Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11172. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 25 Misafir (1 Mobil) - 28 Masaüstü4 Mobil2 iOS
5 sn
349.714
Cevap
2.721
Favori
21.315.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: turk0gamer

Steam'e ilk dalışımda rpg ararken bulmuştum.

Fable Anniversary ve Lost Chapters AlacakLsitemde bekliyor...
    bir iki kampanyada almadım ama bu sefer indirimde 10TL ve altı fiyata düşerse alacam.

2'den 3'den bahsediliyor...?
    Anniversary ile Lost Chapters aynı oyunlar. Anniversary sadece remake, ikisini de almanızı tavsiye etmem
  • AlbertEinstein kullanıcısına yanıt
    :-) deme yaaa... ben aniiv.; orijinal ilk fable'in remake'i ve Lost Chapters'in sonradan çıkan DLC olmayan, DLC tarzında küçük ek ayrı sanıyrodum... artık nasıl araştırdıysam...?

tamam şu an karar verdim..., aniv., 2, 3, ucuza gelirse alacam bakayım bir full paket varmıymış.

zamanında demekki araştırırken herkes nostaljik bir iyidi 2 ve 3 bozdular oyunu tarzında yorum görmüşümdür...
    birçok seri oyunda bu tarz yorumlar olduğu gibi... yukarıda birisi bahsetmişti sanırım.
  • Black Ops 4 beta açılmamakta ısrar ediyor.

Rezalet diz boyu !!

edit:

Sildim demin. 16GB çalışmayan beta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 16 Eylül 2018; 0:33:52 >
  • Birine takas isteği göndermeye çalışırken veya takas kabul ederken benim ve karşı tarafın envanteri görünmüyor. Ne kadar beklediysem yüklenmedi bir türlü. Neden oluyor, bir bilgisi olan var mı?
  • Daha önce payskincash kullanan oldu mu?

Bir siteden alışveriş yapacaktım oyun skinleriyle ödeme kabul ediyormuş. payskincash diye bir siteye yönlendirdi. Güvenip asıl steam hesabımla giriş yapmadım, yedek hesabımla girdim ondaki skinleri de kabul etmedi
  • Abi shadow of war definitive indirdim korsan loading screen beni mahvetti yok mudur bir indirim bulan, yakalayan yahu ? Steamde indirime girmiyor takip ediyorum.
  • fable anniv. ve lost chapters hariç steam'de yok, yine origin zımbırtısında mı 2 ve 3?
  • Emreün kullanıcısına yanıt
    Daha ne kadar inmesini bekliyorsun? Zaten standart fiyatı full paketin 82tl üstüne forumda %25-30 indirimli satış yapanlar var, buda demekki 60tl civarında bir fiyattan alınabiliyor.

2017 AAA yapımların hangisinin full versiyonu 60 dan daha düşük? AC Origins gold indirimli hali 154tl satıcılar basit bir hesapla yaklaşık 120 ye satıyor, Wolfenstein the new colossus gene season pass ile en düşük 160 küsüre düştü. Bunlar bide indirimli hallerinin hesabı...

Daha indirim bekleyen varsa boşa bekler gibime geliyor. Definitive paketin 82 den aşşağı inmesi çok düşük ihtimal belki %10 indirim görür ama fiyatlandırmanın artması çok daha yüksek bir ihtimal...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 16 Eylül 2018; 14:30:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emreün

Abi shadow of war definitive indirdim korsan loading screen beni mahvetti yok mudur bir indirim bulan, yakalayan yahu ? Steamde indirime girmiyor takip ediyorum.
    steam'de 1 hafta önce indirimdeydi ana sayfada kocaman çıkıyordu allahtan takipteymişsin hocam
  • Wishlistimde duruyor bana bildirim gelmedi kardeşim normalde 1tl oynasa bildirim gelmesi lazım ilginç
  • Arkadaşlar yıllar geçmesine rağmen sizce ARMA 3 nasıl bir oyun? Güncelleme sıklığı, gelişimi, optimizasyonu, bugları, hileleri, aktif oyuncu sayısı vs. Sizce daha iyi bir alternatifi var mı? Yoksa tahtın sahibi ARMA 3'mü hala.
  • PUBG'de görev kasmaktan Lara'yı boşladım. Geceye atmak şart oldu.
  • Poly Bridge olayı nedir listemde neredeyse yarısı satın aldı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonda vardı. Belli sayıda malzemeler veriyor köprü tasarlıyorsun araç geçiyor üstünden yıkılmaması lazım falan yanlış hatırlamıyorsam öyle bişeydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • istersen beraber kasabiliriz bende uğraşmayı seviyorum ekledim
  • twitch türkiye'de çok popüler şu sıralar o yüzdendir büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

fable anniv. ve lost chapters hariç steam'de yok, yine origin zımbırtısında mı 2 ve 3?
    fable 2 pc versiyonu yok, sadece xbox

fable 3, microsoft store'da xbox için satılıyor

daha önce "fable 3 steam edition" varmış ama şimdi satılmıyor

amazon'da 1-2 cd versiyonu var 40$ civarı, onun harici steam key satan 3.siteler var

• Oyunda bir sahneden farklı pozisyonlar dahilinde ss'ler aldım. Yanlış anlamlara müsahit kareler. Epey güldüm.

Fotonun orjinali:https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/967601564718802237/2F08D963F6DBECB2223A3F31A33E1E86495C5C67/

Aşağıdakine yorum yapmayacağım.

• Oyun Tam erişimde ücretsiz olacak.
  • Bugün ets2 belirli oyun saati olanlara krone dlcsi beleşe dagıtacakmıs.Sadece 1 gün sürecek bu kampanya.Takip içinde world of trucks bakın.1.32 multiplayerda aynı sekilde bugün çıkacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.