Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12982. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nier , QAengineer Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 28 Misafir (1 Mobil) - 28 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.725
Cevap
2.721
Favori
21.316.023
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Haklı çıktınız. Şu an bedavaya sahip olunabiliniyor.
  • the little prince kullanıcısına yanıt
    16:00 itibarı ile Epic Game Store çöktü :) Normal fiyatı 24 saat sonra 215 TL olacak gördüm tam tıkladım server error 500. Zaten beklenen buydu.

Oyunun notu seriye göre baya düşük ama benim gibi hastaları illa alıp bir tur campaign bitirir, Warhammer II'ye döner.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • the little prince kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi oldu. Browser üzerinden ekledim. Teşekkürler.
  • Total War'ın son oyununu epicten bedava Aldım ve inmeye başladı boyut 16 GB
  • Oyunu çok rahat aldım. Gta daki gibi bir durum olmadı.
  • Bende aldım hobaaaaaaa şiki şiki babaaaaaaa
  • Oyunu ben de zar zor da olsa aldım, 215 TL değerindeydi. Bu akşam Remnant: From the Ashes'ı (120 TL) ve The Alto Collection'ı (10 Dolar olacakmış) da alacağız, toplamda bugün en az 350 TL değerindeki oyunları bedavaya getirmiş olacağız, iyi vurgun :)
  • Önceden "Bir gün gelecek parayla satılan bir oyun, ilk çıktığı gün ücretsiz dağıtılacak" deselerdi, gülerdim ve dalga geçerdim herhalde

Başka bir örneği var mı, açıkçası duymadım. (varsa da benim cahilliğim)

O yüzden Epic Games'i tebrik etmek lazım. Çok büyük bir oyun olmasa da, yeni çıkan bir oyunu ilk gün ücretsiz dağıtmak öyle kolay bir iş değildir. Önce GTA 5, sonra Civilization 6, sonra Borderlands Handsome Collection şimdi de yeni çıkan bir oyunu ilk gün ücretsiz vermek. Helal olsun.

Keşke geçen sene Metro Exodus, Borderlands 3 gibi oyunları da Steam'e çıkacak iken Steam'den kaldırtma işine girişmeselerdi.
  • Ben de Gta gibi olacak dedim ama hemen düzeldi:

Gönül diyor Hector'u al ama savaşın sonunu biliyoruz :(
  • FH3'ü g29 direksiyon ile oynayan oldu mu?Fh4ten bu konuda bir farkı var mı acaba FH4'ü g29 ile oynayamamıştım da doğru düzgün.

Klavye ile yarış oynamayı sevmiyorum.Aşırı simülasyon yarışlarda da eğlenemiyorum zor geliyor.Direksiyon kenarda duruyor öyle ets2 dışında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sincap5959 -- 13 Ağustos 2020; 17:2:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt
    O oyunları kaldırtmak yerine en baştan sadece bu yolu izleselerdi bu kadar hater toplamazlardı bence.
  • Marvel's Avengers Beta, üstteki yeşil Install butonuna tıklayıp Steam üzerinden açın, yaklaşık 25 gb boyutu var. Ayrıca Intel üzerinden de Beta Key alabilirsiniz.

https://steamdb.info/app/1358820/

https://game.intel.com/giveaways/avengers/beta-ww/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neco. -- 13 Ağustos 2020; 17:20:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neco. kullanıcısına yanıt
    indirince key bulmadan giremiyor muyuz hocam?
  • Blackoffire kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, girebilirsiniz diye düşünüyorum. O sadece betaya girmenin farklı bir yolu. Beta şu an açık değil, yarın açılacakmış o yüzden ben denemedim.

• Sarılardan sülo ile başlıyorum oyuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neco. kullanıcısına yanıt
    İndirdikten sonra beta key isteyecekmiş gibi bir his oluştu bende. Umarım siz haklı çıkarsınız.
  • Tranquillity kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum ama siz yine ondan da alın hocam ne olur ne olmaz

• Son dakika golü ile Humble choice + Double Fine 20th Anniversary Bundle girdim bende. Girme nedenim de sırf Vampyr ve Call of Cthulhu oyunları için desem yeridir.
    Merak ettiğim 1-2 gün içerisinde Steamtrade üzerinde takaslayanlar oldu mu, sanki piyasası biraz dolmuş gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Sarılardan sülo ile başlıyorum oyuna
    Ahahahahaha Truva
  • avengers icin open beta olucaktı, buyuk ihtimal keye gerek yoktur
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.