Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13173. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 25 Misafir (1 Mobil) - 28 Masaüstü6 Mobil4 Android
5 sn
349.720
Cevap
2.721
Favori
21.315.562
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

250 tl lik steam kodu aldığınızda %20 indirim olmuş oluyor, key/gift bölümünde min. %25 indirimle kod satan arkadaşlar bulunmuyor muydu? tosla ile birleşiyorsa 250/70 mantıklı olabilir ama.

• WhyNot? kullanıcısına yanıt

Buna uygun görmüşler yapacak bir şey yok 

• Geçen haftalarda 18 liraya fifa 20 satan site vardı hatırlayan var mı adını sitenin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheNewAtilla kullanıcısına yanıt

2game

• s1LENT kullanıcısına yanıt
    Evet, böyle bir alternatifim olmasa kampanyadan ben de faydalanırdım ama şu anda zaten Steam'de almak istediğim büyük bütçeli bir oyun yok. Cyberpunk'ı almamış olsaydım bu kampanyayı kullanırdım ama zaten 180 TL'ye mi ne almıştım. :)

Yine de ikinci el bölümündeki arkadaşlara güvenemeyenler için iyi bir kampanya.

• The Frost kullanıcısına yanıt

ben de Cyberpunk i iade etmeye çalıştığımda sadece Steam Bakiyesi olarak iade edebiliyorum. Kartıma iade seçeneği olsaydı, bu kampanya ve tosla ile birleştirip alabilirdim.

• Steamdeki oyunların en düşük fiyatını, ne zaman bu fiyatı gördüğünü gösteren bir site vardı yanlış hatırlamıyorsam neydi o? Bulamadım bir türlü.

• MeriCT kullanıcısına yanıt

steamdb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su detayı geçim MasterCard kampanyasiyla uplay den oyun almak isteyen arkadaşlar için: xsolla uplay in ödeme yöntemlerinden diye biliyorum, kampanya dahilinde de xsolla mevcut ilgilenen arkadaşlara duyurulur...
    @Frasiyav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJKBLADE -- 18 Ekim 2020; 18:51:45 >
  • Arkadaşlar merhaba tosla + kampanya ile cyberpunk en düşük kaç liraya alabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: BlacK SeA StorM 61

Arkadaşlar merhaba tosla + kampanya ile cyberpunk en düşük kaç liraya alabilirim?

249 lira oyun, 50 lira MasterCard indirimi + 20 lira Tosla indirimi toplamda 179 liraya geliyor. Ben de bugün Tosla kart başvurusu yaptım. Gelince alacağım. Cyberpunk için 179 lira iyi fiyat. Umarım bilgisayar kaldırır ve sorunsuzca oynayabilirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

249 lira oyun, 50 lira MasterCard indirimi + 20 lira Tosla indirimi toplamda 179 liraya geliyor. Ben de bugün Tosla kart başvurusu yaptım. Gelince alacağım. Cyberpunk için 179 lira iyi fiyat. Umarım bilgisayar kaldırır ve sorunsuzca oynayabilirim...

Alıntıları Göster

1 liralık daha oyun almayı unutmayın, keza MasterCard kampanyasında minimum harcamam limiti 250 TL.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

1 liralık daha oyun almayı unutmayın, keza MasterCard kampanyasında minimum harcamam limiti 250 TL.

Alıntıları Göster

Sıkıntı yok, bu ufak detaylar bizden kaçmaz.  

• teşekkürler.

• BJKBLADE B kullanıcısına yanıt

Hocam xsolla varsa ödeme yöntemlerinde düşebilir gibi.

Valhalla indirimle 215 TL'ye geliyor uplay'de. 250 TL yapmak için R6 Deluxe Edition ekledim sepete. 50 TL Master Card iadesi de geleceğini düşünürsek 2 oyun 200'e geliyor. Öte yandan MasterCard kullanmayıp uplay üzerinden sadece Valhalla alsam 215 TL'ye geliyordu. Bu ikisini kullanıp almak daha mantıklı gibi geldi. Daha önce hiç R6 oynamamış birisi olarak Deluxe Edition'ı almamı önerir misiniz bu fiyattan? Veya 40-50 TL arası uplay üzerinden alabileceğim başka bir oyun var mıdır?

• maliokan kullanıcısına yanıt
    Yanlışım varsa bilen arkadaşlar düzeltsin lütfen; 250 liralık kotayı aynı yerden doldurmak zorunda değilsiniz diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Alıntıları Göster

Steamsporlu olmayanlar 60 TL daha indirimden yararlanabilir eğer Epic kuponu mevcutsa. Oyun çıktıktan sonra fiyat artar mı bilmem artmazsa 119 TL gelecek üstelik VPN falan uğraşmadan.

• -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Doğru birden fazla alım diyordu. Steamden alırım 35 TL lik oyun o zaman illa buradan oluşturmaya gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: maliokan

Hocam xsolla varsa ödeme yöntemlerinde düşebilir gibi.

Valhalla indirimle 215 TL'ye geliyor uplay'de. 250 TL yapmak için R6 Deluxe Edition ekledim sepete. 50 TL Master Card iadesi de geleceğini düşünürsek 2 oyun 200'e geliyor. Öte yandan MasterCard kullanmayıp uplay üzerinden sadece Valhalla alsam 215 TL'ye geliyordu. Bu ikisini kullanıp almak daha mantıklı gibi geldi. Daha önce hiç R6 oynamamış birisi olarak Deluxe Edition'ı almamı önerir misiniz bu fiyattan? Veya 40-50 TL arası uplay üzerinden alabileceğim başka bir oyun var mıdır?

Gayet güzel hocam, rainbow çok az oynadım hoşuma gitti ama daha bilgili arkadaşlar vardır illa ki. Onlar yorum yapacaklardır. Ödeme yöntemine dikkat edin sadece alırken, xsolla varsa sorun olmayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Steamsporlu olmayanlar 60 TL daha indirimden yararlanabilir eğer Epic kuponu mevcutsa. Oyun çıktıktan sonra fiyat artar mı bilmem artmazsa 119 TL gelecek üstelik VPN falan uğraşmadan.

Alıntıları Göster

Kuponlar Cyberpunk çıkana kadar geçerliliğini yitirecek. Ön siparişlerde kullanılamıyor. Son kullanım tarihi 1 Kasım 2020.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.