Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
33 Misafir - 33 Masaüstü
5 sn
349.688
Cevap
2.721
Favori
21.310.905
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Neyse sıkıntı değil noel indirimlerinde yeni kuponlar verilecektir o zamana kadar Cyberpunk fiyatı artmaz umarım.

Bu arada Steam'da Golden Axed: A Cancelled Prototype oyunu ücretsiz olmuş sonradan ücretli olur mu bilmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reiskonen -- 18 Ekim 2020; 23:7:7 >
  • Tosla ile steam'e 250 tllik cüzdan atsam patlamayız di mi :D

• 80tl ye assassin's creed black flag ve origins aldım.

iyi midir bu oyunlar? daha önce 1-2-3-brotherhood-syndicate-unity oynamıştım

• Arkadaşlar merhaba. en ucuz steam kod ya da google play kodunu nereden bulabilirim bilginiz var mı ? kart kampanyası vs de olabilir

• en!gma kullanıcısına yanıt
    Ikinci el kısmında satan üyeler var yalnız eski üye ve referanslı olmasına dikkat edin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GUERRA kullanıcısına yanıt
    İyidir. Black Flag herkese hitap etmeyebilir yalnız. Oyun fena değildi ama bana pek hitap etmemişti mesela çünkü suikastçi oyunundan çok korsan oyunu gibidir. Gemi savaşları ağırlıklıdır. O tarz filmlere ve oyunlara ilginiz varsa seversiniz. Yani demek istediğim önceki Brotherhood-1-2-3 gibi oyunlara kıyasla hikaye anlatımı, görevler daha farklıdır.

Origins’de gayet güzel. Oynanış mekaniklerinin yenilenmiş olmasından dolayı iyi bir oynanışı var, Mısır tarihine merakınız varsa çok güzel mekanlar ve yerler var, grafikleri ve dünyası çok güzel. Oyun süresi tatmin edici ve diğer oyunlara kıyasla RPG özellikleri çok daha gelişmiş vaziyette Origins’te. Aslında Origins’te tam manasıyla suikastçi oyunu değil. Daha çok Aksiyon-RPG. Bunları bilip te oynarsanız çok daha keyifli olur.

• Wallcroft kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Aslında standard ac tarzından biraz uzaklaşması iyi olmuş. Seriyi seviyorum ama bir yerden sonra sıkıyor. Bakalım deneyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tosla kart siparişi verdim. kart elime ulaşmadan steamdan cyberpunk + 1 liralık ürün alsam 75 liralık indirimden faydalanabilirmiyim ? Tosla hesabıma 260 lira kadar eft gönderdim .

• Arkadaşlar Rainbowu Steamden aldım standart sürüm. Rainbow için complete Operator DLC'lerini uplay'den alsam aktif olur mu?

• SnavS kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla aktif oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlacK SeA StorM 61

Arkadaşlar tosla kart siparişi verdim. kart elime ulaşmadan steamdan cyberpunk + 1 liralık ürün alsam 75 liralık indirimden faydalanabilirmiyim ? Tosla hesabıma 260 lira kadar eft gönderdim .

Olmuyor hocam. Tosla kartta MasterCard olduğu için, Steam'den alışverişi Tosla kartla yapmak gerekiyor. Tosla bakiyesiyle kod alıp, Steam'den oyunu alırsanız olmuyor. Kod alırsanız 30 TL indirim yapıyor en fazla ama kartla alırsanız 20+50 toplam 70 TL indirim yapıyor. Ben de bekliyorum kart gelmesini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sey olmuyormu hocam şimdi eft ile tosla hesabıma attıgım meblağ ne oluyor o zaman.

• Hocam ödeme kısmında kart bilgilerini istiyor. Kartı beklemiştim ben de daha önceki alışverişimde. Kart olmadan oluyor mu bilmediğim için kartı beklemekte fayda var gibi. Tosla ile iletişime geçip netleştirin konuyu isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SnavS

Arkadaşlar Rainbowu Steamden aldım standart sürüm. Rainbow için complete Operator DLC'lerini uplay'den alsam aktif olur mu?

Merhaba olur. Ben standart editionun üstüne uplayden deluxe almıştım. Aktif olmuştu.

• Kart numarasını girerek alırsanız steam üzerinden kesin olur, uygulama üzerinden alırsanız olmama ihtimali var hocam net bir şey söyleyemeyiz en iyisi bi danışın müşteri hizmetlerine.

@akifa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoureGodDamnRight -- 19 Ekim 2020; 16:56:19 >
  • injustice 2: 13.86 lira

bilmem uygun mudur?

https://2game.com/tr-tr/injusticetm-2-standard-edition

indirim kodu MONDAYBLUES

• YarasaCorbasi kullanıcısına yanıt

legendary alın alacaksanız tüm karakterler olur

• Twitter'da gördüm, hoşuma gitti Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt

tam gülüyordum ki tebessümüm yarım kaldı :(

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.