Şimdi Ara

Rage Video İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
24.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 4GameFreak

undefined

aynen
  • HD yok mu
  • Basın gazı, verin nitroyu...
  • Id softare gibi efsane bir firmanın böylesine güzel bir oyunu pclere bu kadar sorunlu çıkarması affedilir bir hata değil...resmen acemi firmalar gibi davranmışlar....oyun güzel ama grafik hataları bu oyunu duke nukem forever oyunundan sonra 2011 yılının 2. hayal kırıklığı yapan oyunu yapıyor...yazıklar olsun Id softare
  • Grafik puanı en az 9 olmalıydı diye düşünüyorum.
    PC'de oynadım kapalı mekanlarda çok iyi grafikler vardı.

Oyunun Sesleri 92 -93 almalıydı .Genel puan makul olmuş.
    Oynanması gereken oyunlardan biridir.Tavsiye ederim:)
  • grafıkler fena degıl ama dıkkat edın kırılmalar var.BF3 gıbı grafıkler cok dandık port edılmemıs bu bır gercek kaplamalar gec gelıyor.bu da carmack gıbı bır duayene yakısmamıs.
  • ilgimi çekmedi
  • Türkçe'yi biraz daha güzel kullanmanızı dilerdim. ''R'' harfi ile ne alıp veremediğiniz var, söylemekten neden bu kadar kaçınıyorsunuz anlamadım. Sürekli oluyo, başarıyo, uyandırmıyo vb. sözler belli bir süreden sonra canımızı sıkıyo (!)

İnceleme sırasında v-sync açık değildi galiba, ekranda sürekli dalgalanmalar göze batmakta...
  • gerçekten grafik puanını çok kırmışsınız kesinlikle 9,5 olmalıydı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Türkçe'yi biraz daha güzel kullanmanızı dilerdim. ''R'' harfi ile ne alıp veremediğiniz var, söylemekten neden bu kadar kaçınıyorsunuz anlamadım. Sürekli oluyo, başarıyo, uyandırmıyo vb. sözler belli bir süreden sonra canımızı sıkıyo (!)

İnceleme sırasında v-sync açık değildi galiba, ekranda sürekli dalgalanmalar göze batmakta.

beğenmiyorsan çık git arkadaşım
    Bu arada oyuna yakışır güzel bir inceleme olmuş
  • Puanlar gayet yerinde bence Gears Of War 3 9.5 i hak ediyordu kimse kusura bakmasın
  • İnceleme için teşekkürler.Güzel bir inceleme olmuş.Oyun,hatalarına rağmen oynanmayı hak ediyor.
  • İnceleme güzel, puanlandırma da yerinde olmuş. Bazı arkadaşlar özellikle grafiklerin az not aldığını, bazıları da bol keseden verildiğini söylemiş.

Oyunda özellikle karakter modellemeleri ve dış evren grafikleri gayet güzel. Son zamanlardaki en iyi karakter animasyonlarına sahip oyunlardan biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Ancak söz konusu çevre obje detayları ve fizikleri olduğunda oyun hafiften sınıfta kalıyor. Gerçi ID'nin ve doğal olarak Carmack'ın oyunlarından biraz alışığız bu duruma. Uzaktan bakıldığında gayet güzel görünen, ancak yaklaştığında ise detaysız yapıya bürünen objeler bunca senenin değişmeyen unsurları oldu.

Buna rağmen oyun gayet eğlenceli ve aksiyonu bol olmuş. Senaryo bazında da hafiften eksikleri olsa da kendini aralıksız oynatıyor. Arada şansa farkedilebilen türden çok hoş ayrıntıları da barındıran bu güzelim FPS'yi oynayın derim.

Puanım: 85/100

• PC versiyonu sorunlu olabilir ama oyun konsollarda çok güzel. Yurtdışında oyun beğenildi hatta IGN 10 vermiş grafiklere. PC notları daha düşük. Kesinlikle en iyi görünen oyunlardan biri.
  • Grafikler konusunda BSC nin verdiği puana sonuna kadar katılıyorum. İyi bir ekran kartıyla son update ile full ayarlarda oynuyorum. Işık renk efektler ve çeşitlilik kendi aralarında 9 ve 10 puanları paylaşabilirler buna karşın kaliteyi düşüren unsurlarıda göz ardı etmemek gerek. Özellikle kapalı mekanlardaki bazı özensiz kalitesiz dokular bırakın kötüyü mide bulandırıcı, ekran kırılmaları ve geç gelen dokular bunları görmezden gelmeyelim. 8.8 Hakkıdır Tebrikler BSC. Yemişim IGN yi!
  • Ne ka çok toplarsanız o ka üretken olursunu :)
    6.50'deki espriyi çok az kişi anlamıştır.
  • Gears of War Borderlands kırması
  • İncelemenin başındaki müziğin ismini bilen varmı?
  • grafik 8.8 :) kaplamalar 64x64 piksel donanımhaberin avatarı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHARISMATIC

mukemmel oyun keske mıladı dolmus konsollara gore deılde pc ana platform olsaydı da super grafıklerle oynasaydık ne yapalım basyapıt olamadı ama yınede guzel carmack akıllanır artık heralde bır daha konsolu ana platform yapmayacagını ogrenmıstır

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-John_Carmack_PC_Oyunlarda_Oncu_Platform_Olamaz-20504.htm
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.