Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11620. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: DissHeytan , imjohnnystark , imjohnnystark Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 21 Misafir - 22 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.683
Cevap
2.721
Favori
21.309.808
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Yan hesaptan SAM kullanmayı düşünüyorum Ban yer miyim acaba? Denyen var mı?
  • Grand theft auto v premium online edition 65 liraydı o ara steam patlaktı alamadık 100e çekmişler fiyatı
  • Koskoca valve her sene aynı şey. Şu serverları hazırla kardeşim parayı hamuduyla götürüyorsun ayıp ya.
  • Metro Bundle'ı kalkmış mı ben mi göremiyorum
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Serverların boş olması çokta bir şey değiştirmez. Rahat rahat takılıyorsun ne kadar güzel işte. Pvp yerlerinde de çok rahat oynuyorum. 0 denilecek kadar boş server hiç denk gelmedi. Normal ana görevleri yaparken bile bir çok kişiyi görüyorum.
  • ducktales remastered inatla 67 üstü indirim almıyor yıllardır. ben de inatla almıyorum.
  • PoM07 kullanıcısına yanıt
    Benim arkadaş game ban yemişti. Ama sana kalmış yemeyen de var. astats tarzı sitelerde ban yiyorsun maalesef. (Achievement yarıştırma siteleri)
  • bdo ana oyun 9TL alınır
    seksi karakter yaratmak için alıyorum sadece
  • @b0Ni

Steam achievement manager'de VAC ban yeniyor mu?

astats vs önemli değil steam profilimde gözükmedikten sonra.
  • Hocam steam ban atmadıktan sonra sıkıntı yok. Çöp oyunların başarımlarını kasarsam o oyunlardan ban yerim en kötü öyle mi?
  • istek listesi sayfası bir kendine gelemedi ancak gece yarısından sonra rahatlar herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

https://store.steampowered.com/pitstop

takım seçin 2100xp veriyor, badge kasabilirsiniz baya kolay olmuş bu

"Your account received 5,000 tokens based on your previous spend on Steam." böyle diyor ama 2000 verdi bana
    bana 844 verdi. katılmadan önce yapmam gereken bir şey mi vardı acaba?
  • Doğru düzgün indirim yok bana göre

Bu ikisini alıcam sanırım

South Park The Fractured But Whole
    Chef A Restaurant Tycoon Game
  • Mobilden baktım şimdi de civ5 niye girmemiş yahu indirime?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan o kadar umutluyduk bu indirimlerden. Yine oyun yapıp geçiştirmiş Valve. Yatacak yerin yok artık.
  • CS GO oyna diyor ölümcül yarış.

Of ulan of. Hiç havamda değilim.

Denilen görevi yapayım. Kaç gündür Steam açık oyun oynamıyordum pek.

Isınma turu at işin yoksa tak tak tak öf yarışınada sanada...
  • İndirimler leş.Alacağım oyun yok ama leş genede : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DE82338AF

Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim hocam. PUBG ile The division arasında kalmıştım pubg'nin genel olarak oynanış tarzını ve oyundaki amacını sevmedim aslında birbirine çok benzeyen iki tür ama The division atmosfer olsun oynanış tarzı olsun çok cezbedici geliyor büyük ihtimal onu alıcam ama DLC ler çok pahalı :)

Alıntıları Göster
    2-3 arkadaşınız daha varsa Division güzel oyun ama yoksa hiç bulaşmayın. Ben 2.oyun çıktıktan sonra almıştım %90 indirim vardı şimdi %75 pek sıcak gelmedi yine %90 olsa aynı yorumları yapardım tabii. 2-3 kişi girip zor görevlerde 4.yü de bularak bir şekilde hallediyorduk. Geçen baya oynamıyordum sileyim yer açılsın ama silmeden önce yapmadığım tek görev vardı onu yapayım dedim ama yok saatlerce adam bekledim gelmedi oyun terk edilmiş resmen. Yine de güzel oyun, o yüzden direkt almayın diyemem ama arkadaşınız yoksa tavsiye etmem.

İstek listesine eklemeler çıkartmalar yapıyorum ama henüz oyun alamadım

Observer için bekliyordum bayadır oyuna baktım korku çıktı cyberpunk türü görünce atlamıştım direkt almadım o yüzden

Little Nightmares düşünüyordum o da dlc koymuş bir sürü zaten ufak oyunsun ne bu dlcler. Oyun süresi de 2 saat olunca soğudum hepten.

Remember Me gördüm yanda Dontnod yapmıştı zaten onu düşünebilirim.

The Free Ones, The Cave, Never Alone, Disoriented ve Late Shift düşünüyorum anlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 25 Haziran 2019; 22:14:3 >

• Hızlandırıcılar 10bin exp verdi beş bin daha kasayım da on tl indirim alayım. Nasıl kasabiliriz? Görev falan veriyormuş bende çıkmadı. Günlük verecek mi o hızlandırıcılardan?

Haydaa oyun oyna diyor. Stardew Valley oynamak için bahane çıktı aslında ne zamandır kenarda duruyordu oyun. Resmi Türkçe dil de eklenmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 25 Haziran 2019; 22:14:37 >
  • Beyler indirimden oyun tavsiye edecek var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.