Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 22MARTLI Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
107.719
Cevap
259
Favori
3.947.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki konsolunda exc'leri güzel bana göre fakat PS5 neden tercih ediliyor ülkemizde bunun nedeni belli. Sony'nin pazarda en başından beri varoluşu vb.

Xbox 360 ile TR'ye geç girmeyecekti MS. Bu yönden kötü yaptı bizler için. Destek yok birşey yok. Konsol 3K verdi mi at çöpeydi resmen. Jasper board'lar çıktı ama en baştan herkes helvayı 1 kezde olsa kavurmuştu.

Bana göre Xbox'da TLOU kalitesinde oyun yok. PS'de Gears serisi tarzı oyun yok. Biri zaten single odaklı diğer Xbox oyunları hem single hem multiplayer. Seçim yapmam gerekse zevk ve renk olayı yüzünden Gears derim fakat TLOU gibi oyunların da hakkını teslim etmek gerekiyor. Şahaser, roman gibi oyun bırak filmi. Multisi olmasada olur 2. oyunda.

Halo falan beni kesmiyor, hoşuma gitmeyen bir seri. Maymundan bozma tipi görünce tebessüm ediyorum. Konuda paylaşılmış fotoğraf çoğu kez.  

Forza iyidir güzeldir, Halo seveni için tapılası, Gears herkese hitap etmeyen bir oyun. Geriye ne kaldı koca bir hiç gibi birşey. Gamepass'ı sevmiyorum. Üyesiyim evet ama cezbedici değil.

İmkanı olan 2 konsolu da edinmeli. Hazır bu ay vergiler düşecek haberleri çıktı. Amazon'dan alamayanlar değerlendirsin derim. Gerçi en fazla 1000 lira oynar fiyat indirimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sayko RGB

İki konsolunda exc'leri güzel bana göre fakat PS5 neden tercih ediliyor ülkemizde bunun nedeni belli. Sony'nin pazarda en başından beri varoluşu vb.

Xbox 360 ile TR'ye geç girmeyecekti MS. Bu yönden kötü yaptı bizler için. Destek yok birşey yok. Konsol 3K verdi mi at çöpeydi resmen. Jasper board'lar çıktı ama en baştan herkes helvayı 1 kezde olsa kavurmuştu.

Bana göre Xbox'da TLOU kalitesinde oyun yok. PS'de Gears serisi tarzı oyun yok. Biri zaten single odaklı diğer Xbox oyunları hem single hem multiplayer. Seçim yapmam gerekse zevk ve renk olayı yüzünden Gears derim fakat TLOU gibi oyunların da hakkını teslim etmek gerekiyor. Şahaser, roman gibi oyun bırak filmi. Multisi olmasada olur 2. oyunda.

Halo falan beni kesmiyor, hoşuma gitmeyen bir seri. Maymundan bozma tipi görünce tebessüm ediyorum. Konuda paylaşılmış fotoğraf çoğu kez.  

Forza iyidir güzeldir, Halo seveni için tapılası, Gears herkese hitap etmeyen bir oyun. Geriye ne kaldı koca bir hiç gibi birşey. Gamepass'ı sevmiyorum. Üyesiyim evet ama cezbedici değil.

İmkanı olan 2 konsolu da edinmeli. Hazır bu ay vergiler düşecek haberleri çıktı. Amazon'dan alamayanlar değerlendirsin derim. Gerçi en fazla 1000 lira oynar fiyat indirimi.

Oyuncular artik oyun veya konsol alirken neredeyse 1 liranin hesabini yapiyor sen gelmissin konsol fiyati icin 'gerci en fazla 1000 lira oynar fiyat indirimi' diyon. su yerine şampanya iciyon heralde.  

• Bu forumda en çok tartıştığım kişileri bile kolay kolay şikayet eden birisi değilim, ne hikmetse ben yazınca en ufak bir şeyde zorunuza gidip şikayet ediyor bazıları..

Bu kadar zorunuza gidecekse oynamayalım beyler, gerçekler çok acı biliyorum ama katlanmanız, hazmetmeniz lazım, olgun birisi gibi. Ama yok, ben çocuğum, ergenim diyorsanız şikayet etmeye devam edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 1 Ocak 2021; 11:35:11 >
  • Meyve veren agac taşlanir. Kendinle gurur duymalisin.  

Bak mesela bana beni hic (sallayan) sikayet eden yok son aylarda.  

•  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xbox ps5 in yaninda siyah ekran testris oyunu gibi kalir

• quote:

Orijinalden alıntı: prenssabahattin

xbox ps5 in yaninda siyah ekran testris oyunu gibi kalir
    Yaw he he

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirinbaba33

Yaw he he

Alıntıları Göster

Hocam playstation hayrani olmama ragmen muthis bir assagilama yeteneginiz var. Ilk defa gordum " yaw he he " super bir sey yahu. Tebrik etmek lazim.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Samurai

Oyuncular artik oyun veya konsol alirken neredeyse 1 liranin hesabini yapiyor sen gelmissin konsol fiyati icin 'gerci en fazla 1000 lira oynar fiyat indirimi' diyon. su yerine şampanya iciyon heralde.  

Alıntıları Göster
    Cımbız mesajı göndermişsin yav hehe. İyi yıllar sincap. :)
  • @ Sayko RGB

Sana cok guzel cevabim vardi da beni blokladigin icin yazmiyorum. Catla patla.  

• Dark-Samurai kullanıcısına yanıt

Şirin Baba dediğin cevap veremeyince küsüp bloklayan biri   

• Beni halen bloklamamis. ilginc.  

Forumda degil heralde.  

• Dark-Samurai kullanıcısına yanıt

Ben çok uğraşıyordum  

Gücü yetmedi

• Tebrik ederim seni. :)

• xbox bathesda hamlesiyle dengeyi sağlayabilir. önümüzdeki dönem eğlenceli olacak.

tabi god of war ragnorak 2021 ilk yarısında gelirse xbox tarafı çok çağresiz kalır.

şuan bana göre tercih sebebi olarak tek kalan oyun gow

• XSS'nin 720P'ye kadar düştüğü oluyor, 2021 yılındayız 720P mi kalmış. Series S yerine X konsoluna dijital bir sürüm yapsaydı Xbox daha çok satardı. Ve hatta daha mantıklı olurdu. Servis için gelen adamın zaten dvdli sürümle işi olmazdı.

XSS alan adam bakacak 100 Dolar daha fazla verip çok daha güçlü olan PS5'i alabiliyor dijital versiyonu. Dönüp bakar mı o konsola

• quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kitsuragi

Bu mesaj silindi.

xbox kolunda daha rahat fps oynuyorum.

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.