Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: eltürco , MrMartin Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 33 Misafir (1 Mobil) - 33 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.460
Cevap
2.719
Favori
21.283.932
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: baLbesh

Arkadaşlar bkmexpressin indirimli satışlarının verdiği gazla aldım paraları 5-6 oyun aldım ama şimdi 45 tl kaldı ve alacak birşey bulamıyorum emin olamıyorum.Çoğu oyun bende var ama yine de birkaç birşey önerirseniz hani bu indirimde şu oyun kaçmaz gibisinden,hazır indirim varken alayım kapatayım önümdeki seneyi

Genellikle hızlı ve akıcı oyunları seviyorum,güzel multiplayer oyunlar yada eşsiz hikayeli oyunlar da olur.Bir nfs 2 tarzı steam oyunu arıyorum eğer öyle bir oyun varsa önerilere açığım.

Bu arada Gta 4 almayı düşünüyorum 5 istemiyorum çünkü bitiremem ben biliyorum çok öyle boş boş gezmek bana göre değil ben oyun beni sürekli bir hedefte tutsun isterim o yüzden 4 almayı düşünüyorum sizce 4 güzel mi almalı mıyım yoksa san andreas falan mı alayım yada gta benzeri oynanması gereken bildiğiniz oyun var mı?
    ben de sizin gibi, oyun bulamadım ve bakiyeyi harcamamaya karar verdim. eldekilerle idare edin. güzel bir oyun için ön sipariş verecek olursunuz belli olmaz.

GTA için ise 4 almanızı öneririm. optimizasyon sıkıntısı vs diyorlar ama sisteminiz yeterliyse herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. hikaye olarak da çok çok beğendiğim bir oyun. öyle mekan bas öldür tarzı değil o açıdan da güzel.

ben 2017 kasım ile 2018 haziran arası 3'ten itibaren bütün gta serisini baştan başlayıp bitirdim tekrar. 5 de dahil. ama 4 ayrı bir güzeldi.

• İnternet Tarayıcısı'nın Çerezleri,Cache vesayre temizleyip yeniden dene...
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam cevap için evet parayı kullanmayabilirim ama yarın öbürgün bir oyun almak istediğimde de tüh indirimdeyken 7 liraydı şimdi 30 tl mi vericem demek istemiyorum.

gta 4ü ben hiç oynamadım 5i korsan oynamıştım biraz,en iyisi gta 4 almak o zaman ama şimdi oyunun sayfasında okudum oyun windows 10da açılmıyor demişler.

Onun dışında kendime ufak bir liste yaptım popüler olup da oynamadığım oyunlardan dishonored,just cause 3,the long dark,sherlock holmes:devils daughter bir kaç tane daha var ama bu saydıklarım önde benim için.Bunları da alayım diyorum görüşünüz nedir tld için adamı doyurmaktan oyunu oynayamıyorsun falan yazmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 2 Ocak 2019; 18:44:39 >
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    ben 4ü windows 10da oynadım bitirdim. hiçbir sorun yaşamadım. alın eğer açılmazsa iade edersiniz dicem ama süre dolacak yarın akşam.

just cause 3 var bende. ful aksiyon dolu bir oyun ve tuşları bi acayip. alıştıktan sonra eğlence amaçlı oynanabilecek oyun.

the long dark uzun süren güzel bir oyun. bu da bende var ve oynadıkca oynayasım gelmişti. bağımlılık yapmasın diye ara verdim

sherlock için ise ben de almayı düşünüyordum ancak bir incelemede şunu gördüm, oyun güzel ama sen sonucu aramıyorsun, oyun seni sonuca götürüyor tarzı bir yorum okuyunca pek alasım gelmedi.

edit: dishonored hakkında bilgim yok o tür oyunları sevemedim bir türlü.

şimdi quantum break inmek üzere. ona bakacağım ilginç bir oyun isterseniz siz de bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 2 Ocak 2019; 18:49:19 >

quantum breaki ben indirdim oyunun başında mouse hassasiyeti çok garibime gitti sensivity ayarları vb. hepsiyle uğraştım yine de çevirdiğim yöne dönmüyor gibiydi ben de iade ettim.Eğer o sorunu çözebilirseniz tekrardan almak isterim ben de beğenmiştim :D

just cause 3'ü sırf o wingsuitle uçmak için istiyorum çok güzele benziyor yoksa hiç benlik değil bir oraya git o üssü patlar bi oraya git o üssü patlat.

Sherlock için de dediğiniz doğru daha doğrusu o dediğiniz incelemeyi ben yazdım daha önce alıp iade etmiştim çünkü oyun denilen şeyin amacı bitmek olduğu için bu tarz gizem oyunlarında çuvallıyor.Elindeki materyal belli hepsine git incele incele incele bas cutscene girene kadar yada ortalıkta diyelimki 1000 tane şey var sadece 3-5 tanesinin üstüne gittiğinizde incele çıkıyor gerçekte olsa günlerinizi verirsiniz :D ama nedense eski londra havasını çok sevdiğim için en azından bir film gibi hikayesini izlerim diye düşündüğümden tekrar almak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 2 Ocak 2019; 19:0:9 >

:D ben indirdim oyunu şimdi. yemekten sonra girip denerim dediğiniz gibi bişey varsa iade imkanım da yok oyunu alalı 6-7 ay oldu :D
    :D :D yapma bee.

bu arada sherlock alacaksanız alın yani oyunu oynarken tek yapılması gereken biraz roleplay odaya girip birşey yapmadan önce 5 dakika düşünüp acaba o nerdedir acaba buraya mı yazdı vb. kafa yormak bence :D ben öyle oynayacağım en azından bir dedektif moduna sokacak oyun beni :D
    8gbden yüksek raminiz yoksa biraz donma yaşatıyor just cause 3.
  • Blackoffire kullanıcısına yanıt
    yok hocam 16 gb ram ama yine de uyarı için sağolun. Bu arada dishonored 1i oynayan arkadaşlara sesleniyorum dlcler alınmaya değer mi dlclerle beraber mi alayım yoksa bir başına mı?
    baktım şimdi incelemesine de benim bi arkadaş güzel açıklamış oyunu. aldım bile
    ben de alıcam gibi dishonored ile beraber ama dlcleri değer mi dishonoredın almaya onu düşünüyorum. Türkçe desteklemesi güzel sherlockun her ne kadar iyi kötü ingilizcemiz olsa da bir cümle arası 2-3 terimi anlamamak bütün hikayeyi öldürüyor bu tarz oyunlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 2 Ocak 2019; 19:16:0 >
    onu bilen birine sormak lazım :)
    dlcli paket ne kadar pahalı da olsa değer bence boş dlcler değil çünkü hikaye ağırlıklı, tabi eşek bethesda oyundan pahalı dlc satıyor her oyununda olduğu gibi ona laf yok
  • Blackoffire kullanıcısına yanıt
    bilemedim valla hocam dlcli 28 tl dlcsiz oyun 7 tl :D o kalan 21in üstüne az para koyar 2.sini de alırım :D bir ekstra oyun saati yada hikaye katıyor mu dlcler yoksa öyle boş görünüş silah flan mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 2 Ocak 2019; 20:0:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baLbesh

quantum breaki ben indirdim oyunun başında mouse hassasiyeti çok garibime gitti sensivity ayarları vb. hepsiyle uğraştım yine de çevirdiğim yöne dönmüyor gibiydi ben de iade ettim.Eğer o sorunu çözebilirseniz tekrardan almak isterim ben de beğenmiştim :D

just cause 3'ü sırf o wingsuitle uçmak için istiyorum çok güzele benziyor yoksa hiç benlik değil bir oraya git o üssü patlar bi oraya git o üssü patlat.

Sherlock için de dediğiniz doğru daha doğrusu o dediğiniz incelemeyi ben yazdım daha önce alıp iade etmiştim çünkü oyun denilen şeyin amacı bitmek olduğu için bu tarz gizem oyunlarında çuvallıyor.Elindeki materyal belli hepsine git incele incele incele bas cutscene girene kadar yada ortalıkta diyelimki 1000 tane şey var sadece 3-5 tanesinin üstüne gittiğinizde incele çıkıyor gerçekte olsa günlerinizi verirsiniz :D ama nedense eski londra havasını çok sevdiğim için en azından bir film gibi hikayesini izlerim diye düşündüğümden tekrar almak istiyorum
    hocam şimdi oynadım, sizin gibi bir sıkıntıyla karşılaşmadım. ama ben yüksek dpi oynuyorum oyunlar belki o etken olabilir. sahneler müthiş :)

Definitive Edition alın yoksa sonra benim gibi 2. oyunu oynamak için iki kere aynı oyuna para verirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Indirimler yarin 9da bitiyo dimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    DLC'ler ikinci oyun ile doğrudan bağlantılı.
  • 2 tane kılıç var evanterde trove diye bunlara tıklayıp eşyayı aç diyince bir hata oluştu diyor. Herkeste mi böyle? bunlar ne işe yarıyor açsam ne verecek acaba bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

2 tane kılıç var evanterde trove diye bunlara tıklayıp eşyayı aç diyince bir hata oluştu diyor. Herkeste mi böyle? bunlar ne işe yarıyor açsam ne verecek acaba bilen var mı?
    hocam onun oyunu var trove diye o yoksa açamazsınız onları

@s-adebisi

nasıl hocam definitivedeki dlcler 2.oyunda da mı kullanılabiliyor?

edit: aldım gitti definitive editionı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 2 Ocak 2019; 21:31:32 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.