Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mustafakursat , mczaga , SelimmDD , neverktulu Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 26 Misafir (2 Mobil) - 26 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.696
Cevap
2.721
Favori
21.312.407
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Impakt

Dostlar eski oyunum FM12 DVD buldum içindeki steam keyi başka bir hesapta kullanmışım ama hangi hesapta kullandığımı hiç hatırlamıyorum güncel hesaplarımı(2 hesap) kontrol ettim ikisinde de değil sizce nasıl bulabilirim imkanı var mıdır? Bir de şunu sorayım eski bir hesabımı buldum ama oyun o hesapta da değil, önceden kullanılan bir steam keyin(8 sene önce falan) aktive edilip sonrasında hesaptan silinme olayı mümkün müdür? Çünkü bu bulduğum eski hesabımda keyi kullandığımı net hatırlıyorum.

Hesabından oyun durup dururken silinmez. Kendin silebiliyorsun ama Hesap Detaylarında "Lisans ve Ürün Aktivasyonlarını Görüntüle" kısmında hesabına eklenen oyunları görebilirsin. Oradan bakabilirsin hangi hesabında kullandığını.

• Eğer sonbahar indirimleri de olacaksa yarın ki indirimlerden sansasyonel bir şey beklememek lazım. Umarım güzel sayılar görürüz de istek listelerimiz biraz daha rahatlar  

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Eğer sonbahar indirimleri de olacaksa yarın ki indirimlerden sansasyonel bir şey beklememek lazım. Umarım güzel sayılar görürüz de istek listelerimiz biraz daha rahatlar  

Hocam son 2 3 senedir öyle sansasyonel bir indirim görmüyoruz ha doların etkisi olsada siz yine de ümitlenmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tosla üzerinden E-Pin alsam 250/50 Mastercard kampanyasına dahil olur mu yoksa Steam üzerinden Tosla kartımı kullanarak mı almam gerekiyor kampanyaya dahil olması için?

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

Evet dediğiniz gibi her oyun bu kadar ertelendikten sonra iyi çıkmayabiliyor ama artık oyunların yapım aşamaları çok daha zor hale geldiğinden bir şey de diyemiyorum.

Bu durumda dediğiniz gibi umarım sistem gereksinimleri değişmez. Herkes için en kötü durum bu olur diye tahmin ediyorum.

Ben de önceden oyunların bu kadar sık ertelenmesine kızardım ama artık umursamıyorum doğrusu.

• Alemlere rahmet efendimizin doğduğu gün olan mevlid kandilinin hayrı bereketi ve sürûru üzerimize olsun... buraya bir :gül: bıraktım sayın gülücüğü yok!

AMD yeni RX6000 serisini tanıttı...

Where Gaming Begins: Ep. 2 | AMD Radeon™ RX 6000 Series Graphics Cards

• Steam launcher üzerinden bu paket gözükmüyor yada ben bulamadım. Aratıyorum ama çıkmıyor nedense. Skyrim ben de olduğundan belki güzel indirim olabilir bu paket ile.

Paylaştığınız iyi oldu.

Teşekkürler.  

• ClaymoreCountry C kullanıcısına yanıt

Bu son gibi geliyor bana. Artık ertelenmez ama olurda ertelenirse derim ki 2020 gerçekten lanetli bir yıl.    

• Graveyard Keeper sahibi arkadaşlar oyunda hala dil bölge sorunu var mı?

• VenomSV kullanıcısına yanıt
    Bilgin olsun hocam. Sende Skyrim varsa bu paketi yalnızca hediye olarak satın alabiliyorsun. Bende de Skyrim var, Fallout 4 yok. Bu paket bizim için etkisiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • The Frost kullanıcısına yanıt

Ne güzel indirimdeyken bu paketi alırım diyordum, kötü oldu bu şimdi. Önümüzdeki kış indirimde güzel bir indirim alsa da biz de oyunu alsak artık.  

Bilgilendirme için teşekkürler hocam.   Beklemeye devam.

• Merak edenler ve almayı düşünenler için Nier: Automata hakkında birkaç bir şey belirtmek istiyorum:

İlk olarak oyun zevklerimizin uyuşması açısından belirtiyim beğendiğim aksiyon oyunları şöyle: Dark Souls, Assassin's Creed, Gta, Rdr, Witcher, Elder Scrolls, Fallout, God of War, Naughty Dog oyunları.

Şimdi ise Nier hakkında görüşlerim:

Artılar:

+ 2b nin kalçası vs külodu güzeldi şimdi, şerefsiz yapımcı iyi dokunuşlar yapmış :)

Emin olamadığım:

/ Makinelerin insanları taklit etmesi konsepti.

Eksiler:

-Oyun oynarken görmek istediğim son şey etrafın tamamen paslı metal ve yıkık binadan oluşması.

-Kombat tam bir kaos. O kadar çok efekt var ki ne yaptığımı hissedemiyorum.

-Düşmanın hasar alması animasyon yerine üstünde çıkan sayı ile gösterilmesi.

-Açık dünyanın tamamen bomboş ve anlamsız olması. Sadece paslı metallerin arasından görev yerine yürüyorum?

-Yan görevler tamamen açık dünyada ot bok toplama üzerine.

-2020 yılında bullethell combat çekilmiyor bence.

Böyle. Yapımcı platinum games baya köklü firma aslında ama adamların oyunu bana hiç hitap etmiyor. Oyuna 100 tl civarı vermiştim üzüldüm açıkçası.

EK: gamepass bu yüzden çok güzel bir sistem aslında. Oyunu denemek için cüzi bir ücret ver, baktın sevmedin sil geç. Gidip steamden 100 tl verince koyuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d41mon -- 28 Ekim 2020; 23:57:55 >

• 1 kere bitirip bırakmadınız değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • d41mon kullanıcısına yanıt
    Ben de oyunu Xbox üzerinden oynayıp bir türlü sevememiştim. Steam'de hâlâ doğru düzgün indirim almamasını anlayamıyorum. Benim gözümde en fazla 15 TL eder bu oyun. 15 TL'ye ne oyunlar gördük, gidip buna 50-60 TL bayılacak değilim. Kaç yıllık oyun zaten.

• Arkadaşlar belki birinin işine yarar pc veya ps kullanmiyorum. Playstore 100 liraya 10 tl indirim yapan kod.

Bu hediye oyuna doyamayanlara geliyor! Dijital oyun mağazası playstore.com’da yapacağın 100 TL'lik alışverişte geçerli 10 TL hediye kodu kazandın! Hediye kodun: 5699c55

• BST_06 kullanıcısına yanıt

2 saatin sonunda atmosferden dolayı daralıp fenalaşıp bıraktım hocam.

• d41mon kullanıcısına yanıt

Aslında evreni güzel düşünülmüş bir oyun makinelerin dili kaos dili diye yazarın uydurduğu bir dil. Oyunun serisi çok eskiye dayanıyor. Evet çıktığı yıla göre oynanış ve grafik bakımından biraz vasat gibi görünse de oyunun kitlesi genelde hikayesine vurulduğu için seviyor.

Ben hack and slash gibi kafa dağıtmalık oynarken müziklerinin etkisiyle birlikte hikayenin ne kadar ciddi olduğunu anlayınca devam etmiştim. Hatta oyunun tam hikayesini anlamak için 4 kere ayrı ayrı karakterler ile bitirmek gerekiyor. Bazı oyuncular bir kere bitirip oyun bitti sanıyor o yüzden sormuştum aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BST_06 -- 29 Ekim 2020; 6:11:18 >
  • an itibariyle steam bakiyesini tl olarak tuttuğum için kaybettiğim paralar konusunda bir aydınlanma yaşadım ve mutsuzum  eskiden böyle hatalar yapmazdım son yıllarda çok koy verdim

• NeCRiS kullanıcısına yanıt

var

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Hocam dolar olarak nasıl tutuluyor da?

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.