Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12883. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir - 28 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.712
Cevap
2.721
Favori
21.314.752
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Ac origins gold 21 tl gerçekten iyi fiyat. Daha önce ps4 de bir kere bitirmiştim. Şimdi dlcler ile beraber baştan bitirmek daha iyi olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Şubat ayından bu yana Steam,Epic ve kendi mağazalarında yerel fiyat vermeye başladılar.
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Vermedi, ticket attım falan diyenler var o yüzden emin olamamıştım. Dediğiniz gibiyse alayım o halde.
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Odyssey'den sonra sarmaz diyorlar, alsam mı bilemedim yine de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fc6 ve AC Valhalla fiyatları büyük ihtimal çıktıktan sonra artacaktır. FC5 ve Odyssey'de 209'dan 309 tl'ye çıkmıştı bir ara yine aynısını yapabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Odyssey'den sonra sarmaz diyorlar, alsam mı bilemedim yine de.
    Hemen hemen aynı oyun. Sadece fantastik vuruş teknikleri yok yeni eklenenler. Hani mızrağı atıp adamı öldürerek yanına ışınlanma gibi. Onun dışında aynı bir fark yok öyle. Ben bitirdim ps4 de ve sevmiştim. Bence 21 tl ye değer.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Üzdü

• Assassin's Creed Valhalla oddysey'in aynısı yahu kafa bacak kol kopması hariç en dip fiyattan alırım bunu bekleyip gerek yok acele etmeye
  • Arkadaşlar WD2'yi EPİC'ten indirince 40 gb indiriyor, uPlay'den indirince 23 gb indiriyor. Bunun sebebi nedir?
  • Kuponu harcasak mı Kasım'a kadar bekletsek mi kararsızım. Daha Kasım ayına da çok var ne olacağı belli olmaz diye düşünüyorum.

Geçen sefer son ana kadar bekleyip 28 liraya Odyssey çekmiştim.
  • daltun47 D kullanıcısına yanıt
    Uplay download file olarak indirip sonra açma işlemi yaparak kuruyor olabilir. Sen boşver Epic'i Uplay üzerinden indir oyna.
  • 60 TL indirim kuponu tek seferlik dimi bir oyun aldın kuponu harcadın birdaha bitiyor ?
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Evet, artık yenilenmiyor. Harcarsan bir 80/60 TL kupon daha gelmeyecek.
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim harcamam ozmn beklerim
  • Bütün büyük firmalar '' seve seve '' lokal fiyat vermeye başlayacak, ubisoft resmi Türkiye twitter hesabı falan da açtı geçtiğimiz aylarda. Neden diyecek olursanız, mızrak çuvala sığmıyor artık oyun firmaları satış alanlarını genişletmek zorunda oyun yapım maliyetleri arttı ama oyuncu sayısı aynı oranda artmadı, elleri mecbur yeni pazarlara girmeye. Bizim gibi gelir düzeyi düşük olan ülkelerde yerel fiyat politikası izlemek durumundalar aksi halde kimse oyun falan almaz, bir de şu var genç nüfusumuz var ve özellikle alttan gelen nesil youtuberlar, twitcherlar vasıtasıyla ciddi bir ''gamer'' topluluğu potansiyeli oluşturuyor onlarda görüyorladır bu durumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A44FAC9E9 -- 13 Temmuz 2020; 0:45:51 >
  • WhyNot? kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkür ederim.
  • Sunumdan tek beklediklerim God and Monsters ve Beyond Good and Evil oyunlarının tanıtımını bekliyordum yine göstermediler, öldü mü yaşıyor mu bu oyunlar. A.C. Valhalla hiç beklemediğim şekilde çevre tasarımları vs. hoşuma gitti.
  • eee bizim watch dogs'ları ne zaman verecek bu ubi?
  • dragut488 D kullanıcısına yanıt
    Bu yıl içerisinde bir sunum daha yapacaklarmış. O sunumda gösterebilirler belki.

• Devolver Digital'in Devolver Direct 2020 sunumu sonrası "Devolverland Expo" isminde ücretsiz bir oyunu Steam'de yayınlanmıştı.Aslında tam olarak oyun değil daha çok Marketing Simulator olarak çıkarıldı ve Devolver'ın önümüzdeki dönemde çıkacak Shadow Warrıor 3,Serious Sam 4 gibi oyunları yanısıra oyun içinden bulacağımız gizli toplanabilir ögelerlede henüz duyurulmamış oyun fragmanlarını açabiliyoruz.Oyun tanıtımını bir oyun içinde yapma fikri gerçekten çok iyi düşünülmüş bu nedenle firmaların bu tarz farklı tanıtımlarada yönelmesi gerekiyor.İzlenmeleri artırmak için ücretsiz oyun yada daha çok izleyene daha fazla ödül gibi artık klasikleşmiş yöntemler yerine bu tarz daha yaratıcı fikirlerle tanıtım yoluna gidilmesi bence çok daha etkili,açıkcası Shadow Warrıor 3 ve Serious Sam 4 dışında firmanın diğer oyun fragmanlarını izlemedim fakat oyun içinde olunca bir görev bağlanımı ile ilerlediğinden dolayı bir şekilde tüm fragmanları izlemiş oldum.Her zamanki gibi Devolver mizahınında içerisinde yer aldığı,sonundada ufak bir boss savaşının olduğu aynı zamanda Steam başarımlarınında yer aldığı Devolverland Expo'yu mutlaka deneyin.7 GB kadar bir boyutu var ve ortalama olarak 1 saat sürmeden bitiyor.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.