Şimdi Ara

Resident Evil: ORC Video İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
26.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun iğrenç ötesi ama Sunum Süper Hayran Kaldım :d:d:d:d
  • Güzel İnceleme !! Berbat Oyun !!
  • Başlığa koptum :D harbiden serinin ..... muşlar.
  • İnceleme yapmaya bile değmeyecek bir oyun.
  • quote:

Güzel İnceleme !! Berbat Oyun !!

aynen bedavaya verserel
  • inceleme çok güzel olmuş gökhan arkadaşımızında bundan nasiplenmesi dileğiyle hep böyle incelemeler görmek isteriz .yani örnekler vererek videoyu izlenir hale getirmişsiniz teşekkürler
  • Çöpe atsam çöpe yazık.
  • Melee attack'ta zombinin boğazını keserek öldürüyor, sözün bittiği yer..
  • İNCELEME İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER OYUNU ALMAYI DÜŞÜNÜYORDUM KESİNLİKLE VAZGEÇTİM :)
  • çok uğraşmışlar mı acaba :D
  • 'Gül döktüm yollarına, geliver kollarıma', 'un çuvalı', 'toprak ölü
    yü kabul etmiyor', ' 'oyun bize 3.5 attırtmıyor ama bizden 3.5 puanı alıveriyor Buralar Süperdi Talha Abi Süper Kendine Özgü Bir Anlatım Olmuş Resmen Oyuna Tecavüz Etmişler Flahs Oyun İşine Girseye Bunlar
  • Harbiden linç etmişler seriyi..Ama yorumlar süper ya
  • resident evil ın bu hallere düşmesinin asıl sebebi capcomun başka bir oyun stüdyosuna vermiş olmasıdır devil may cry ı da ninja theory verdi inşallah devil may cryın sonu böyle olmaz
  • Resident evil 5 te oyun zaten bitmişti buda helvası
  • Farklı bir deneyim için bu fırsat kaçmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I3uRocKSiyoN -- 10 Nisan 2012; 18:22:12 >
  • Boşuna demiyorum Erdinç İyikul'dan sonraki en iyi anlatıcı Talha Aynacı diye. Geçen bunu dediğimde mesajımı eksileyenler utansın şimdi.
  • Kesinlikle berbat zaten resident evil 4.oyundan sonra koptu gitti
  • yuh be herif 3 kere kafaya dürbünlü ile ateş etti düşman bana mısın demiyor :(
    Bence bu oyunu free2play olarak çıkartmalılar yada boşverin düşündüm de ona bile değmez :D
  • İnceleme çok güzel olmuş, "Yapımcılar çok emek harcadık diyorlar ama biz emeği hiçbir yerde göremedik gördüğümüz tek şey bu" (Bu cümlenin geçtiği an ilginç -ki baştan sona oyun videoları hep iginçti-. NOT: Alıntı cümle yanlış olabilir...) Resident Evil 5'i oynamıştım, oynamasaydım diyorum bu oyuna hiç bulaşmak istemiyorum RE 3 oynayayım oynamadığım güzel yapımlar var gibi RE serisinde...
  • Arkadaşlar tekrar merhaba.

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz, harcadığımız emek boşuna gitmiyor demektir bu! Şahsım adına küçük bir ricada bulunmak istiyorum. Yaptığım incelemelerde tek başıma emek sahibi sayılmam. BSC'yi lütfen bir bütün olarak düşünün. Benzetmem klişe olacak ama; doğrusu hepimiz bir dişlinin çarklıları gibi çalışıyoruz. Elbette herkesin farklı bir üslubu, bakış açısı ve yorumlama şekli var. Sizden ricam şu ki; beni ne olur kimse ile kıyaslamayın :) Daha nice videolarda görüşmek üzere!

Talha Aynacı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.