Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12981. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Halorandal , Vommel Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 36 Misafir (2 Mobil) - 35 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.711
Cevap
2.721
Favori
21.314.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: keremec

Ödeme yöntemi. Önceden Maatercard(Türkiye)- Visa(Türkiye) diye geçiyordu galiba.
    Ödeme faturalarını alıp bankaya uğrayacağım , belki iade ederler paramı belli mi olur

• inial kullanın 0 komisyon
  • Control Ultimate Edition olarak Steam'e 27 Ağustos'da geliyormuş. Kuponla almıştım ama oynamak fırsat olmadı, o lanet launcher insanı uzak tutuyor oyunlardan bildiğin.
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/870780/
  • Arkadaşlar bu idle masterla ilgili ciddi güvenlik sorunu yaşayanlar olmuş ekşide, ben en son 6-7 ay önce kullandığımda sorun yoktu ancak belli ki güvenirliliği gitmiş. tavsiye edebileceğiniz başka bir yöntem var mı kart idlesi için
  • Sanmıyorum kullanıcısına yanıt
    gift siteleri o kadar eski değil. temel mantığı şuydu, steam'den istediğiniz bir oyunu sitesine göre %20 ila 30 arası bir indirim ile alıp size giftliyorlardı. bu şekilde bir sürü oyun almıştım gamesatış sitesinden mesela fakat sonra steam bu olaya sınırlama getirdi ve bu olay da tarihe karıştı haliyle.

buna benzer bir yöntem de arkadaşların da bahsettiği gibi ikinci el kısmında bakiye satan güvenilir bir kişiden bakiye alarak daha ucuza getirebilirsiniz alacağınız oyunu ki ben de o şekilde aldım cyberpunk'ı.
  • Gel artık 19 kasım. (Cyberpunk 2077)

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 13 Ağustos 2020; 13:8:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirimli steam bakiyesi alabileceğim güvenilir dediğiniz kişiler var mı? cyberpunk, ı almak istiyorum PM atarsanız çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluepaw kullanıcısına yanıt
    Kaç yıldır kullanıyorum, ilk kez bu tarz yorumları gördüm. En son Kasım ayında kart düşürmüş, bir kaç ay önce arkadaşa tarif etmek için girmiştim. Program keylogger görevi mi görüyor, ki sorun yaşanıyor anlamadım. Çünkü Steam hesabınıza kullanıcı adı+şifre olarak giriş yapıyorsunuz. Açık kaynak kodlu diye biliyorum birde programı. Bilgisi olanlar aydınlatsın lütfen, ciddi bir olay.
  • bluepaw kullanıcısına yanıt
    https://github.com/JonasNilson/idle_master_extended

Kaynak kodları açık. Baya bir süredir ben de kullanıyorum. Kaynak kodlarında da herhangi bir sıkıntı görmedim. (Yazılım Müh. son sınıf öğrencisiyim.) Ayrıca GitHub'ta bununla ilgili issue de açılmamış. Ekşideki çok bilmiş üyeler zorno sitelerine girmeyi bırakırlarsa güvenlikleri artabilir. Alternatif olarak bunu da kullanabilirsiniz:

ArchiSteamFarm
    https://github.com/JustArchiNET/ArchiSteamFarm

• Arkadaşlar Forza Horizon 3 alacaklar ultimate sürüm almasın. Ultimate sürümünde expansion pass eskiden vardı şimdi dahil olarak göstermiyor. Yani standart sürüm alın 23.09 ₺ üstüne de expansion pass alırsanız oyun için çıkan Blizzard Mountain ve Hot Wheels DLC sine erişebilirsiniz. Expansion passı ister microsoft storedan ister oyun içinden alabilirsiniz. Expansion Pass fiyatı 29.62 ₺. Tosla kartınız varsa yüzde 25 iade kampanyasıyla bu ikili paket 52.71 ₺ yerine 39.53 ₺'ye gelmiş olur.
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayım hocam maalesef ki. Çoğumuz öyleyiz aslında. Benim sigaram da oyunlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @Shovel Knight @The Frost

Yalnız değilsiniz. Kütüphanemdeki çoğu oyunu oynamaya fırsatım olmadığı halde gördükçe alasım geliyor. Bağımlılık oldu. Her ay 1000 liraya yakın gidiyor. Hiçbir şey almasam gene 500 lira gidiyor. Sigara içsem daha kârlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Kaç yıldır kullanıyorum, ilk kez bu tarz yorumları gördüm. En son Kasım ayında kart düşürmüş, bir kaç ay önce arkadaşa tarif etmek için girmiştim. Program keylogger görevi mi görüyor, ki sorun yaşanıyor anlamadım. Çünkü Steam hesabınıza kullanıcı adı+şifre olarak giriş yapıyorsunuz. Açık kaynak kodlu diye biliyorum birde programı. Bilgisi olanlar aydınlatsın lütfen, ciddi bir olay.
    Öncelikle Idle Master ile Idle Master Extended farklı. Eğer mevzu Idle Master (eski versiyon) ise, o zaten çalışmıyor, çalışsa da güvenlik açığı oluşturuyor olabilir, o konuda bilgim yok. Yanlış hatırlamıyorsam eski Idle Master'ı kendi sitesinden RAR olarak indiriyorduk, GitHub'dan değil.

Ama Idle Master Extended, GitHub isimli platformdan indiriliyor, açık kaynak kodlu bir program. İsterseniz kaynak kodlarını da indirip, kodlama bilginiz varsa bakabiliyorsunuz. GitHub'ın sunduğu en güzellik özellik bu.

Ben de yıllardır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım. Programda keylogger falan da yok, kaldı ki artık keylogger'ları Windows ile birlikte gelen Windows Defender bile tespit edebiliyor. Ayrıca programa login olurken, ID Şifrenizi programa değil, Steam'in web arayüze giriyorsunuz, yani tarayıcıdan Steam'e giriş yapıyorsunuz gibi. Kısacası program keylogger olmadan şifrenizi ele geçiremez.

Ki zaten öyle bir şey olsa şimdiye kadar çoktan patlardı bu program. GitHub'da şüphe uyandıran yazılımlara bile izin verilmiyor, geçtim keylogger ya da şifrenizi kaydeden bir yazılıma izin verilmesini.

Idle Master yıllardır piyasada olan ve en hızlı kart düşüren program. Ben de yıllardır kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 13 Ağustos 2020; 15:29:6 >

• quote:

hocam steamde kart dusurme ile ilgili limit mi var? idle master sadece 78 oyunda kart aradı (250 kusur mu ne var). gerci 81tl birikti 360 civarı karttan
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla bir limit mevcut değil. Ben 6 ayda bir büyük indirim dönemlerinden önce düşürüyorum genelde. Onda da zaten 20-30 oyun anca birikmiş oluyor.
    Rozetler sayfasından hangi oyunda kaç kart düşürme hakkınızın olduğuna bakabilirsiniz. Emin misiniz 250 küsür oyun olduğuna.
  • quote:

Bildiğim kadarıyla bir limit mevcut değil. Ben 6 ayda bir büyük indirim dönemlerinden önce düşürüyorum genelde. Onda da zaten 20-30 oyun anca birikmiş oluyor.
    Rozetler sayfasından hangi oyunda kaç kart düşürme hakkınızın olduğuna bakabilirsiniz. Emin misiniz 250 küsür oyun olduğuna.
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

hocam 250 degil 416 gösteriyor kütüphane :O

rozetler kısmında 259

• quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

hocam steamde kart dusurme ile ilgili limit mi var? idle master sadece 78 oyunda kart aradı (250 kusur mu ne var). gerci 81tl birikti 360 civarı karttan

Alıntıları Göster
    Her oyunda kart desteği yok. Kart desteği olup olmadığını oyunun Steam sayfasında görebilirsin, sağ altta Steam Koleksiyon Kartları diye belirtiliyor.
  • Total War Saga: TROY çok büyük ihtimalle yaklaşık 40 dakika sonra yani saat 16.00'da Epic Games Store üzerinden ücretsiz dağıtılıcak. Neden saat 18.00 demedim çünkü açıklamada "From 2pm BST on 13th August you will have 24 hours to claim your free copy." yazıyor da ondan.

BST= British Summmer Time
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    torkema61 kullanıcısına yanıt
    Hocam siz çok farklı taraftan girmişsiniz konuya. Öncelikle her oyunda kart desteği yok, ya Mağaza sayfasında yada Rozetler kısmında bakabilirsiniz. Aynı anda kaç oyun rölanti yapılıyor emin değilim, 100 oyun olabilir. En son @torkema61 hocam toplu kart düşürmüştü ama kaç oyunu aynı anda rölanti etmişti hatırlayamadım.

Bu arada konu fazla dağılmasın, ayrı başlığımız var oradan devam edebiliriz.
    https://forum.donanimhaber.com/idle-master-zaman-harcamadan-kart-dusurun-ve-para-kazanin--107348281

• Red deadde yüzümüz gülmedi bunda güler inş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.