Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12987. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 23 Misafir - 25 Masaüstü5 Mobil3 iOS2 Android
5 sn
349.692
Cevap
2.721
Favori
21.311.632
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • tosla kart %25 iadesi ön siparişelrde geçerli mi acaba ?
  • BlackBeasT kullanıcısına yanıt
    Bende gördüm onu bir yanlışlık mı var acaba çünkü forza horizon 4 ultimate edition 200tl ama fh4 ve fh3 ultimate editions yığını 168tl

Bilmediğim bir şey mi var neden iki oyun daha ucuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 saat kadar Marvel's Avengers deneyimledim. 1 saatin sonunda uyun saçma sapan buga girdi hiçbir tuş çalışmamaya başladı. Çözemedim. Oyuna gelecek olursam Marvel's Spider-man'deki o hissini alamadım ben. Sanki 10 yıl öncesi bir oyunu oynuyormuşum gibi hissettirdi. Bir yenilik de sunmuyor oynanış bakımından. Pek beğendiğimi söyleyemem açıkçası.
  • skyrim special edition aldık ama modlaması normal skyrim'e göre daha kötü olduğu için normal skyrim almak istiyoruz. ama normal skyrim (legendary edition) special edition'dan daha pahalı. uygun fiyata bulmamız mümkün mü?
  • Selamlar, zamanında humble bundle'dan aldığım bundleın içinde oynamayacağım oyunlar var.

Age of Wonders III
    Warlock - Master of the Arcane

özelden yazan 2 kişiye paylaştırabilirim.

edit: verildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanmıyorum -- 14 Ağustos 2020; 17:19:55 >
  • Special editionda nasıl bir mod sıkıntısı var. Ben modlu oynadım hiç sorunla karşılaşmadım.
  • Special Edition'da zaten Legendary Edition'daki resmi modlar var . Yani eski resmi olmayan modları kullanmak için eski Skyrim'i almanız yeterli.
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/72850/

Oyunu uygulamadan bulamayabilirsiniz attığım linkten tarayıcı üstünden alın.
  • Avengers bende de biraz oynadıktan sonra buga girdi. Gears ekranında hiçbir tuş çalışmadı, mecburen oyundan çıktım. Öyle pek ahım şahım bir oyun gibi gelmedi bana da, herkesi dövüp geçtim. Thor'un çekiç fırlatma olayını sevdim ama

• Killing Floor HumbleBundle Linki

Almamış olanlar alabilir ana oyun son zamanlarda 7.75 tl inmiş. Bu bundle'ın ilk aşamasında oyun + 5 tane karakter 7 tl.
    Oyunu etkinleştirince 2 tane Killing Floor - Guest Pass veriyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meqlotkobo -- 14 Ağustos 2020; 18:3:54 >
  • meqlotkobo M kullanıcısına yanıt
    yani mod sıkıntısı var derken, normal skyrim'de olan bir çok mod special edition'da yok. aynı zamanda modlama yapması da normal skyrim'e göre daha karışık olmuş.

bende 40-50 tane mod kurulu olan normal skyrim + dlcleri var, arkadaşa special edition aldık ve çocuk 2 gündür mod kuracağım diye paraladı kendini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

1 saat kadar Marvel's Avengers deneyimledim. 1 saatin sonunda uyun saçma sapan buga girdi hiçbir tuş çalışmamaya başladı. Çözemedim. Oyuna gelecek olursam Marvel's Spider-man'deki o hissini alamadım ben. Sanki 10 yıl öncesi bir oyunu oynuyormuşum gibi hissettirdi. Bir yenilik de sunmuyor oynanış bakımından. Pek beğendiğimi söyleyemem açıkçası.
    İçimden bir ses 2020'nin en büyük hayal kırıklığı olacak oyun diyor Marvel's Avengers için. Sinema evrenini çok sevmeme rağmen, oyun dünyasında Spider-Man dışında hiçbir beklentim yok Marvel evreninden. Zaten oyun konusunda da Spider-Man dışında adam akıllı bir oyun yıllardır yapılamadı. Yapılması da hiç kolay değil zaten.
  • 40-50 mod nedir yahu

Benim için Türkçe Yama ve birkaç kozmetik ürün dışında ihtiyacım olmadı. O kadar mod kullanan için elbette special az gelebiliyor

• Steamden battlefield 1 alınır mı? Origin dışı almak sorun yaratır mı?

• Sorun yaratmaz oyunla beraber origin indirecek hesabınızı bağlamanızı isteyecek. Fiyat olarak ea access geldiğinde aylık 12 tl veya yıllık 65tlye oynayabilirsiniz her türlü daha ucuza geliyor. bir de internetten origin key olarak 40-50tlye bulunan bir oyun steamde indirimli hali bile 2 katı fiyat
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Olmuyor ya.

vpn ile girdim, oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadyMM -- 14 Ağustos 2020; 19:23:52 >
  • Microsoft Flight Simulator GamePassde ön yüklemeye açılmış

152 GB

ee hani bu oyun aktif internet bağlantısıyla haritaları bing den çekecekti ?
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Hocam nerden indirmeye başlıyoruz bendeki xbox uygulamasında öyle bir indirme görünmüyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

Microsoft Flight Simulator GamePassde ön yüklemeye açılmış

152 GB

ee hani bu oyun aktif internet bağlantısıyla haritaları bing den çekecekti ?
    152 GB indirme yapılacak işte. Kurulu olan kısımların üzerine haritadan aktif internet bağlantısıyla da çekecek. İkisi de olacak yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

İçimden bir ses 2020'nin en büyük hayal kırıklığı olacak oyun diyor Marvel's Avengers için. Sinema evrenini çok sevmeme rağmen, oyun dünyasında Spider-Man dışında hiçbir beklentim yok Marvel evreninden. Zaten oyun konusunda da Spider-Man dışında adam akıllı bir oyun yıllardır yapılamadı. Yapılması da hiç kolay değil zaten.

Alıntıları Göster
    Kendi görüşüme göre 2020'de Laft of Us Part 2 nin hayalkırıklığı çıtasına Avengers bile erişemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Hocam nerden indirmeye başlıyoruz bendeki xbox uygulamasında öyle bir indirme görünmüyor?
    hocam marketten indirdiğim xbox uygulaması işte gamepass oyunlarını yüklediğimiz.
    oraya girince arama kısmından flight diye aratıp sayfaya girince pre-load çıkıyor
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.