Şimdi Ara

Resident Evil: ORC Video İnceleme (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
26.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnceleme ne kadar iyiyse oyun bir o kadar kötü olmuş. Çok güzel olabilecek bir yapımı mahvetmişler.
  • Güzelim oyun ne hallere sokuldu. Artık türüne TPS denmese bari. İnceleme için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UZUN AMA LÜTFEN OKU OKADAR YAZDIM :) ya arkadaşım amma da abarttınız be bu oyundaki sadece kötü yanları çıkarmışsınız oyun oynanabilirlik açısından gayet zevkli ewt haklı oldugunuz kısımlarda var ama oyun kesinlikle vasat falan diil ben hiçde oyunu oynarken sıkılmadım playstation için oynadım dediğiniz gibi sestede hiç okadar aksama falan olmuyo spec opslar gerçekten abartı olarak sanki 10 tane çelik yelek giyiyo gibi gözüksede macera ve hikaye olarak gayet sağlam bir oyun ben daha önce burda gözüken incelemelere kesinlikle katılıyorum ama hayır bu inceleme oyunu çok fazlaca kötülüyo 3-5 bug olmuş nolcak grafiği okadarmı düşürür ? multiside inceleme de çok iyi anlatılmış ama oyun vasat falan değil ana karakterlerimize çok fazla detay ve özellik eklendiği gibi takım oyunu diye bişey olmadığı konusunda haklısınız takım arkadaşlarımız çok çabuk ölüyo ondan sonra bi anda istediğimiz kadar canlandırıyoruz falan onun yerine daha iyi bir takım oyunu yapılmalı ama oyun genede baya zevkli çok yazdım biçoğunuz bana bişey bilmiyon falan diyosunuz ama önce kendiniz oynayın ondan sonra konusun bi incelemeye bakmakla oyun bu derece kötülenmez ayrıca adamlar çok ciddi bi derecede emek verdi çünkü bu oyun ps1 den çevrilmiş bi ps3 oyunu düşününce en fazla nekadar geliştiriceksiniz ???????
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

UZUN AMA LÜTFEN OKU OKADAR YAZDIM :) ya arkadaşım amma da abarttınız be bu oyundaki sadece kötü yanları çıkarmışsınız

Saçmalamayın RE bir efsanedir onun devamını yapmaya cürret ediyorsa birileri onu daha ileriye taşımalı isminden faydalanıp para yapmaya aşağıda dalgasını yaptım kazım abi hadi re oyunu yapag moduyla konuya dahil oluyorsa tepkiler bana göre çok iyimser ben olsam bu oyunu ancak bedava dağıtırlarsa alırım oda kanepemim altına sallanmasın diye koymak için kütlesel olarak bari bir işe yarar. Böyle bir efsaneyi, böyle bir emeği, yaratcılığı katletmek neden rahatsız etsin adamları para için her şeyi yapar her şeyi yok ederler, dünyayı yok ediyorlar para için sizin için oyunumu dikkate alıcaklar :) para verin para siz para verdikçe böyle oyunları finanase ettikçe katli vaciptir böyle biline...
  • Yav yapmiyim diyorum gene yapıyorum şu oyuna yorum re 1-2 gibi oyunlar hiç oynamadım inanılmaz bir deneyimdi gerçek bir resident evil üstadı olarak neden böyle kötü yorumlar geldigini, Resident evil'i sıradan bir bilgisayar oyunundan öte yapan şeyi özetlemek isterim bana göre;

GERÇEKLİK
    1- Silahların ateslenme etkisi(silahların tepme etkisi silahtan cıkan gaz bile onemlıdır resident evilda ama bu oyuna bakın silahlar su tabacası pıtır pıtır ates ediyor ve sıfır tepme etkisi var
    2- Mermilerin etkisi (merminnin carptığı yerdeki tahribatı örn biyolojik silahlar içinde en güçlüsü tyrant bile 9 mm lik mermilerden bir iki tane yediğinde bile bunun etkisini size hissetirirdi bir sendelerdi merminin basmasından silkinirdi bakın bunu yapmak çok zordur en güçlü karakterin bile 9 mm bir mermiden etkilenebilceği etkisini yaratmak bu oyunda nasıl bir denge olduğunu gösteriyor sadece örnek vermek için söyledim, burda yapılan emeğe bakın birde şu yukarıdaki oyuna bakın
    3- Ses + yaratıcı görsellik = atmosfer
    re gerçek serisi sadece görsellerle bile hikayeyi anlatabilirdi
  • Gerçekten sunum enfes olmuş.hakkını vermek lazım.toprak kabul etmedi gibi dokundurmalar süper
  • İnceleme gerçekten güzel. Talha beyi tebrik ediyorum. Kısa ve net açıklamalar ile inceleme diyeceğimiz bir video olmuş. Ersin bey gibi sadece oyun tanıtımı yapmak yerine editör yorumu dediğimiz bize asıl verilmek istenilen mesajı irdelemiş.
  • Talha bey 10:55 de calmaya baslayan parcayı nerden bulabiliriz adını yazarsanız sevinirim benim tam aradığım parcada
  • @gokuba

Kullandığımız tema müziği:http://www.youtube.com/watch?v=_lf62sN808s
  • eline saglık
  • Tek kelime ile süper bir değerlendirme artık günümüzde o kadar çak vasat oyun çıkıyorki böyle acınası olmak gerekiyor teşekürler bu güzel değerlendirme için
  • iğren
  • Re3'ün grafiklerini düzeltsinler bu oyundan daha çok satar
  • Talha abinin benzetmeleri müthiş :D Oyun berbat zaten :D
  • Herkes`in yorumuna sonsuz saygı inceleme içinde BSC grubuna teşekkür edip harika bir iş çıkardıklarını söylemek isterim. Ama bu bir Resident Evil serisi eminim her kez bu bölümün RE4 ve RE5 ten çok daha iyi olduğunu kabul ederler.Hepimiz yürüyebilen ve yavaş zombi ordusunu özlemiştir
  • Koca bi efsane yok olmuş Resident evil 6 inşallah böle olmaz
  • İyi ki Video İncelemeye tıklamasım. Yoksa hem zamanım hem param boşa gidecekti. Teşekkürler BSC..
  • İnceleme mükemmel fakat oyun berbat gozukuyor. Ama deniycez tabi. Keşke eski sistemle devam edilseydi.Çaresizlik hissini yansıtmıycaksa ne anladım ben RE den :D
  • Bu oyun tam bir komedi
  • grafikleri geliştirmişler fakat oynanabilirlik , nişan alma ; oyunun geçtiği mekanların işlenişi yine vasat olmuş..
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.