötürü 2020 ödüllerine değil, 2021 ödüllerine aday olabiliyormuş.

• Ruvhart kullanıcısına yanıt
    Hocam siz deneyip iadeyi alabildiniz mi? Ben Tosla Sohbet'e bağlanıp sorduğumda, indirimde olan ürünlerde geçerli olmadığını belirtmiştiler. Trendyol Cüzdan olarak ekleme yaptığımda da ödeme seçeneği olarak Cüzdan görünmüyordu. Trendyol Destek'e ulaştığımda; Cüzdan'ın, E-Pin'lerde geçerli olmadığını söylemiştiler.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.