Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13186. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 23 Misafir - 27 Masaüstü3 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
349.080
Cevap
2.712
Favori
21.226.920
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Eski oyunda yok definitive edition bug dolu zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 ve 3 aldım bug varsada güncelleme ile düzelir ilerde bu fiyatlara daha bulunmaz fırsat.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Eski oyunda yok definitive edition bug dolu zaten.

ben yaklaşık 1 ay önce bitirmiştim mafia II definitive edition u ama hiç bug a rastlamadım  

• s1LENT kullanıcısına yanıt
    Nasıl rastlamadın? Duvara yürüyen adamlar, trafikte önüne kıran araçlar, polislerin durduk yere peşine takılması, yolda birden ortadan kaybolan araçlar vs. bir sürü bug var oyunda. Senin başına gelmemiştir diyeceğim ama mümkün değil belki de sen farketmemişsindir. Steam yorumlarına da bakabilirsiniz herkes buglardan şikayetçiydi en son.

• yazdıklarınızdan sadece "trafikte önüne kıran araçlar" buna rastladım. onu da oyunun zorluğuna bağlamıştım açıkçası bug olduğunu düşünmemiştim bile. öyle çok bir anormalliğe rastlamadan bitirmiştim

• Fallout Classic Collection'ı aldım. Brian Fargo oyun tarihinin en iyi serilerinden birini yaptı. Fallout 4'ün senaryosu iyi olmamasına rağmen Fallout'un lore'u o kadar iyidir ki yine oynamıştım.

• Gold Editionda 1.2. senenin operatörleri ve son senenin season pass ı var kesinlikle değer bence ben standart sürüm aldım hata etmişim. Sizin gibi 2 sene boyunca ps4 den oynadım 230lvlim konsolda pc de kontroller zor geliyor ayrıca kitlesi çok daha toxic

• cartok kullanıcısına yanıt

Souls oyunlarını seviyor isen bunu da seversin. Tabii ki bir Dark Souls değil ama eğlenceli bir oyun.

• Reiskonen kullanıcısına yanıt

Oyunun optimizasyonu kötü, grafikleri kötü, vuruş hissi kötü, oynanış mekanikleri çok kısa sürede tekrara düşüyor, hikayesi sıkıcı. Ben sırf para verdim diye küfür ede ede bitirdim oyunu, hiç önermem. Enis'in incelemesini izlemeni tavsiye ederim.

• Omara kullanıcısına yanıt

Epic Games marketinde satışa sunduğu oyunları bedava vermiyor. Almak istersen şüpheye düşme.

• Epic ten Mortal Shell almak üzereydim fakat ekşi deki şu yorumu okuduktan sonra almaktan vazgeçtim. Sanırım kuponun son gününe kadar bekleyeceğim yeni bi şeyler gelmezse kuponları yakacağım.

"soulslike oyunları hiç oynamamama rağmen youtube'da çok izlemişimdir. hakkaten zormuş sabırlar diliyorum kolay gelsin. oyunda bir amaç olmaması, ormanda boş boş gezme hissi vermesi bir süre sonra sıkıyor. nereye gidicem, ne yapıcam diye başı kesik tavuk şeklinde dolanıyor gibi hissettim çoğu zaman."

• Açıkçası şu güne kadar para verip de elimi sürmediğim üstüne ücretsiz verilen sürüyle oyun var. 300-500 tl lerin konuşulduğu ortamda Metro gibi kaliteli olan ve oynamaktan zevk aldığım serinin oyununa 40 tl vermek koymaz açıkçası

• Mortal Shell mi yoksa Metro Exodus mu karar veremedim. Geforce Now ile oynayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 23 Ekim 2020; 21:21:42 >
  • Crysis'in Steam fiyatı $20/129 TL. Crysis Remastered'ın Epic fiyatı $30/134 TL. Crysis Remastered, seneye Steam'e gelene kadar fiyatı düşer belki de. O zaman bu fiyat karışıklığının nasıl önüne geçecekler, merak ediyorum.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 23 Ekim 2020; 21:57:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuhanssss

Gold Editionda 1.2. senenin operatörleri ve son senenin season pass ı var kesinlikle değer bence ben standart sürüm aldım hata etmişim. Sizin gibi 2 sene boyunca ps4 den oynadım 230lvlim konsolda pc de kontroller zor geliyor ayrıca kitlesi çok daha toxic

Aynen pcde cok toxic var. Bulasmasin kimse hic.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt

Marketinde satışa sunduğu World War Z'yi bir süre sonra ücretsiz yaptı Epic.

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt

Bir oyunla ilgileniyorsam yutuburların dediğini kulak asmıyorum ön yargı oluşturabiliyorlar.

Günümüzde oyun firmaları açık dünya yapacağım ki hiç bitmeyen olsun diye tekrara düşen görevleri dolduruyorlar Mafia 3 özgü durum değil yani. AC Valhalla için sabırsızlanıyoruz ama bunda da tekrara düşen gereksiz görevler olacaktır Odyssey'deki gibi. Bu görevler olmasa oyunlar 5 saati bulmaz bitmesi. 

• kafayı yicem epicten aldım r6 yı girmeye çalışırken kod istiyor benden oyunu zaten satın almışım ne kodu istiyor ya ? kafayı yicem lütfen bilen yardım etsin uplay codu felan istiyor

• Aldığınız oyunu kendi Uplay hesabınıza bağlamanız gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabotage1907 kullanıcısına yanıt

nasıl bağlıcam ki assasins creed felan aldığımda böyle bi sorun yaşamamıştım şimdi code gir diyor nasıl bağlıcağım ki.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.