Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11634. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Merudo , Judassem , BJKBLADE , BJKBLADE Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 27 Misafir - 29 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
349.590
Cevap
2.720
Favori
21.297.693
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • steam yaz indiriminin kazananı epic olmuştur
  • Bizi bu saçmalıkla uğraştıracağına adam akıllı indirim yapsan fena mı olurdu Valve, boşu boşuna imajın zarar gördü. Neyse geceyi boş geçmedik en azından, 100+ level oldum. Normalde para ile yapsam 200 300 rahat giderdi.
  • Araya kaynamasın Nba 2k19 31 TL.
  • hocam geri alırlar ama almazlarsa tadından yenmez ben treni kaçırdım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo23100

hocam geri alırlar ama almazlarsa tadından yenmez ben treni kaçırdım :D
    Hayır hocam bu leveller bug ile kasılmadı, tamamen etkinlik kuralları çerçevesinde. Etkinlik iptal demediği sürece almazlar.
  • Gözünüze çarpan bir indirim yok mu arkadaşlar hiç ? Darksider 3 alınır mı sizce 90 liraya yorumlar da pek iç açıcı değil. Sanıyorum üstesinden gelemediler isim hakkını alanlar.
  • Bu kapasite yarın yenilenir mi? İlk achievementlerden 11k civarı aldım. Sonra ekleyemiyordum, az bir alışveriş yaptım 800 kadar kapasite geldi. Diğer achievement puanları ekleyince 822 küsür verdi 17k çöpe gitti. Başka bir yolu var mı bunun?
  • acaba bu kingdomcome deliverance için bi map yokmudur modla fln sürekli av hayvanı öldürecegimiz her öldürüşümüzde 40 puan veriyor
  • 13. cuma alanlar steam yazsın da multi girelim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Gözünüze çarpan bir indirim yok mu arkadaşlar hiç ? Darksider 3 alınır mı sizce 90 liraya yorumlar da pek iç açıcı değil. Sanıyorum üstesinden gelemediler isim hakkını alanlar.
    Alınmaz oyun gerçekten 1 ve 2 nin gölgesinde kalmış .
  • quote:

Gözünüze çarpan bir indirim yok mu arkadaşlar hiç ? Darksider 3 alınır mı sizce 90 liraya yorumlar da pek iç açıcı değil. Sanıyorum üstesinden gelemediler isim hakkını alanlar.
    Rocket League arabalarına bakıyorum en sevdiklerimi aldım zamanında.

Birde SFV karakter kostümlerine bakıyorumda çer çöp kostümler. PC'de ne modlar var hey gidi hey.

SCVI için Amy karakterini aldım. 2B karakterine indirim gelmemiş nedense. Çok ilginç. :D
  • alınanlar iade edildi, bug yapanların badge'i sıfırlandı. el attı steam
  • El emeği göz nuru 159 Europa Universalis IV başarımı için 65bin xp verdi ancak hesaba geçmesi için limitini yükselt ya da yarını bekle diyor. Bu limiti beklemeden yükseltmek için ne kadarlık alım yapmak gerekiyor?
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Bunu ben de merak ediyorum 17 bin Xp asılı kaldı boşa. 5liralik bir oyun aldım ama etki etmedi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rainbow en az kaça düşmüştü arkadaşlar? Ya da bundan daha düşüğünü gördü mü hiç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi --CarpeDiem-- -- 26 Haziran 2019; 3:29:11 >
  • m-99 M kullanıcısına yanıt
    XP durumuna nereden bakıyoruz ve nasıl yükseltiyoruz xp'yi? Anladığım kadarıyla yeni hızlandırıcılar xp durumuna göre geliyor
  • quote:

Bunu ben de merak ediyorum 17 bin Xp asılı kaldı boşa. 5liralik bir oyun aldım ama etki etmedi .
    1 tl 60 explik yer açıyor. 17 k exp için 280 küsür liralık alışveriş lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakimichi-kun -- 26 Haziran 2019; 3:35:23 >
  • --CarpeDiem-- kullanıcısına yanıt
    Durmaplayde 48 tl deluxe edition versiyonu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu indirim olayı bizim için saçma olmuş yalnız, 5€/5$ yaparken bizde 10₺ indirim yapıyor sadece çok az kalıyor. steam kendi kurunu burada da aynı bırakmış
  • ugur6600 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, teşekkürler

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.