Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12988. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: run...rabbt , frankentas , levo90 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 34 Misafir (1 Mobil) - 34 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.689
Cevap
2.721
Favori
21.311.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-9ED59218A

152 GB indirme yapılacak işte. Kurulu olan kısımların üzerine haritadan aktif internet bağlantısıyla da çekecek. İkisi de olacak yani.

Alıntıları Göster
    indirmesi daha güzel tabi sürekli internet zevk vermez cloud oynar gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

indirmesi daha güzel tabi sürekli internet zevk vermez cloud oynar gibi.

Alıntıları Göster
    İndirdiğiniz halde iyi bir bağlantı gerekecek. Sadece indirmeyle bitmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

Kendi görüşüme göre 2020'de Laft of Us Part 2 nin hayalkırıklığı çıtasına Avengers bile erişemez.

Alıntıları Göster
    O kadar mı kötü ya TLOU 2?

O oyun da oyun dünyasını ikiye bölen oyun oldu bu sene. Kimisi ilk oyundan bile daha güzel olmuş diyor, kimisi rezalet diyor. Yorumların bu kadar keskin şekilde bir ayrıldığı bir oyun sanırım daha önce görmedim.

Twitch'te oynayan bir iki kişiye denk gelip biraz izlemiştim, çok güzel görünüyordu. Yeni mekanikler eklemişler. Dediğiniz kadar da değil bence. TLOU 2 en azından bir şeyler vaat ediyor. Marvel's Avengers'ın pek vaat ettiği bir şey de yok bence, Marvel karakterleriyle oynamak dışında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 14 Ağustos 2020; 20:5:40 >

• Umarım 35 mbps yeterli olur
    Gerçi xbox koluyla ne kadar oynanabilir orasida tartışılır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İntel aboneliğiniz aktif diyor ama nereden nasıl giriş yapacağız ben anlamadım.
  • Marvel's Avengers Beta denemek isteyen varsa Steam key alması için gereken keyi verebilirim. Başvurduydum ama pek ilgimi çekmedi Intel key duruyor, üyelik açılıp Steam key alınacak sadece. Özelden yazabilir.

Edit: Verildi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9ED59218A -- 14 Ağustos 2020; 20:48:29 >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Bende yüklendi olarak yazıyor şimdiye kadar 2 GB kadar indirme yaptı o da launcher indirmesidir. Olmazsa silip baştan deneyeyim

• quote:

Kendi görüşüme göre 2020'de Laft of Us Part 2 nin hayalkırıklığı çıtasına Avengers bile erişemez.

Alıntıları Göster
    Neden beğenmedin? Oynanışta mı sıkıntı var yoksa hikaye mi vasat?

• Sanmıyorum kullanıcısına yanıt
    peki bu accessin ne zaman geleceği hakkında bilgi var mı hocam? 1 aya kadar razıyım
  • Forza alsak aktivasyon edilmiş windowsta sorunsuz calisir mi? W10 ultimate. Senelerdir bu sekilde formatlayip kullanirim pc ve laptopu. Sorun olmaz herhalde?

• quote:

Orijinalden alıntı: WhyNot?

Hocam bu Çin'den ben çok korkuyorum ya. Çin Komunist Partisi böyle oturup dünyayı ele geçirme planları yapıyor mudur acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

45 dolarmış oyun, Steam'in önerilen kurunu kullanmışlar. %90 ihtimalle arttırırlar. Ama sonuçta çıkar çıkmaz gamepass içinde yer alacak. O yüzden gerek yok almaya bence.

Kesin PC gamepass'e geliyorsa almaya gerek yok o zaman

• Enter the gungeon oyununda nasıl bir save sistemi var bilgilendirebilir misiniz ? Yeri değil ama bir kaç sayfa geride konuşulmuştu yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saykohakan -- 14 Ağustos 2020; 21:46:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

O kadar mı kötü ya TLOU 2?

O oyun da oyun dünyasını ikiye bölen oyun oldu bu sene. Kimisi ilk oyundan bile daha güzel olmuş diyor, kimisi rezalet diyor. Yorumların bu kadar keskin şekilde bir ayrıldığı bir oyun sanırım daha önce görmedim.

Twitch'te oynayan bir iki kişiye denk gelip biraz izlemiştim, çok güzel görünüyordu. Yeni mekanikler eklemişler. Dediğiniz kadar da değil bence. TLOU 2 en azından bir şeyler vaat ediyor. Marvel's Avengers'ın pek vaat ettiği bir şey de yok bence, Marvel karakterleriyle oynamak dışında.

Alıntıları Göster
    Beklenti büyuk olunca hayal kirikligi da büyük oluyor. Oyunu daha bizzat oynamadım bu yüzden kesin bir şey demek istemiyorum. Siz oynamayi düşünüyorsanız söylenenlere kulak asmadan oynayın. Nihayetinde ortada güzel grafik ve animasyonlar sahip; tasarım, oynayış ve vuruş hissi bakımından çok iyi bir oyun var. Hikaye anlatımi da önceki oyunda olduğu gibi ön planda.

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Hocam oynayış taş gibi, mükemmel. Eğer gerçekçi tps ve hızlı eğlenceli yakın dövüş arıyorsanız mükemmel. Ek olarak grafikler mükemmel, atmosfer harika. Ama hikaye o kadar kötü ki. Şöyle açıklayayım, nefret ettiğiniz bir karakteri size zorla 10 saat oynatıyor ve sevdirmeye çalışıyor ama beceremeyip ters tepiyor daha da nefret ediyorsunuz. Bu da şahsen benim o kadar övdüğüm şeyi uflaya puflaya oynamama sebep oldu, hemen bu işkence bitsin istedim. Ki bu da bence oyunlarda kontrol ettiğiniz karakteri beğenmenin önemini ortaya çıkarıyor. Film izlesek 2 saatlik bir deneyimde her karakterin olayını anlarız fakat oyunlar daha immersive eğlence kaynaklarıdır.
    Bizler;
    Assassin's Creed'i Ezio ile sevdik,
    Uncharted'ı Nathan, Elena ve Sully ile sevdik,
    God of War'ı Kratos ile sevdik,
    Witcher'ı Geralt, Yennefer, Triss ile sedik,
    Last of Us'ı Joel baba ile sevik,
    Red Dead'i Arthur Morgan ile sevdik,
    Daha Master Chief, Dante, Gordon Freeman, Link, Zelda, Captain Price var.

Oyunları, içerdiği karakterlerle seven bir oyuncu olarak bu karakterler bize serilerini ve oyunlarını sevdirdi. Ama Last of Us part 2'de bu olmadı bende hocam. Sevene saygım sonsuz ama ben şahsen nerfet ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d41mon -- 14 Ağustos 2020; 22:30:50 >

• saykohakan kullanıcısına yanıt
    Save sistemi yok. Öldünüz mü en baştan başlıyorsunuz. Roguelike oyun.

Ha farklı geliştirmeler (oyun esnasında karşınıza çıkabilecek yeni silahlar vs.) ve yeni karakterler açabiliyorsunuz ama bunlar oyunu kolaylaştırmıyor.
  • Vay arkadaş. Sabah kaydoldum ama Avengers beta keyi kalmadı diyor Intel. Sanırım tek ben alamadım. Eğer keyi alıp kullanmayacak olan varsa bana ve atabilirse çok büyük iyilik yapmış olur. Marvel evrenini yakından takip ediyorum ve oyunu da almayı düşünüyorum betayı beğenirsem.

Edit: @Shovel Knight sağ olsun gönderdi. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 14 Ağustos 2020; 23:17:38 >
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için
  • quote:

Hocam oynayış taş gibi, mükemmel. Eğer gerçekçi tps ve hızlı eğlenceli yakın dövüş arıyorsanız mükemmel. Ek olarak grafikler mükemmel, atmosfer harika. Ama hikaye o kadar kötü ki. Şöyle açıklayayım, nefret ettiğiniz bir karakteri size zorla 10 saat oynatıyor ve sevdirmeye çalışıyor ama beceremeyip ters tepiyor daha da nefret ediyorsunuz. Bu da şahsen benim o kadar övdüğüm şeyi uflaya puflaya oynamama sebep oldu, hemen bu işkence bitsin istedim. Ki bu da bence oyunlarda kontrol ettiğiniz karakteri beğenmenin önemini ortaya çıkarıyor. Film izlesek 2 saatlik bir deneyimde her karakterin olayını anlarız fakat oyunlar daha immersive eğlence kaynaklarıdır.
    Bizler;
    Assassin's Creed'i Ezio ile sevdik,
    Uncharted'ı Nathan, Elena ve Sully ile sevdik,
    God of War'ı Kratos ile sevdik,
    Witcher'ı Geralt, Yennefer, Triss ile sedik,
    Last of Us'ı Joel baba ile sevik,
    Red Dead'i Arthur Morgan ile sevdik,
    Daha Master Chief, Dante, Gordon Freeman, Link, Zelda, Captain Price var.

Oyunları, içerdiği karakterlerle seven bir oyuncu olarak bu karakterler bize serilerini ve oyunlarını sevdirdi. Ama Last of Us part 2'de bu olmadı bende hocam. Sevene saygım sonsuz ama ben şahsen nerfet ediyorum.
    Bende yeni başladım düşük beklenti ile umarım beğenirim.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.