Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12997. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 18 Misafir (1 Mobil) - 22 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.677
Cevap
2.721
Favori
21.308.958
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Forza Horizon 3'ü Xbox One X'te oynayıp beğenmiştim. Övülünce bakayım dedim ana hesaptaymış oyun. PC'ye de yüklenebiliyor haliyle iyi oldu. Onu da yükleyeyim. Ne kadar oynarım o soru işareti tabi. Aklınızda bulunsun Xbox'ta falan aldıysanız zamanında PC'de de oynanıyor, ya da ileride Xbox alırsanız PC'ye aldığınız bazı oyunları Xbox'ta oynayabiliyorsunuz.
  • sorceress kullanıcısına yanıt
    Hocam ben tüm görevleri atlamadan ve her şeyi yaparak 4 yada 5 kez bitirdim.(Tam hatırlamıyorum) Toplam sürem ise 440 saat. Tabi ilk çıktığında DLC'ler yoktu. Normal bitirmiştim. Daha sonra zorda bitirdim ve ondan sonra da DLC'ler ile zor ayarda tekrar her şeyi yaparak bitirdim. 320 saatte bir kere bitirdiyseniz fazla ayrıntılı olmuş.

Bu ara konuda çok konuşuluyor. Tekrar oynasam mı diye düşündüm ama save alanım tamamen dolu gözüküyor cloud'da. Eski save dosyalarımı da silmek istemiyorum. Daha sı oynamadığım bir ton oyun var. Örneğin Horizon Zero Down.
  • VenomSV kullanıcısına yanıt
    Hislerimiz karşılıklı. Sizi iyi anlıyorum ve duygularınızı paylaşıyorum. Muhteşem bir yapıt Witcher 3. İnsan tekrar o atmosferi yakalamak için tekrar tekrar oynamak istiyor. O tasarımlar, karakter çizimleri, müzikler, konu... Dlcler dahi oyunun kendisi kadar, kimi yerde oyunun kendisinde dahi daha derin. Umarım Cyberpunk bizi hayal kırıklığına uğratmaz.
  • bora3443 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam. Hocam 2021 versiyonu bu Ekim sonu Kasim basi gibi cikicak FM 2021 fiyati da 200 TL den asagi olmucak belki daha yuksek olucak oyunun global fiyati 50$

2020 versiyonu sizi en az 2021 Kasıma kadar götürür 2022 versiyonuna kadar ki bana göre 3 4 sene oynanır. VAR eklenmesi güzel oldu bu sene ufak tefek hatalar da yok değil tabi her zaman ki gibi ama indirimde 74 TL gibi bir fiyata gayet uygundur.

Zaten bu sene fazla buyuk transfer olamayacagi icin(bknz koronavirus) 2021i almaya kesinlikle gerek yok. 2020 oyununuza transfer yamasi yukler atolyeden gecersiniz belki gerek bile duymazsiniz sahsen ben gerek duymuyorum yani Messi Intere veya baska klube gitmedikten sonra 😂 cok fazla degisiklik olmayacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 17 Ağustos 2020; 23:33:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oytunjo kullanıcısına yanıt
    Ben de kaçırdım hocam. 74₺ iyi fiyatmış gerçekten. Playstore'a bakayım dedim orada da iki katı maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wallcroft

Ben de kaçırdım hocam. 74₺ iyi fiyatmış gerçekten. Playstore'a bakayım dedim orada da iki katı maalesef.
    Aynen. 74 fena değildi. Fifa oynuyordum da o da bitti artık, 21 bekliyoruz. O arada FM iyi giderdi.
  • sorceress kullanıcısına yanıt
    Güzel güzel anlatmayın şu oyunu hocam lütfen. Tekrar başlamamak için kendimi tutuyorum artık.

Cyberpunk umuyorum ki bizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Özellikle de bu kadar ertelendikten sonra.
  • FM21 de fazla degisiklik olmayacak taktiksel olarak yenilik vs. de pek olmayacak gibi Sports Interactive en yetkili isimlerinden Miles Jacobson twitlerine göre arkadaşlar ve fiyatı da muhtemelen en az 250 TL olucak ( oyunun global fiyati 50$ ) o yuzden FM20 tekrar indirimde gordugunuz gibi satin alin sizlere tavsiyemdir.
    74 TL falan cok iyi fiyatlar 100e kadar uygun diyebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Forza Horizon 4 veri eşitleme hatası alıyorum. Oyuna giremiyorum. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  • Steam'de şu an ne mağaza nede aktivitelere erişilebiliyor.Tüm servisler çevrim dışı görünüyor.
  • Steam ' e erişim sağlanmıyor.
  • steam çökük ama dh değil.

vay be. tarihe tanıklık ediyoruz.
  • Bayadır böyle. Haftalık bakım yarındı. Hayırdır acaba.
    https://steamstat.us/

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Bayadır böyle. Haftalık bakım yarındı. Hayırdır acaba.
    https://steamstat.us/

Steam Community çalışıyor yalnız. Hayret. Genelde Steam Community sık sık çöküyordu. Bu sefer Store kapalı, Community açık.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Community şimdi geldi sayılır. Store hala çökük.

Edit. store da geldi.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Epic Games ve Apple & Google davaları:
    https://eksisozluk.com/entry/111635027
  • Bir Steam hesabı da bizde var daha girmek nasip olmadı. Maile kod gönderildi diyor kod felan yok her seferinde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu konuda bir bilgisi olan var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • August humble choice alıp takaslayamayan varsa bana özel mesaj atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutsall1

Bir Steam hesabı da bizde var daha girmek nasip olmadı. Maile kod gönderildi diyor kod felan yok her seferinde
    Niye hocam nolmuş?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.