Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Judassem , BigSyke , torkema61 , isotam35 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 30 Misafir (2 Mobil) - 30 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.714
Cevap
2.721
Favori
21.315.150
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • %20 indirimle gift gönderebilirim arkadaşlar. 140 tl bakiye var.
  • EciVeci kullanıcısına yanıt
    Şu durumda satış yapmanın imkanı yok teknik olarak bkm %25 indirimli kod satıyor günlük 2 adet alım hakkı tanımlayarak yani 140tl alışveriş yapılmak istense yaklaşık 105tl bide güven problemide olacak BKM var bide şahıs satıcı var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 26 Aralık 2018; 15:59:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Şu durumda satış yapmanın imkanı yok teknik olarak bkm %25 indirimli kod satıyor günlük 2 adet alım hakkı tanımlayarak yani 140tl alışveriş yapılmak istense yaklaşık 105tl bide güven problemide olacak BKM var bide şahıs satıcı var...
    %50 yaparsa satar hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Doğrudur hocam. Takip etmediğim için bkm indiriminden haberim yoktu. Geçmiş dönemlerde de %20 indirimle satılabiliyordu diye aynısını yazdım. Haber verdiğiniz için teşekkürler.
  • Beyler Steam'de Rocksmith 2014 Edition Remastered diye oyun var.

Steam Sayfa Bağlantısı :https://store.steampowered.com/app/221680/Rocksmith_2014_Edition__Remastered/

Oyun açılmıyor.Keşfete geldiği için de keşfette takılı kaldı.Devam edemiyorum.

Bilen var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alti9Otuz5 -- 26 Aralık 2018; 16:45:10 >
  • Hocam 2 yıl beklerseniz ben çıkaracağım.
  • naklow12 kullanıcısına yanıt
    Heycanla bekliyorum hocam

• Alti9Otuz5 kullanıcısına yanıt
    Kuyruğunuzu özelleştirin seçeneğine tıklayın. Müzik türünü kaldırın
  • OPTİMİST kullanıcısına yanıt
    call of duty serisinin eski oyunlarından hoşlanıyorsanız cod2 alın hocam bayağı bir online oynayanı da var ayrıca bugün tüm gün oynadım özlemişim

Bu arada dünyanın oyunu var almadığım oyun yok yine bile istek listesi 30a dayandı bu steam beni bitirecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 26 Aralık 2018; 18:22:48 >
  • Bioshock üçlemesinin steam uyumlu tr yaması var mı?

Ve old but gold önerisi olan var mı?

• world war 3 oynayan var mı aramızda? almayı düşünüyorum.

ayrıca güzel bir de yarış oyunu tavsiyesi alırsam sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Bioshock üçlemesinin steam uyumlu tr yaması var mı?

Bioshock serisi tr uyumlu forumda var araştırın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mari Lwyd

Divinity original sin ee 14.75 ne dersiniz?
    Türü seviyorsanız hiç düşünmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Bioshock üçlemesinin steam uyumlu tr yaması var mı?

M&B Warband. Modlarla her türlü gidiyor meret.
  • darksiders 1-2,fallout new vegas,mass effect 1-2,dishonored 1-2,left 4 dead 2,fahrenheit:indigo remastered,hitman absolution bunlar 1-2 tanesi o kadar eski olmasa da şuan benim istek listemde olan oyunlar çoğu 10 numara bence sadece çok oyunum olduğu için alsam mı almasam mı kararsızım fakat size öneririm

edit : @saintroyo

Hocam yarış kitiyle mi oynayacaksanız kolla mı yoksa klavye ile mi? Klavye ile oynayacaksanız dirt 4+dirt rally paket olarak şuan çok uygun eğer rally hoşunuza gidiyosa,onun dışında trackmania 2 canyon daha çok iyi bence.

Forza horizon,crew gibi oyunları saymıyorum onları bildiğinizi varsayıyorum onlar piyasada en çok oynananlar zaten.Genellikle çok iyi araba yarışı oyunları var daha öyle pişmanlık verecek bir oyunla karşılaşmadım.

2.edit : Bana avcılık oyunu önerebilecek var mı? Ama böyle sıkmayan ilerledikçe nadir hayvanların ortaya çıkacağı hatta içinde ekstradan balıkçılık falan da olursa tadından yenmez :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 26 Aralık 2018; 20:23:46 >

• baLbesh kullanıcısına yanıt
    klavye ile oynayacağım. rally oyunları beni pek çekmiyor. trackmania oyunları var bende.. en son çıkardıkları yok sadece , onların da fiyatı pahalı.

olmadı crew oynamadım daha onu kurup oynarım.

teşekkür ederim bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

M&B Warband. Modlarla her türlü gidiyor meret.

Alıntıları Göster
    İlk çıktığında Warband'ı rahat 200 saat oynamışımdir saf haliyle. Şimdi alsam yine en az bir 100 saat götürür.

• Kış indirimleri çerçevesinde topladığım etkinlik itemleri ve kartları satarak Darkest Dungeon aldım. İnsallah iyi bir tercih yapmısımdır 4,50 TL daha var onu da ayın 2'sine kadar yükseltebeilirsem 10TL altı oyun tavsiyesi alabilirim.
  • Age Of Empires Definitive Edition ucuza alabileceğim bir yer varmıdır? Oyunun crackli sürümü hic bir şekilde çalışmıyor
  • Direksiyon felan olsa dirt rally fena giderdi:D cok pahalı bu direksiyonda
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.