Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12886. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: saner08 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 27 Misafir (1 Mobil) - 27 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Uplay'da UBIFORVARD kodunu kullanarak FC4 21.60₺ geliyor
    Mesaj için sağolun. Görmesem alamazdım hocam. Mesajınız sayesinde fc4 standart editionu neredeyse bedavaya aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Valla baya varmış hakkaten, ben pek içmediğim için bilmiyodum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 20₺’ya Far Cry 4 mü Ac Origins Gold Edition mı alırdınız ?
    Odisse ve bir sürü oynanmamış Ac serisi duruyor hala.
    Oyunun uzun sürmesi beni zerre ilgilendirmiyor hatta kısa sürse daha iyi. Önemli olan verdiği zevkin hangisinde fazla olduğu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 13 Temmuz 2020; 16:15:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz olduğu için alıp 2 saat oynayıp bi kenara attığım oyunlar kervanına 21 lirayla Origins'i de ekledim çok şükür.

Bence de kasıma kadar yeni kupon gelir. Bu düşünceyle kullandım kuponu.
  • UBIFORVARD kuponu bittimi onaylatamiyorum ekranda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Far Cry 5 Gold 30 liraya kaçmaz. Hemen aldım. Co-op tadına bakalım şu oyunun.
  • quote:

Merhaba,

Ben Epic Games ekibinden Echo. Bizimle irtibata geçtiğin için teşekkür ederim.

Far Cry 5 Season Pass'ı veya Far Cry 5 Gold Edition satın aldıktan sonra Far Cry 3'e erişemeyebilirsiniz. Mevcut sistem sınırlamaları nedeniyle, her Pazartesi günü oyunculara haftalık olarak ek bir şekilde Far Cry 3 veriliyor. Bu durumda Far Cry 3 hesabınıza önümüzdeki pazartesi eklenmesi gerekiyor. Bu noktadan sonra oyununuz hala yoksa, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Başka konuda yardıma ihtiyacın olursa veya başka sorun olursa Epic destek ekibi olarak senin için buradayız.

Saygılarla,
    Echo Delta

Farcry 5 gold alanlara duyurulur.
  • İlgilenlere duyurulur. microsoft flight simulator 2020, 18 ağustosta geliyor! fiyat 60$. türkiye için standart paket 325 tl den başlıyor

yalnız pc için gamepass ile gelecekmiş bu da demek oluyor ki aylık cüzi bir ücret karşlıgında oynayabileceğiz!

oyun standard, deluxe ve premium editionlarla geliyor ve bu editionlara göre oyundaki uçak ve havalimanı sayısı değişiyor. avrupanın en çok kullanılan havalimanlarından biri olan amsterdam schipol havalimanı mesela standard edition'da yok.
    https://www.flightsimulator.com/microsoft-flight-simulator-set-for-launch-on-august-18-for-pc-also-with-xbox-game-pass-for-pc-beta/

https://www.xbox.com/tr-TR/games/microsoft-flight-simulator

Uganda havaalanı bile var da Türkiye yok yuh be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucuk_Ekmek

Mesaj için sağolun. Görmesem alamazdım hocam. Mesajınız sayesinde fc4 standart editionu neredeyse bedavaya aldım.

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam faydamız dokunduysa ne mutlu

@Ucan Hollandalı UBIFORVARD kuponları tek kullanımlık diye biliyorum daha önce kullanmış olabilirsin.
  • Watch Dogs 2 eklenmiş benim hesabıma.

Bu arada aklıma geldi; Horizon Zero Dawn alanlar bu ara bence herhangi bir Far Cry oyunu oynamasın, Far Cry üstüne HZD sıkabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 13 Temmuz 2020; 17:25:19 >
  • Sadece bana mı eklenmedi WD2? Kütüphanemi kontrol ettim oyun gelmemiş halen.
    Steam de çıkarsa büyük ihtimal çok daha ucuz olacaktır. Meraklılarının Steam'i beklemesinde fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Steam de çıkarsa büyük ihtimal çok daha ucuz olacaktır. Meraklılarının Steam'i beklemesinde fayda var.
    sea of thieves gibi kuru 1 'den alırlarsa yer yerinden oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turcopolo

Sadece bana mı eklenmedi WD2? Kütüphanemi kontrol ettim oyun gelmemiş halen.
    bana da halen gelmiş değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turcopolo

Sadece bana mı eklenmedi WD2? Kütüphanemi kontrol ettim oyun gelmemiş halen.
    Bana da gelmedi hala.
  • Bana WD2 gelmiş

Bu arada UBIFORWARD kodu tek kullanımlık zannediyordum değilmiş, yani tekrar kullanılabiliyor az önce denedim.
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    31 liraya farcry5 alırdım yok derseniz odyssey varsa farcry4 güzeldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seriye hakim olmadığımdan soruyorum. Far Cry 3'den önce 1-2 oynamak gerekmez mi? (Witcher 3 sorusu gibi oldu biraz )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Seriye hakim olmadığımdan soruyorum. Far Cry 3'den önce 1-2 oynamak gerekmez mi? (Witcher 3 sorusu gibi oldu biraz )
    en kötü witcher oyunu witcher 3.

en iyisi witcher 1

far cry 1 den başla

ilklerin tadı her zaman farklıdır
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.