Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
21 Misafir - 21 Masaüstü
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

2.sorunu bende yaşıyorum ama aynı oyunda. Age of Empires 3 Definitive Edition'da bu sorun mevcut. Başka hiç bir oyun da yaşamadım. Oyun hatta m2 ssd de kurulu ancak 70 mb update geliyor yarım saat sürüyor neredeyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu oyunu inatla düşürmüyorlar. Kaç yıllık oyunu 25 tl den satıyorlar halen  

• quote:

Orijinalden alıntı: konays

Şu oyunu inatla düşürmüyorlar. Kaç yıllık oyunu 25 tl den satıyorlar halen  

hocam bence keyifli ya. 6 saatlik oyun süresine vurunca 25 çok gibi gelebilir ama ben hiç bitirdikten sonra demedim keşke almasaydım diye

• Daha ucuzlar mı steam black firidayde ? bir oyun en ucuz kaç olmuş öğreneceğim bir site var mı

• Tetris Effect Gamepass'e gelmiş. Merakla bekliyordum Epic'den almak için ama çok pahalıydı. Phil Spencer reis sağolsun bedavaya oynayabileceğim.

• Redshift kullanıcısına yanıt

Hocam şuradan bakabilirsiniz (https://steamdb.info/app/752590/) ama şahsi tavsiyem 1 aylık gamepass'e 1 lira verip oynayın bitirin. Çünkü oyun açık uçlu open world olmadığı için, aksine 10 saatlik (https://howlongtobeat.com/game?id=65080) çizgisel singleplayer olduğu için rahatça 1 ayda bitirirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Daha ucuzlar mı steam black firidayde ? bir oyun en ucuz kaç olmuş öğreneceğim bir site var mı

https://steamdb.info/app/752590/

https://gg.deals/game/a-plague-tale-innocence/

Black Friday'de ekstra indirim göreceğini sanmam. Yılbaşı indirimlerinde de aynı indirimi tekrar görebilir.

Ama gördüğün gibi oyun Xbox Game Pass'de mevcut. Game Pass'e şimdiye kadar hiç abone olmadıysan 6 TL'ye oynayabilirsin ya da yeni bir üyelik açıp yine 6 TL'ye oynayabilirsin. Hatta yeni üyeliklerde 12 TL'ye 4 ay alabiliyorsun. Hem EA Play de geliyor.

• Age Of Empires III:DE'de aynı sorun bende de var. Güncellemeyi diske yazması 50 saat sürüyor. Oyunla alakalı bence.

• Redshift kullanıcısına yanıt
    Ben de 30 TL civarına inmesini bekliyorum. Bence en geç kış indirimlerinde inecektir. Site olarak da isthereanydeal öneririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt

Age of Empire III DE'de aynı sorunu bende yaşadım. Update etmesi ömür törpüsü...

• quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

Call of Juarez: Gunslinger 24,40TL STEAM

Bunda da sinir bozucu final düelloları var mı? Bound in Blood oynayıp beğensem de düellolar illallah dedirtti 8-10 düellodan 1'ini falan kazanıyorum klayve ve gamepad ile denedim nafile.

• quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

Tetris Effect Gamepass'e gelmiş. Merakla bekliyordum Epic'den almak için ama çok pahalıydı. Phil Spencer reis sağolsun bedavaya oynayabileceğim.

Bende ilgileniyordum alacaktım lakin Epic'in yakında ücretsiz verecekmiş gibi his var.  

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

12 tl'ye 4 aylık gamepass nasıl alabiliriz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahcey

12 tl'ye 4 aylık gamepass nasıl alabiliriz ?

Eğer daha önce Game Pass aboneliği almadıysanız, kullandığınız bir Hotmail, Outlook hesabında ödeme ayarları kısmına kredi/banka kartınızı ekleyin, eğer kullandıysanız da yeni bir Hotmail, Outlook hesabı açıp aynı işlemi yapın, sonra Microsoft Müşteri Hizmetlerini arayın, numarası ezberimde değil, Google'da arayıp bulabilirsiniz, aradığınızda 1 + 3 aylık Xbox Game Pass aboneliği ekler misiniz deyin, ekliyorlar. Bunu sadece telefonda yapıyorlar bu arada.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Daha önce Game Pass kullananlara bir kampanyaları var mı peki? (3 yıllık kampanya dışında)

• Reiskonen kullanıcısına yanıt

var hocam düellolar yalnız çok zor değil sadece bir bölümde 3 kişilik düello var o biraz zorladı ama oynamaktan çok keyif almıştım oyunu denemenizi tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Eğer daha önce Game Pass aboneliği almadıysanız, kullandığınız bir Hotmail, Outlook hesabında ödeme ayarları kısmına kredi/banka kartınızı ekleyin, eğer kullandıysanız da yeni bir Hotmail, Outlook hesabı açıp aynı işlemi yapın, sonra Microsoft Müşteri Hizmetlerini arayın, numarası ezberimde değil, Google'da arayıp bulabilirsiniz, aradığınızda 1 + 3 aylık Xbox Game Pass aboneliği ekler misiniz deyin, ekliyorlar. Bunu sadece telefonda yapıyorlar bu arada.

Alıntıları Göster

Hocam peki daha önceden gamepass aldığımız bir hesapla almak istesek, ne kadar daha pahalıya geliyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: jr.Harden

var hocam düellolar yalnız çok zor değil sadece bir bölümde 3 kişilik düello var o biraz zorladı ama oynamaktan çok keyif almıştım oyunu denemenizi tavsiye ederim.

1 kişi yetiyordu zaten 3 kişiyle geçmemin mümkünatı yok o zaman  

Bakacağım, bilgilendirme için teşekkürler.

• D. kullanıcısına yanıt
    Yeni bir Midnight Club oyunu görür müyüz acaba? :)

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.