Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13150. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: berkjk , -YLCN
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 21 Misafir - 22 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.024
Cevap
2.712
Favori
21.222.358
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: sabotage1907

Cyberpunk türkçe, tam sürüm olarak çıkacak ve en az 55-60 saat oyun süresi olacak. Baldur's Gate ise hem türkçe değil hem de erken erişim olarak çıktı ayrıca izometrik sıra tabanlı rpg, kulvarları farklı yani. Cyberpunk için adamlar sıfırdan sistem diziyor.

Saat olarak karşılaştırmak doğru olmaz, Baldur's Gate 3 her türlü Cyberpunk 2077'den daha fazla oynayış süresi sunacaktır. Ama Baldur's Gate 3'ün hedef kitlesi Cyberpunk 2077'ye asla yaklaşamaz. Dil konusunda haklısınız. CD Project Red'in Türkiye'de bu kadar sevilme sebebi, oyunu Türkçe çıkartması. Fiyat politikası Larian Games ile hemen hemen aynı zaten.

• Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt

farklı anonymouslar hocam onlar :) biri anonymous diğeri animus

• Burdaki mesele sadece Türkçe oynamak değil.Türk oyuncu topluluğuna verilen değerdir.Bu sadece oyunun dili de değil.Senin para birimini görmesi,youtube fragmanlara altyazı koyması.’’X oyun Türkiye “ diye sayfa açıp türkçe reklamlar yapması vs vs...

İngilizce seviyem çoğu oyun için bana yetiyor.Ama bir oyunu satın alırken Türkçe olması benim için en önemli artılardan biridir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabotage1907 kullanıcısına yanıt

Haydaaa, masum adamların günahına mı girdim şimdi? Hiç olmadı bu :) ama o da paralı galiba. Yine aynı kapıya çıkıyor gereksiz benim için.

• Robinson Crusoe kullanıcısına yanıt
    nick-mesaj uyumu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt

Baldur's gate oyun süresi olarak 3'e katlar o tarafa hiç girme istersen.

• Güzel haber. Geçenki oyun festivalinde birçok güzel oyunu deneme fırsatı yakalamıştım. Özellikle attığınız linklerden Raji ve Eldest Souls'u denenmemiş olanlar varsa kesinlikle denesin. Bunların dışında demoları tekrar açıldıysa; Gloomwood, Vigil, Unto The End, Gestalt, ULTRAKILL ve Ghostrunner da denenebilir. Hepsi de çok güzel oyunlar.

Yuan Sword ve Shaolin Monkey takibe aldım... teşekkürler

• Dolar kaldırdı geliyor.

• LinkX kullanıcısına yanıt
    Neyi kaldırdı hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Cyberpunk zamlanmadan bir an önce alayım diyorum. Çıkışından bir süre sonra Steam affetmeyecekmiş gibi duruyor.

• Hiç indirmedi ki

• Forza motorsport 7 game pass'e eklenmiş ama tıkladığımda sayfa açılmıyor hiç bir şekilde indiremiyorum sizde durumlar nasıl. Uygulama çok kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: In Time

Forza motorsport 7 game pass'e eklenmiş ama tıkladığımda sayfa açılmıyor hiç bir şekilde indiremiyorum sizde durumlar nasıl. Uygulama çok kötü

Hocam bende konsoldan indirmeye çalışıyorum internet hızımın yarısı kadar hızla iniyor sanırım serverlerda bir doluluk var

• Epic gameste abzü ve rising storm 2 Vietnam ücretsiz oldu

• https://steamcommunity.com/profiles/76561199064182396. Arkadaşlar 200 tl eder mi. satmayı düşünüyordum

• darkinight D kullanıcısına yanıt

Hayır, etmez.

• arkadaşlar 5 dolarlık alışveriş yaptım fakat hala arkadaş ekleyemiyorum sebebini bilen varmı acaba

• bensatanistdegilim kullanıcısına yanıt
    Ben de almadım henüz. Çıkışına da az kaldı. Kolay kolay indirim yemez bir süre alıp geçmek en mantıklısı da elim gitmiyor 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.