Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11333. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
26 Misafir (1 Mobil) - 25 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.044
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Cevap için teşekkürler. Şu indirim bitse de artık kurtulsam aldıkça alıyorum yine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prey + Dishonored 2 yi paket yapmışlar. Diashonored 1 elimde var fakat henüz oynamadım. Bilim kurgu seven birisi olarak Prey memnun eder mi? Yoruma göre bu ikili paketi alacağım.
  • Benimki de bu gün geldi hocam, kutu gerçekten efsane. Steam base fiyatından %75 indirimle almış gibi olduk. Kutu da cabası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Prey + Dishonored 2 yi paket yapmışlar. Diashonored 1 elimde var fakat henüz oynamadım. Bilim kurgu seven birisi olarak Prey memnun eder mi? Yoruma göre bu ikili paketi alacağım.
    Pek memnun etmez. Özellikle Edge of tomorrow filmini izlediyseniz, filmdeki mimik denen yaratıklarla direkt olarak aynı benzerliğe sahip prey içi yaraktıklar var.

Abartıldığı kadar iyi bir oyun değil. Hatta mümkünse, hazır kotalar kalkmışken, torrentten indirip deneyin.

Dishonored 2 ise, ayrı bir dünya.
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    Hocam Prey'e 50 TL verene kadar Assassin's Creed Origins alınır o zaman. Hem oyun kalitesi hem oynanış süresi olarak daha mantıklı olur gibi. Korsan oyun indirmiyorum hocam senelerdir prensip edindim. Oynamam Prey'i olur biter.
  • acaluka kullanıcısına yanıt
    Prey'i ben de oynamadım ama Dishonored 1'i kesinlikle oynamalısınız. Yalnız Dishonored 1 standart sürüm varsa Definitive Edition'a yükseltmeye ihtiyacınız olacak. Dishonored 2, Definitive Edition'daki DLC'lerin devamı niteliğinde. Olay örgüsü eksik kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 28 Aralık 2018; 20:31:28 >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Normal sürüm hocam. DLC'leri ayrı alınca daha pahalıya geliyor. Komple Definitive alayım o zaman, ana oyun boşa gidecek. Neyse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 28 Aralık 2018; 20:34:40 >
    Prey'de Dishonored 2'de harika oyunlar, kesinlikle tavsiye ederim. Arkane'den kötü oyun çıkmaz, adamların her oyunu güzel ben de bu indirim döneminde Prey'in Mooncrash DLC'sini aldım, bırakamıyorum çıktığı döneme geri döndüm. Bilim kurgu anlamında gayet tatmin edici bir oyun, etrafı keşfetmesi ve oynanışı zaten muazzam. Prey'i alıyorken alabiliyorsanız Mooncrash'ı da almanızı tavsiye ederim, çok kaliteli bir içerik.
  • quote:

Hocam Prey'e 50 TL verene kadar Assassin's Creed Origins alınır o zaman. Hem oyun kalitesi hem oynanış süresi olarak daha mantıklı olur gibi. Korsan oyun indirmiyorum hocam senelerdir prensip edindim. Oynamam Prey'i olur biter.
    O prensibi ben de edinmiştim ta ki Aral ile beraber bütün oyunların fiyatları avrupa ve amerika fiyatlarından daha yüksek olmaya başlayıncaya kadar. Bir de steam ülkemize, bölgesel kısıtlama getirdi.

Origins'i oynamadım. O yüzden Prey ile karşılaştırıp, hangisi daha alınabilir diye bir şey demem pek doğru olmaz. Ancak Origins açık dünya olunca, yapabilecek şeylerin fazlalığı ile size paranızın boşa gitmediğini gösterebilir.
  • Knisath kullanıcısına yanıt
    Hocam tercih meselesi. Ben de şimdilik hala satın alıyorum indirim güzel oldukça. Ama artık 300'lü fiyatlara oyunlar çıkmaya başladı. Bizim de sabrımız elbet tükenecek bir yerden sonra.

Prey için gameplay izledim bir kaç tane. Çok hoşuma gitmedi. Bu kadar kapalı alan doğrusal oynanış beni geriyor. Sanırım tercihimi Origins'^ten yana kullanıcam. İlerde daha da düşerse 20TL gibi o zaman mutlaka alır oynarım Prey'i.
  • quote:

Prey + Dishonored 2 yi paket yapmışlar. Diashonored 1 elimde var fakat henüz oynamadım. Bilim kurgu seven birisi olarak Prey memnun eder mi? Yoruma göre bu ikili paketi alacağım.
    Ben çok beğenmiştim Prey'i. 2017'nin en iyi oyunu benim için
  • GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam.Kötü bir oyuna benzemiyor, ancak ben bu ara dar mekanlarda çizgisel giden oyunlarda daralıyorum. Bioshock'u da zar zor bitirdim, azar azar oynadım hep. Yani eğlenmek için ayırdığımız vakitte gerilince de hoşuma gitmiyor. Bir de daha yeni Half Life ve Bioshock bitirdim. Bu kadar üst üste gerilim beni aşar
  • Grim dawn dlc indirim kuponu olan varmı?Takasta yapabiliriz
  • Humble Bundle'da Lego Hobbit ve Lego Lord of the Rings oyunları tekrar bedava oldu. Kaçıran varsa alsın 2 saat süresi var.

https://www.humblebundle.com/store/lego-the-hobbit-lotr-giveaway

• quote:

Orijinalden alıntı: muccos

Humble Bundle'da Lego Hobbit ve Lego Lord of the Rings oyunları tekrar bedava oldu. Kaçıran varsa alsın 2 saat süresi var.

https://www.humblebundle.com/store/lego-the-hobbit-lotr-giveaway
    Geçenkinde aldıgımda Lego lord of the rings vardı bunda 2 oyun birden var hobbitte eklemişler veya ben eksik aldım geçen
  • quote:

Prey çok güzel oyun, beyin yakan cinsten bir oyun değil ama başına kitlemeyi fazlasıyla başarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Böyle fırsatları kaçırmamak lazım hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LEGO The Lord of the Rings :

RHJNV-EI5H2-TNQ7G

Daha önce almıştım. Buyrun efendim.
  • quote:

Ben katilmiyorum. Bence prey harika bir oyun. Eger hikayesi iyi bir aksiyon macera biraz da korku ekli bir oyun ariyorsaniz prey harika.
  • quote:

Benimki de bu gün geldi hocam, kutu gerçekten efsane. Steam base fiyatından %75 indirimle almış gibi olduk. Kutu da cabası.
    Ben bunu oyun ilk ciktiginda araldan almistim. Araldan alisveris yapmaktan olumune nefret ettigime gore iyi bir fiyat sunmus olmali nasil becerdiyse. Genelde strateji oyunlari makul fiyatta oluyo heralde kimse almadigi icin. SC2 Legacy of the void'i de oradan ucuza almistim.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.