Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Roronoa Zoro Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 21 Misafir (1 Mobil) - 20 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.313.951
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Yahu hala çözemedim. Multiplayer geliştirici destekli mi yoksa 3. Parti geliştiricilere mi ait?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gowlet kullanıcısına yanıt
    3.parti,scs cok fason calıstırıyor.Bugün iskandinavya dlcsi başka firmaya yaptırmıstı.Fransa dlcsi kendisine ait leş gibi.Bi de türkiye sunucu acacılacak deniliyor artık ne kadar dogruysa

• Geliştirici sitesine baktım özellikle bişey bulamadım. Önerir misiniz?

Kendi forumunda çoğu kez 3.partiye çalıstıgı yazıyor.Oyun almak istiyorsanız ben severek oynuyorum.600 saatim var.Oyunda belirli saat aralıklarında cok troll oluyor.Avrupa 2 sunucusunu 2500 kişiden 4000 ne çıkardılar.Kalabalık güzel oluyor.Oyunun tek başına alınması bence keyifli olmaz.Özellikle iskandinavyanın alınması şart.Dlc 6 lira bişeydi indirimlerde.Fransa dlcsinin olayı 5 şeritli yollar.Çok kalabalık degil fransa.Going east ehh diyebileceğimiz bi dlc.İtalya yı almadım,bu indirimde alıcagım.Yeni cıkacak dlc baltık ülkeleri baya iskanivyaya kafa tutacak diyorlar bakalım.Öbür dlcler önemli degil.Sadece map dlcleri alsan yeter.Bi de direksiyon oldu mu tamamdır

• Hocam paint dlcleri hariç tüm dlcleri almıştıö indirimdeyken. Multiplayer videolarını çok görünce araştırdım bulamadım SCS sitesinde ya da steamde falan. Ondan sorayım dedim. Geliştirici destekliyse güzeldir zaten.

Ya ets biraz train simulatör 2018 gibi sürekli dlc para kazanıyor ve çok büyük devrim yapacak dlc cıkarmıyor.Misal 1,32 güncellemesinde Almanya yollarını değiştirdiler.Yol kenarlarındaki ağaçlar ayrıntılarını biraz gerçekci yaptılar ve ets severlerin en cok sevdiği kişisel dorseyi getirdiler.Yıllarca bunu bekledik.Ben 2013 beridir oynuyorum.Scs tabi uyanık firma her beleş uptadeden para kazanmak istiyor.Simdi kisisel dorse geldi diye dlcsini cıkarması yüksek olasılık.

• Blackops 4 blackot battleroyal eklentisi veya modu ücretsiz olacak mı yoksa ana oyuna yaklaşık 400₺ verebilen zenginler mi oynayabilecek sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Blackops 4 blackot battleroyal eklentisi veya modu ücretsiz olacak mı yoksa ana oyuna yaklaşık 400₺ verebilen zenginler mi oynayabilecek sadece
    Ücretsiz olması imkansız normal oyuna dahil olacak. Belki ileride daha çok satsın diye tek Blackout modlu sürümü koyarlar ama sanmıyorum 60 dolar büyük para değil AAA oyunlar için ayrıca Activision da pek oyuncu dostu bir firma değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 17 Eylül 2018; 13:15:18 >
  • YS VIII Lacrimosa Of Dana deneyebilirsiniz hocam.
    Gayet güzel oyundur.
  • Divinity II Developers Cut bitti
    Brothers a Tale of two Brothers bitti

Şu Grim Dawn'ı nereden aldım, neden başladım, bir oturuşda 6 saat oynadım...
    bildiğin Titan Quest, Dunegeon Keeper'mıydı Diablo mu ne...
    sadece yeni ve Grafik 'up to date' onun için oynatıyor ve sarıyor...

Şu karakter oluştururken Veteran seçilebiliyordu kafamı karıştırmıştı,
    oyun zorluğunu normal seçmiştim bile, bu ne dedim didi... oynarken anladım.
    Sonradan o veteranı seçebiliyormuyuz?
  • Ets 2 Krone dlc bedava aldım aktif olmuş. 100 saat oyun süresi gerekiyor demiş ama yine de deneyin.

http://blog.scssoft.com/2018/09/krone-trailer-pack.html?m=1

• HankMoodies kullanıcısına yanıt
    100 şartı kaldırıldı 10 bin keyle sınırlı kapısın.
    Normalde fiyatı

• Kötü oldu sınırlı olması ya. Ben zaten 100 saati geçtim diye akşam alırım diyordum. Üzdü
  • Beyler bf1 premium sahibiyim fakat bf4'ü de baya merak ediyorum.Sizce şu saatten sonra almaya değer mi?Premium edition 55 lira gibi bir rakama gelicek.
  • Divinity güzel indirim almış. Var mı güzel bi türkçe yaması bizim göremediğimiz

• https://store.steampowered.com/app/566090/The_Bards_Tale_IV_Barrows_Deep/

The Bard's Tale IV: Barrows Deep'in fiyatında hata olmuş gibi gözüküyor. Premium ve Standard sürümlerinin fiyatları sanırım karıştırılmış. Premium sürümü şu anda 77 TL'den satılıyor, almayı düşünen arkadaşlar hızlı davransın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 17 Eylül 2018; 20:28:45 >
  • ets2 de genel indirim olmus.Yaza indirimine nazaran artış var.Viva la 7 liraydı.Dolar kurunu mu güncellediler anlamadım.İtalyayı alsam mı acab
  • planet coaster alınır mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mq1n

planet coaster alınır mı
    Durduk yere niye alınsın?

• Önce Fransa'yı alın. Daha sonra zamanla italya'yı alırsınız. Çünkü İtalyaya git gel şeklinde oluyor. Fransa ise yolların kesişiminde yer alıyor ve daha çok o bölgede tutuyor sizi. Şehir içi modellemeler için İtalya daha iyi ama Fransa yollar bakımından daha başarılı.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.