Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11338. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 25 Misafir (3 Mobil) - 27 Masaüstü5 Mobil2 Android
5 sn
349.511
Cevap
2.719
Favori
21.291.309
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Teşekkürler hocam, Hepsine bakacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynoun

https://www.playstore.com/urun/grand-theft-auto-v-great-white-bundle

Bir yanlışlık yok değil mi arkadaşlar GTA V oyunu da dahil buna.
    Dahil ama steam değil dikkat edin.
  • 20 ₺ ye kadar hikayeli oyun önerebilirmisiniz rpg veya fps farketmez.
  • Hocam Orhun Kayaalp'in YouTube kanalı var orada 20 TL altı oyun videosu var bence gidin onu izleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vc1903 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam aldım indirdim çok sıkıntı değil steam olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thehawk

Celeste

Crosscode

Hellblade

Bunlarla indirimi bitirdim. Sonraki indirime kadar yeter heralde
    En kral bağımsızlardan liste yapmışsınız hocam. Celeste ve Hellblade hikaye ve hikaye anlatımı olarak Crosscode ise oynanış ve tasarım olarak harika oyunlar
  • hocam hikayeden kastınızın ne olduğuna bağlı hepsi iyi kötü bir hikaye üstüne kurulu yani 20 tl altını tıklayın steamde shadow of war,long dark,dishonored,bioshock,tomb raider,sleeping dogs,metro last light,max payne hepsinin bir hikayesi var daha bir sürü sayabilirim size biraz daha spesifik olmanız lazım çünkü kimisinin hikayesi vardır ama %60ı sağı solu taramadır o da boşmuş gibi gelir insana siz nasıl birşeye bakıyorsunuz?

Arkadaşlar hiç Watch Dogs oynamadım sizce almaya değer mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 30 Aralık 2018; 17:55:50 >
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    Hocam max payne dışında diğer tüm oyunlar kütüphanemde mevcut tek eksiğim strateji oyunu sanırım tüm dlc leri ile age of 2 hd alıcam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • valla bence civ 5i beğenerek oynuyorum basit bir oynanış tarzı ama gelişmiş bir oyun tarzı var,bundan kastım sizin her yere yetişmenizi sağlıyor sıralı oyun sistemi sayesinde hiç birşeyi unutmuyorsunuz ve dlclerle beraber alındığında o kadar çok uygarlık oluyor ki asla sıkmıyor.Neyse bunun dışında sherlock holmes,hitman,the witcher 3,darksiders ve batman serisine de bi göz gezdirmenizi öneririm

edit : Arkadaşlar ben call of duty 2den sonraki serinin hiçbir oyununu oynamadım online oyunlara sarmıştık o ara,bana şuan call of duty oyunlarından halen online olarak aktif olabilen oynanışı hızlı ve zevkli olanları önerebilir misiniz? mesela 3-5 gün önce cod 2 yi aldım halen online serverları var ve çok zevkli geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 30 Aralık 2018; 18:18:44 >
  • Metro Redux serisi oynamadıysanız kesinlikle tavsiye ederim.
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    Oynadım hocam gerçekten mükemmel exodus çıktığında ucuzlarsa onu da hiç düşünmeden alıcam
  • Zamaninda zaten konsolda var diyip almadim steamden kalkmis yeni farkettim. Dark souls 1 keyi nerden bulabilirim?

• Book of Demons almak isteyip de pahalı bulan varsa, Darkest Dungeon sahibi olduğum için %66 indirimim mevcut. 11tl'ye düşüyor oyun o haliyle. Özelden yazan bir kişiye havale karşılığı gönderebilirim oyunu.
  • Exodus'u nasıl kaçırdım o şaka gibi fiyatlardan aklıma geldikçe sinirleniyorum. Konsoldan Steam'e geçtik ama bu platformunda cılkı çıkmaya başladı. Bari ön siparişten Mk 11'i kaçırmayayım.

• TW : Attila vs Age Of Empires 2 HD ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Exodus'u nasıl kaçırdım o şaka gibi fiyatlardan aklıma geldikçe sinirleniyorum. Konsoldan Steam'e geçtik ama bu platformunda cılkı çıkmaya başladı. Bari ön siparişten Mk 11'i kaçırmayayım.
    Neyse Sizin Yerinize De oynarız:D tabi işin şakası ben görür görmez aldım hiç şüpheye düşmedim anladım zaten o fiyata o oyunun cıkması imkansızdı.
  • Arkadaşlar bu Knick-Knack Collector ne oluyor elimdekileri nasıl kullanayım var mı bi işe yaradığı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.Oze

Arkadaşlar bu Knick-Knack Collector ne oluyor elimdekileri nasıl kullanayım var mı bi işe yaradığı?
    Ya markette satarsınız ya da kullandığınız her itemle şu rozetin seviyesi artar.

• Day Z indirime girdimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Exodus'u nasıl kaçırdım o şaka gibi fiyatlardan aklıma geldikçe sinirleniyorum. Konsoldan Steam'e geçtik ama bu platformunda cılkı çıkmaya başladı. Bari ön siparişten Mk 11'i kaçırmayayım.
    konsolda her yeni çıkan oyun minimum 300tl yakında pc'de öyle olabilir ama şuan sadece aç ubisoft oyunlari ve birkac tane oyun çok pahalı oluyor ilk çıktığında pc hertürlü daha kârlı hem kalite hemde fiyat açısından.
    en kötü jack sparrow methodlarına başvurursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 31 Aralık 2018; 8:1:46 >

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.