Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12983. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: atacanaras , nier , Anqe , ozz1907 , emaka , osmandemi2 Daha Az
6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 32 Misafir (1 Mobil) - 34 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
349.724
Cevap
2.721
Favori
21.315.863
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • total war / epic hesabınızı bağlarsanız Amazons DLC çıktığı zaman hesabınıza eklenecekmiş.
    https://www.totalwar.com/games/troy/troy-faq/

quote:

WHAT IS AMAZONS?
    Amazons is a DLC for A Total War Saga: TROY that will also come out in September 2020 – what’s more you can grab Amazons entirely for FREE if you’re a Total War Access account holder.

To claim this offer, you’ll need to link your Access and Epic Games Store accounts which you can do now if you like! To link your account, follow these steps:

Log in to your Total War Access account here
    Click on My Account in the upper navigation bar
    Click on the Epic Connect logo and log in with your Epic account credentials
    Grant permission to connect Access to your Epic account
    “Account Connected” will be displayed in My Account screen
    When Amazons DLC is made available, follow instructions from the in-game menu to claim

• Onvious kullanıcısına yanıt
    open beta haftaya, bu hafta pre-order yapanlara beta var sadece ama steamdb üzerinden indirilebiliyor direk.
  • A Total War Saga: TROY
    14 Ağu saat 16:00'a kadar ücretsiz
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/a-total-war-saga-troy/

Remnant: From the Ashes
    20 Ağu saat 18:00'a kadar ücretsiz
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/remnant-from-the-ashes/

Alto Koleksiyonu
    20 Ağu saat 18:00'a kadar ücretsiz
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/the-alto-collection/

• Epic Games Store haftaya daha önce ücretsiz verdiği Enter the Gungeon adlı oyunu tekrardan ücretsiz verecek...
  • A Total War Saga: TROY oyununu indirdim. Oyun iyi güzel ama sanki önceki oyunlara göre daha kötü geldi. Warhammer 2 ile kıyaslıyorum yani, ondan sonra çıkanlarla değil. Hani grafiksel anlamda hiç ilerleme yok, hatta gözüme daha kötü geldi grafikleri. İçerik olarak zaten şuan yeni çıktığı için ve daha tonla DLC çıkacaktır. Yine bu oyunda da kan yok. Şahsen 215 TL edecek, vereceğim bir oyun değil. Ücretsiz verilmesi iyi oldu. O döneme ilgisi olanlar için gideri olan bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9ED59218A

A Total War Saga: TROY oyununu indirdim. Oyun iyi güzel ama sanki önceki oyunlara göre daha kötü geldi. Warhammer 2 ile kıyaslıyorum yani, ondan sonra çıkanlarla değil. Hani grafiksel anlamda hiç ilerleme yok, hatta gözüme daha kötü geldi grafikleri. İçerik olarak zaten şuan yeni çıktığı için ve daha tonla DLC çıkacaktır. Yine bu oyunda da kan yok. Şahsen 215 TL edecek, vereceğim bir oyun değil. Ücretsiz verilmesi iyi oldu. O döneme ilgisi olanlar için gideri olan bir oyun.
    hocam Saga lar spin-off oluyor. standart total war oyunları gibi detay-uzun vs. olmuyor fazla. ben oyunun 50dolar olmasına sasırdım acıkcası.(free promosyon bitince)
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, dediğiniz gibi 50 dolar - 215 lira çok. Ücretsiz verilmesi iyi olmuş.
  • Daha önce 1.bölümü vermişlerdi, şimdi 2.
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/3-out-of-10-ep-2/home
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

open beta haftaya, bu hafta pre-order yapanlara beta var sadece ama steamdb üzerinden indirilebiliyor direk.
    Bana key geldi ama açık değil?
  • quote:

Orijinalden alıntı: In Time

Bana key geldi ama açık değil?

Alıntıları Göster
    quote:

The beta weekend starts on August 14th at 9PM (rolling time zone) through August 16th.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the little prince

Epic Games Store haftaya daha önce ücretsiz verdiği Enter the Gungeon adlı oyunu tekrardan ücretsiz verecek...
    Aynısını daha önce en az 4-5 defa yaptılar. Bana kalırsa güzel bir şey, herkes ilk haftasından beri eksiksiz takip etmiyor Epic'in ücretsiz oyunlarını.

Başarısız bağımsız oyunlar vereceklerine türünün en iyilerinden olan bir oyunu tekrar veriyorlar.
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    ben ilk basta epic'in verdigi oyunlari simdiki gibi takip etmiyordum. enter the gungeon'u da kacirmistim. rouge-like oyunlara hic asina olmadigim icin de para verip vermeme konusunda kararsizdim, tekrardan vermeleri guzel olmus bence de

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Daha önce Remedy oyunlarını oynayıp beğendiyseniz, oynamayarak çok şey kaçırıyorsunuz hocam

Benim nazarımda Max Payne 1-2'den sonra yaptıkları en iyi oyun Control.
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Alan Wake?
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    ben kendime aldiktan sonra ekstradan birer kopya daha aldim ama stramtrades'i sisirmisler forumdakiler sag olsun kimse almiyor artik :) bir sure elde kalacak muhtemelen

• Remedy'nin hayranıyım, özellikle de Max Payne serisi ile. Control'ü de indirdim falan ama giresim gelmiyor Launcher yüzünden. Şimdiye kadar tek Sinking City oynamıştım, onda da kaç saat oynamışım falan hiç haberim yok. Nvidia'nın FPS göstergesi bile çalışmıyordu.

kangaetemo,

Sizin de ilanınızı veya mesajınızı gördüm zaten. İnsanımız fırsatı kaçırır mı doluşmuş hemen, tabii alıcılar da bu kadar çok repsiz yeni üyeyi görünce Paypal ile ödeyebilirim diyor anca.

• Bedava diye öyle gelmiştir hocam :)

• cartok kullanıcısına yanıt
    Yok hocam diğer oyunlara göre kötü ve pahalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Alan Wake?
    Alan Wake daha yoğun bir hikaye anlatımına ve atmosfere sahip olsa da oynanış bir noktadan sonra bayıyordu. Oyunun ortalarında sadece hikayenin sonunun nereye varacağını merak etmeye başlıyorsunuz.

Control'de öyle değil. Çok fazla oynanış etmeni var, mücadeleler oyun boyunca asla çok kolaylaşmıyor ve ufak tefek de olsa eğlenceli bulmaca etmenleri mevcut.
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi oyundan bahsediyosunuz anlamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.