Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SelimmDD , eltürco Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 33 Misafir (2 Mobil) - 32 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
349.460
Cevap
2.719
Favori
21.284.104
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Blizzard'ın Türkiye'de Yerel Fiyatlandırmaya geçmesi için #BlizzFixThePrice etiketiyle Twitter'da hashtag açılmış. Destek vermek isteyen olursa diye paylaşıyorum.

• Arkadaşlar malum bildiğiniz üzere steam indirimlerine birkaç hafta kaldı. Kafamda Dark Souls serisi ve Wolfenstein gibi seriler ilgimi çekiyor. Oynayan arkadaşlar deneyimlerini ve tavsiyelerini yazabilir mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainErturan -- 11 Ekim 2020; 14:33:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CaptainErturan kullanıcısına yanıt

Wolfenstein çok sevdiğim serilerden ayrıca optimizasyon konusunda da çok iyi kaymak gibi maşallah normal fps oyunlarına göre biraz daha zor diyebilirim oyunda durursanız pat diye ölebilirsiniz o yüzden çok hareketli oynamak lazım

Diğer oyunu ise hiç oynamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronades

Arkadaşlar herhangi bir total war serisi mi yoksa crusader king 3 mü almamı önerirsiniz?

O biraz da ne istediğine bağlı. İki seride strateji türünde ağırlığı olan seriler.

Derin bir strateji arıyorsan, detaylarla uğraşmak istiyorsan CK3.

Çok fazla detayda boğulmak istemiyorum, ordularımı savaş alanında yönetmek istiyorum diyorsan TW serisi.

Benim kişisel tercihim TW olurdu. Özellikle Warhammer 2 TWDijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 11 Ekim 2020; 14:43:20 >
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Ekran uyku moduna geçiyor olabilir mi ? Windows ayarlar/güç ve uykudan kontrol edebilirsiniz

• Ruvhart kullanıcısına yanıt

Hocam Kasım da bitiyor kuponlar :)

• gogo57 kullanıcısına yanıt

Uyku modu kapalı, 2dk sonra ekran kapatma kullanıyorum aktif olarak. Oyun içerisinde neden çalıştığını çözemedim. Steam üzerinde oyun oynarken, browser üzerinde tam ekran bir şey izlerken böyle bir şey olmuyor. Gamepass oyununda denk geldim ilk kez, şaşırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Warhammer 40.000: Dawn of War 3 - %90 indirim - 10 TL

https://store.steampowered.com/app/285190/Warhammer_40000_Dawn_of_War_III/

Warhammer 40.000: Dawn of War serisinde de %91 indirim var.

https://store.steampowered.com/agecheck/bundle/12864/

Single campaing i oynamak içni Warhammer 3 alınır mı arkadaşlar sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainErturan

Arkadaşlar malum bildiğiniz üzere steam indirimlerine birkaç hafta kaldı. Kafamda Dark Souls serisi ve Wolfenstein gibi seriler ilgimi çekiyor. Oynayan arkadaşlar deneyimlerini ve tavsiyelerini yazabilir mi acaba ?

İki seri de çok iyi. Wolfstein hikayesi ile öne çıkan bir fps serisi. Güzel oyunları da var serinin vasat oyunları da.

Dark Souls ise bağımlılık. Mutlaka oynamadan önce build rehberlerine bakın. Size uygun build seçip puanları ona göre dağıtın çünkü puanlar çok kıymetli bu seride. Aç gözlü olmayın, bossun canı az kalmış 2 tane daha vurup hemen ölsün diye düşünmeyin, zamanında dodge da atın. Ve de çok öleceksiniz, bunu zaten biliyorsunuz

• Herkes indirimler geliyor diyor da gelen indirim cadılar bayramı indirimi arkadaşlar. Benim hatırladığım, bu indirimde sadece korku oyunları indirime giriyor. Ek olarak bazı firmalar indirim yapabilir ama yaz/kış indirimleri gibi her oyun indirime girmiyor yani. Yanlışsam düzeltin lütfen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dediğin doğru ama bir kez yanılmıyorsam korku ile alakası olmayan çoğu oyun indirime girmişti. Tabi bütün oyunlar değil.

• Epic de araya bir indirim sıkıştırsa güzel olacak. Kuponları değerlendirmiş oluruz böylelikle.

• Kış indirimlerinde Baldur's Gate 3 indirim görür mü sizce? %20 falan da olsa...

• CaptainErturan kullanıcısına yanıt

Hocam Wolfenstein Old Blood, New Order, The New Colossus bitirdim ve Dark Souls serisini ise 6 ay içinde baştan sona bitirdim arada Dark Souls 3'e PvP için giriyorum. Wolfenstein için özellikle Old Blood ve New Order oynamanızı öneririm daha eski ama nedense bana The New Colossus'dan daha eğlenceli gelmişti. Wolfenstein için vuruş hissiyatı mükemmel diyebilirim.

Dark Souls için ise hiç seriyi bilmeyen birisi iseniz ilk oyundan başlamınızı öneririm ama sıra ile gitmezseniz bir şey kaybetmezsiniz direkt bir hikaye anlatımı yok gibidir ama lore çok sağlamdır o yüzden ilk oyundan başlamanızı öneririm. Kesinlikle kontrolcü kullanın Dark Souls için daha rahat alışırsınız ve sabır isteyen bir oyun. Ben Dark Souls hikayesini anlamak için önce Duke Dear's Guppy isimli bir youtube kanalından izleyerek devam etmiştim bakmanızı öneririm.

Kısaca önceliğiniz Wolfenstein ise The New Order veya Old Blood, Dark Souls ise Dark Souls Remastered olmasını öneririm. (Dark Souls alacaksanız DLC'lerini almanızı kesinlikle öneririm 3 oyun içinde geçerli.)Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9ED59218A

Kış indirimlerinde Baldur's Gate 3 indirim görür mü sizce? %20 falan da olsa...

Çok zor bir olasılık. Daha yeni çıkmış üstelik erken erişim olarak çıkmış bir oyun olduğu için indirim almayacağını düşünüyorum.

• Yakuza: Like a Dragon oyunu önsiparişe açılmış fiyat 399 TL Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] https://store.steampowered.com/agecheck/app/1235140//

Yakuza oyunlarının devamı mı bu oyun emin değilim bilgisi olan varsa aktarabilir. Şuan benim gözümde indirimdeki oyunları daha bir değerlendi Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Edit: Oyun fiyatı olarak yeni oyunlarda 249 okey, 299 eh fena değil yine pahalı ama oyun iyise alınabilir ama 399 bana göre çok çok fazla, sanırım daha öncelerden yazdığım konuya fiyat artışlarına bir hazırlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 11 Ekim 2020; 21:40:35 >

• Epic 1 Kasım'a kadar kuponlar değerlendirilsin diye bence güzel oyunları uygun fiyata getirecektir. Ay sonuna doğru beklemekte fayda var kuponlar için..

• Impakt kullanıcısına yanıt

Yakuza serisinin 7.oyunu pcye gelenlerin devam oyunu değil.Arada 3-4-5-6 var pc ye gelmeyen.Direk 7.oyuna geçtiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 11 Ekim 2020; 21:28:11 >
  • Impakt kullanıcısına yanıt

Cyberpunk ve AC Valhalla 250 tl ye cikarken Yakuzaya 400 tl vercem oyle mi, haha cok beklerler

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Yakuza serisinin 7.oyunu pcye gelenlerin devam oyunu değil.Arada 3-4-5-6 var pc ye gelmeyen.Direk 7.oyuna geçtiler.

Anladım tesekkurler. Fiyati hakkinda ne dusunuyorsunuz?

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.