Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12889. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kanguro , hworm , Anqe , hworm Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 22 Misafir (1 Mobil) - 22 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • en iyi oyun neye gore kime gore :) artik devir degisiyor, cok kaliteli indie oyunlar cikiyor. Dun Jenny LeClue isimli muhtemelen konudakilerin %99unun ismini dahi bilmedigi bir oyun bitirdim (Bazi hatalari olsa da resmi Turkce yamasi var bu arada, destek vermek isteyen olursa) ve oyunun cogunun sadece 2 kisi tarafindan yapildigina inanamadim. Beni acikcasi bu tarz oyunlar 3A oyunlardan daha cok heyecanlandiriyor artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ona hazırlık olarak x-plane 11 deneyebilirsin. Ben karantina sürecinde x-plane 11e sardım 0dan bir kaç hafta pratik yaparak bir çok şey öğrendim biraz da Microsoft Flight Simulator 2020ye hazırlıktı. Uçak indirme-kaldırma konusunda bence ekstra bilgi istemeyecek xbox'a da çıkış yapacağı için. Yani ayarlarda full simulasyon-arcade gibi ayarlar olacaktır. Çünkü xbox kontrolcüsü ile yapılacak iş değil bu uçak simülasyonu. O yüzden pc versiyonunda da kolay sürüş modlarının olmasını bekliyorum. Xboxta da klavye desteği gelecektir bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 13 Temmuz 2020; 22:49:32 >
  • EaGLe Power kullanıcısına yanıt
    imzadaki sistemle 1080pde bazi ayarlari kisarak high ayarlarda oynayabilirim gibi duruyor internet de 100mbit o konuda da sorun olmaz herhalde ama evdekilerin interneti yavaslayabilir gamepass'e gelsin denemek isterim

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz oyuna bir göz atacağım ilk fırsatta, teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

en iyi oyun neye gore kime gore :) artik devir degisiyor, cok kaliteli indie oyunlar cikiyor. Dun Jenny LeClue isimli muhtemelen konudakilerin %99unun ismini dahi bilmedigi bir oyun bitirdim (Bazi hatalari olsa da resmi Turkce yamasi var bu arada, destek vermek isteyen olursa) ve oyunun cogunun sadece 2 kisi tarafindan yapildigina inanamadim. Beni acikcasi bu tarz oyunlar 3A oyunlardan daha cok heyecanlandiriyor artik
    En iyi oyunlar derken aaa'ları kastetmedim zaten. Undertale de onlardan biri örneğin. Ayrıca en iyiler derken hepsini beğendiğimi de kastetmedim. En iyiler olarak görülenlerin bazıları diyeyim ki anlaşılsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

imzadaki sistemle 1080pde bazi ayarlari kisarak high ayarlarda oynayabilirim gibi duruyor internet de 100mbit o konuda da sorun olmaz herhalde ama evdekilerin interneti yavaslayabilir gamepass'e gelsin denemek isterim
    Hocam Internetiniz iyiymis biz 12 mbt ile surunuyoruz:(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic yine ubisoft indirimleri yapmış bana önerdiğiniz oyun var mı bu indirimlerden?

• 1 epic 1 uplay'e bağlı oluyor. Uplayin epicle bağlantısını kaldırmak için desteğe ticket atman gerekiyor. Önceki epic hesabındaki oyunu hala uplayden oynayabilir misin bilmiyorum ama. Onu da desteğe sorman gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alycannn

Kullanamıyorsunuz. Ben denedim. 2 Epic hesabına 2 Uplay hesabı gerekiyor.
    Şifresini değiştir bağlı olan uplay hesabının o zaman olması lazım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaGLe Power

Hocam Internetiniz iyiymis biz 12 mbt ile surunuyoruz:(

Alıntıları Göster
    Türksat altyapısı olan evde oturmanın artısı hocam. Türk Telekom'un 16 mbit için istediği fiyattan daha düşüğe 100mbit internet + Kablo TV üst paket + akıllı kutu uydu alıcısı alıyorum. Normalde hız 19:00-00:00 arası 25mbite düşüyordu ama 2-3 aydır o da düşmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 14 Temmuz 2020; 0:17:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

En iyi oyunlar derken aaa'ları kastetmedim zaten. Undertale de onlardan biri örneğin. Ayrıca en iyiler derken hepsini beğendiğimi de kastetmedim. En iyiler olarak görülenlerin bazıları diyeyim ki anlaşılsın.

Alıntıları Göster
    genelde 3a oyunlarla ilgili konuşurken görüyorum sizi kusura bakmayın o zaman

• Merhaba arkadaşlar, Steam'in Farcry indirimlerinden bir oyunu almak istiyorum ama daha önce hiçbirini oynamadığım için kararsızım. İlk defa Farcry deneyecek biri için ilk önce hangi oyunu tavsiye edersiniz? Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.
  • Norgannon N kullanıcısına yanıt
    FC3
  • Norgannon N kullanıcısına yanıt
    Far Cry 3 alabilirsiniz. Zamanın iyi oyunlarından. Sonrasında 5 oynayabilirsiniz.
  • Far cry serisi primal hariç all time low steamde.https://store.steampowered.com/search/?term=far+cry

Ubisoftun diğer oyunları neden indirime girmemiş anlamadım ama.
  • Arkadaşlar Epic Store oyun alanlara tekrar 80/60 kod vermiyor muydu? Bugün kodu kullanarak oyun aldım ama tekrar bir kod hesaba gelmedi.
  • rtsbora kullanıcısına yanıt
    Hayır. Yaz indiriminde 1 hafta uzatmışlardı indirim bitiminde. Ondan sonra açıkça tekrar kupon vermeyeceklerini söylemişlerdi bir sonraki satın alımda.
  • Teşekkürler bilgi için. @Tranquillity
  • Dreandes kullanıcısına yanıt
    Peki 4 mü 5 mi? 3’ü yarım oynadım. 4’ü izledim aşırı hoşuma gitti. 5’i izlemedim ama stealth falan bayağı iyiymiş galiba. (Yan görev zorunluluğu sorun değil yan görev severim.) epic’deki kuponu birisine harcayayım diyorum.

• Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    4 bence çok gerekli bir oyun değil. 3'e çok benziyor zaten. Yine de 1-2 inceleme okuyup karar verebilirsiniz. Epic'ten kupon ile alacaksanız zaten Gold versiyon FC5 alırsanız FC3 hediye ediliyor demişti arkadaşlar. Zaten bütün oyunların hikayeleri de bağımsız.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.