Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nasaz , imjohnnystark , imjohnnystark , MrMartin Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 18 Misafir - 21 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.517
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Ben zaten oldukça beğeniyorum 2013'ten bu yana çıkan oyunları. Değişmesini istediğim tek konu dil desteği. Sadece 100 milyon dolar benzer bir oyun yapmak için bana baya fazla geldi. Fakirlikten çok sağlıklı düşünemiyor olabilirim. 613 milyon lira eski parayla 613 trilyon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Listeye almaya gerek yok oyun bedava zaten. Ama hani bir ara oynarım unutmayayım diyorsan o ayrı tabii.
  • https://store.steampowered.com/app/766370/Dying_Light_Bad_Blood/ Güzel fiyat... oyun 20 dolar bize gelişi 69₺ (!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drima

Tüm seriden sonra Unity de indirime girdi (artık alan olursa)
    https://store.steampowered.com/app/289650/Assassins_Creed_Unity/?curator_clanid=4777282&utm_source=SteamDB
    Pek çok olumsuz yoruma rağmen en sevdiğim ac oyunu bu olmuştu benim (eziolar hariç)

Hala oynamamış olan varsa alsın bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tomb Raider'in yeni oyunu oldukça güzel görünüyor. Gizlilik mekaniklerinin gelişmiş olması da hoş gözüküyor. Oynama imkanı bulduğumda kesinlikle oynarım. Neden bu kadar gömülmüş tuhaf.

• Oyun güzel ilerliyor. %12'si bitti ve ara verdim. Güzel sahneler var.

• Yazıldıysa kusura bakmayın, The Culling Free to Play olmuş.
    https://store.steampowered.com/app/437220/The_Culling/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Tomb Raider'in yeni oyunu oldukça güzel görünüyor. Gizlilik mekaniklerinin gelişmiş olması da hoş gözüküyor. Oynama imkanı bulduğumda kesinlikle oynarım. Neden bu kadar gömülmüş tuhaf.
    Neden gömüldü çünkü insanlar her oyunun 90-95 puan olmasını istiyor kapitalist sistemin kurbanı olmuş. Puan düşük görünce çöp diyor.

Bir oyun 70-80 alınca çok kötü diyorlar. Oyun 2 yıl sonra geldi insanlar ne bekliyor God of War gibi değişim mı? İlk iki oyunuda zevkle oynadım bu oyunuda oynayacağım. Benim için ilk iki oyun gibi yağ gibi aksın maceradan maceraya atlayalim yeter.

• Bir oyunun 90 üstü alması kolay değil ki. Öve öve bitirilemeyen Spider-Man bile 87 aldı sanırım. Şimdi kötü oyun mu? Hayır güzel bir oyun ama efsane bir oyun mu? Hayır değil. Zaten efsane olmasını da beklemiyoruz, eğlendirsin yeter.

Rdr, GoW, Skyrim, Witcher, GTA V gibi yapım yapacaksın ki 90 üstü alsın, efsane olsun.

TR başarılı gözüküyor, en kısa sürede oynamayı düşünüyorum. 2.oyunu bitirmem lazım önce tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cheryl Mason -- 15 Eylül 2018; 3:22:6 >
  • Battle.Net'de Black Ops 4 Beta için play yazısı aktif fakat tıkladığımda grafiksel bir uyarı çıkıp anında kapanıyor (hata değil). Beta'nın açılma saati gelmedi diye düşünüyorum.

Bu aşağıdaki saatler TR saatine göre saat kaça denk geliyor ?

UK: 6pm (BST)
    Europe: 7pm (CEST)
    East Coast US: 1pm (EDT)
    West Coast US: 10am (PDT)

edit

Çıkan uyarı bu:

Yapacağınız betaya tüküreyim. Aynı sorunu yaşayan çok kişi var.
    https://community.activision.com/t5/Call-of-Duty-Black-Ops-4-Support/Game-not-launching-PC-Early-Access-Safe-Mode/m-p/10830088

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 15 Eylül 2018; 4:43:39 >

• Neyse bakalım gece uzun gece genç...

Şunu da bırakıp oyuna gireyim tekrardan. HD'ye dönüşünce izlemek isteyenler izlesin. Lara içerir.

Bazı yerler de jeton geç düştüğü için Lara'yı kurban etmek zorunda kaldım.

Ayarların hepsi high seviyesinde olduğu için salise kasmalar oldu çok nadir anlık olarak. Daha sonra tüm ayarları normal yaptım sıkıntı kalmadı. Grafiksel olarak yine beğendim oyunu.

PC'yi upgrade yapmak şart oldu. Önümüzdeki aylarda halledeceğim. :)

• Ubisoft, Rainbow oyununa uPlay üzerinden de zam yaptı. Berbat şekilde can sıkıcı olan bir oyuna 77 TL başlangıç fiyatı biçmeleri saçmalıktan öte bir şey değil. Bir zamanlar elimdeki Starter edition oyunu silmiştim sinirden, bedavaya almış olsam bile değmiyor.

İyi bir indirime kadar Rainbow'u satın almayacağım şahsen.
  • Kusura bakmayın

Fast boy : teşekkürler hocam hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiivii -- 15 Eylül 2018; 10:29:30 >
  • Hocam işte oyuncu tipi çok değişti biz eskiden puana mı bakardık? CD ciye giderdik kapağına bakar alırdık oyunu. Bana çok saçma geliyor başkasının puanına göre oyun seçmek başkasının zevki bizi ilgilendirmez. Başkası 5 verir ben 7 veririm hani buna bakarak oyun kötü olmuş demek doğru da olmaz.

Tomb Raider'in yapabileceği en iyisi bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Ubisoft, Rainbow oyununa uPlay üzerinden de zam yaptı. Berbat şekilde can sıkıcı olan bir oyuna 77 TL başlangıç fiyatı biçmeleri saçmalıktan öte bir şey değil. Bir zamanlar elimdeki Starter edition oyunu silmiştim sinirden, bedavaya almış olsam bile değmiyor.

İyi bir indirime kadar Rainbow'u satın almayacağım şahsen.
    Ubisoft bu saatten sonra Türk oyuncuların totosunu yesin bence. Dil desteği verirken akıllarına gelmeyen Türklerin parasındaki değer kaybını görünce hemen fiyat yükseltmeleri hiç de yutulacak bir şey değil. Kendimden örnek vereyim, Origins'in indirime girmesini bekliyordum hatta böyle AC serisinin indirime girdiğini görseydim Origins'in yanında birkaç oyun daha alabilirdim ama bu saatten sonra geçsinler onu. Benim kötü günümde bana destek olmayan firmaya ben niye destek olayım? Torrent'ten indirmeye başladım, para da Bannerlord ve Cyberpunk 2077'nin kısmetiymiş artık.

• Cyberpunk 2077 Türkçe olur mu acaba?

• Arkadaşlar bir firmaya tepkinizi göstermek için illa oyunlarını korsan oynamak zorunda değilsiniz. Oyunu hiç oynamayın, olsun bitsin. Ne bu korsanı meşru gösterme çabaları. Oyun oynamak bir ihtiyaç değildir, tepki gösterme adı altında yaptığız hoş değil.
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    ilk çıkışında olmayacağı kesin gibi daha tabi çıkışına var zaman şuan için Türkçe çıkış yapacak gibi gözükmüyor. Belki Witcher 3 gibi daha sonradan Türkçe desteği sunabilirler.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.