Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12999. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 22 Misafir (2 Mobil) - 24 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.063
Cevap
2.712
Favori
21.225.254
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş
    hocam maşallahı var sizin joystick'in. benimki maalesef 2 yıl bile dayanmadı ki normalde klavye fare tercih ederim, devil may cry gibi klavyedeki tuş dizilimi garabet olan oyunlar için gamepad kullanırım ancak.
    iki yıl dolmadan analoglardan biri takılmaya başladı, ben de kullanılmaz hale gelince açıp temizleyeyim dedim ama tahmin edebileceğiniz üzere hepten mevta oldu.
    şimdi lazım olunca ds4 kullanıyorum (en son yakuza zero'da kullandım) ama ergonomik açıdan aynı rahatlığı mümkün değil vermiyor.
  • nolamaz kullanıcısına yanıt
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
    Arkadaşlar aldığın yere danış demişler zaten ama aldığın yer bu listede yoksa "biz o kampanyaya dahil değiliz" deyip kod göndermeyebiliyor.
  • hocam 150 tl civarı joystick öneriniz var mıdır fifa nba oyunları için? f310 nasıl sizce?
  • Arkadaşlar bu Steam pazarındaki Subnautica Postcard olayı nedir? Şu an 5 liraya alınabiliyor, 10 gün önce 360 liraya satılmış. Alalım bir kenarda dursun mu nasıl yapalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neco. kullanıcısına yanıt
    Kara para aklıyorlar onla.
  • Neco. kullanıcısına yanıt
    "They're most likely being used to move steam wallet currency around between accounts, check this video out for a more detailed explanation: https://www.youtube.com/watch?v=njXM5p2tWG8&feature=youtu.be "

"People use it to transfer funds between accounts because Subnautica doesnt charge any type of tax on its items unlike csgo, dots, etc."

"Subnautica postcard has a 5% fee for valve and a 0% fee for subnautica. So its used a a currency."

• Normalde Xbox 360'ın Controller'ı, wireless aparat almıştım. Yani totalde 9 yıldır kullanıyorum. FPS dışındaki oyunları Controller ile oynamak gerçekten konfor ve rahatlık veriyor.
    Yaş da ilerleyince bilekler ağrıyor artık klavye+mouse ikilisi ile. Tabii şuanda oynamakta olduğum Horizon Zero Dawn'da lock olayı olmadığı için başlarda alışmakta zorluk çekmiştim combatta. Zorluk seviyesine göre de aim-assist kapalı geliyor. Uzun lafın kısası yeni nesil konsollarda Microsoft'un yeni kontrolcülerini merakla bekliyorum. Olmadı Elite 2 paklar anca bizi.
  • WhyNot? kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, hiç bulaşmayalım o zaman. Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Satın aldığınız yere danışın önce, orası size kampanya kodunu verecektir. Fakat Türkiye'de kampanya kodları genellikle geç veriliyor, çünkü bunu suistimal edenler oluyor, kartı alıp kodu kullanıp sonra kartı iade edenler oluyormuş. Bu sebeple sanırım 14-15 gün sonra veriliyor. (yasal iade süresi geçince)

Eğer satın aldığınız yer bu konuda zorluk çıkarırsa, EVGA Global ve EVGA Türkiye Distribütörü ile iletişime geçebilirsiniz, onlar size yardımcı olacaktır. Türkiye distribütörlüğünü Vektron Elektronik yapıyormuş. Ama söylediğim gibi önce satın aldığınız yer ile görüşmeniz gerek, kampanya kodlarını onlar veriyor.

Alıntıları Göster
    Vatan'dan satın aldım bilgisayarı. Danıştım onlara onların dediği Evga Geforce sitesine girip kod alacaksınız dediler öyle birşey bulamadım. Bize kod gelmemiş dedi vatandaki çalışanlar.

Ben en iyisi Evga Türkiye Distribütörü'ne ulaşayım. Onlar doğru olanı söyleyecektir illa ki.

quote:

b0Ni
    sistem amd ile aynı ise (4 yıl önce aynıydı, hala aynıdır büyük ihtimal) aldığın yere ulaş onlar sana kod gönderiyor GeForce experience üzerinden aktifleştiriyorsun. İlk attığın linkte kampanyaya dahil satıcılar gözüküyor ama genelde burada olmayanlara da kod gidiyor.

quote:

Yoizhik
    Arkadaşlar aldığın yere danış demişler zaten ama aldığın yer bu listede yoksa "biz o kampanyaya dahil değiliz" deyip kod göndermeyebiliyor.

Bilgisayarı Vatan'dan aldım sanırım onlara gelen giden olmamış. Ülkenin en büyük bilgisayar satıcılarından biri adamlar başa oynuyor belki de adamlara kod göndermemişler şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nolamaz -- 18 Ağustos 2020; 19:11:3 >
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    ozanulmulk14 kullanıcısına yanıt
    oh oh maşallah, elektronik şans işi, bu şansınız hep devam eder inşallah hocam.
    ben dediğim gibi nadiren kullanmama rağmen erken bozuldu. mesela ac: odyssey oynuyorum şu an ve kontroller ile oynamanın düşüncesi bile yoruyor beni, k/f her zaman daha ideal bana. yine de bozulmayaydı iyiydi fh4 oynarken falan :)

@ozanulmulk14, maalesef hocam, tavsiye edecek kadar bilgim yok. f 310'u da hiç kullanmadım. ben klavye mouse'cuyum daha çok :)
  • Ben sadece Ori and the Will of the Wisps oynamıştım GC30 ile. Bir oyunda sol joystick sapıttı. Oyun beni biraz zorlamış olabilir.
  • nba 2k20 %92 indirimle 20 liraya düşmüş alsam mı bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nolamaz

Vatan'dan satın aldım bilgisayarı. Danıştım onlara onların dediği Evga Geforce sitesine girip kod alacaksınız dediler öyle birşey bulamadım. Bize kod gelmemiş dedi vatandaki çalışanlar.

Ben en iyisi Evga Türkiye Distribütörü'ne ulaşayım. Onlar doğru olanı söyleyecektir illa ki.

quote:

b0Ni
    sistem amd ile aynı ise (4 yıl önce aynıydı, hala aynıdır büyük ihtimal) aldığın yere ulaş onlar sana kod gönderiyor GeForce experience üzerinden aktifleştiriyorsun. İlk attığın linkte kampanyaya dahil satıcılar gözüküyor ama genelde burada olmayanlara da kod gidiyor.

quote:

Yoizhik

Bilgisayarı Vatan'dan aldım sanırım onlara gelen giden olmamış. Ülkenin en büyük bilgisayar satıcılarından biri adamlar başa oynuyor belki de adamlara kod göndermemişler şaka gibi

Alıntıları Göster
    Ben sanmıyorum Vatanbilgisayar gibi bir yere kampanya kodu gönderilmesin. Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazalarından biri, hatta belki en büyüğü. EVGA GeForce sitesine girip bir kod alacağınızı düşünmüyorum, görüştüğünüz kişi muhtemelen bu konuda bilgisi olmayan biri. Ben daha önce Nvidia kampanyalarından Battlefied 5 ve Anthem oyunları aldım, hiçbir zaman X üreticisinin sitesine girip herhangi bir kod almadım. Kampanya kodları her zaman satın alırken verdiğiniz e-maile ya da telefon numarasına gönderilir.

Bir de sözüm meclisten dışarı, Vatanbilgisayar özelinde söylemiyorum ama teknoloji mağazalarında bu kampanya kodu hırsızlıkları çok oluyor, içerideki personel ya da yöneticiler tarafından. Yurt dışında da bu böyle. Ebay'de falan oyunun yarı fiyatına satıyorlar o kampanya kodlarını. Türkiye'de de yapıldığına bizzat şahit oldum, hem de Donanımhaber'de.

En iyisi Vektron Elektronik ile görüşün, en iyi bilgiyi onlar verecektir.
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    NBk20 %92 indirim 19,92 kuruş. Kariyer modunda çok fazla microtransaction olduğu için insanlar nefret etmiş ama genel bakıldığında çok iyi bir oyun.
    https://store.steampowered.com/app/1089350/NBA_2K20/

• EA Play Steam'e 31 Ağustosta geliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanmıyorum -- 18 Ağustos 2020; 20:17:9 >
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    5 liraya düşerse düşünülebilir hocam. NBA'in tüm oyunları tamamı ile para üzerine kuruludur. Daha önceki senelerde oynamıştım bayağı oradan biliyorum. Zaten oynasanız da bu dakikadan sonra hiçbir şey yapamazsınız millet MyCarrer kısmında tanrı gibi geziyordur.
  • Sanmıyorum kullanıcısına yanıt
    steam sayfasından da fiyatını kaldırmışlar ama sadece bizde değil diğer dillerde de yazmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 18 Ağustos 2020; 20:28:4 >
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    bilemedim, Rogue Legacy 2 de 25 TL e erken erişime açılmış onu alırım belki
  • nolamaz kullanıcısına yanıt
    kampanyaoyun@vatanbilgisayar

buraya faturanı yolla göndermeleri lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 18 Ağustos 2020; 20:22:32 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.