Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (845. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 7 Misafir - 11 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
107.707
Cevap
259
Favori
3.947.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
28. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 843844845846847
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bloodborne'a başlamak için aylardır 60 FPS yapmalarını bekliyorum. 30 FPS oynanmıyor zaten zor oyun iyice zorlanıyorum. Umarım bu oyun da en kısa surede PC'ye çıkar :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • brnbry kullanıcısına yanıt
    Gelmeli zaten fanboyluk yapmanın anlamı yok ki son uncharted çıkalı 5 sene olmuş para kazanıp yeni yeni unchartedlar yapsınlar bana
    Şu konsolda en sevdiğim oyun seslendirme kadrosununda büyük parmağı var bunda

• Bati-Wan_Kenobi kullanıcısına yanıt
    Benim de konsolda ilk oynayıp bitirdiğim seridir, yeri ayrı olacak her zaman bende

Sony yeni exc'lerini day one getirmediği sürece önemli degil benim için..

• [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]
    [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]cory barlog 🖖twitter
    “series x ✅ halo infinite […waiting…] ❤️”
    https://twitter.com/corybarlog/status/1432887054040399872?s=19

adam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Kişi hangi firmada çalışırsa çalışsın rakip veya başka firmaların ürünlerinden birini kullanırken gizlemeye çalışmamalı. On numara hareket

• MortalRide kullanıcısına yanıt

Ben seviyorum böyle şeyleri , kaldı ki cory en sevdiğim direktörlerden biridir hocam

Takdir edilmesi gerekilen hareketler bunlar hocam. Keşke tüm çalışanlar bu kadar rahat davransalar. Hiç bakın ben sadece bunu kullanıyorum çünkü burada çalışıyorum gibi davranmalarına gerek yok.

Buradaki ve yabancı forumlardaki bir avuç fan hariç kimsenin bu rekabete kan davası gibi baktığı yok. Şaşırtıcı değil, Phil'in evinde de kesin PS5 vardır; keşke bende PS5 alsam ancak ülkede şartlar malum.

• https://www.youtube.com/watch?v=AZPe1rgYqIU&feature=youtu.be

PS5'te Ray Tracing eklememişler düzgün karşılaştırma yapamıyoruz. Sadece yeni nesil konsollara çıkıyor diye karşılaştırma için o kadar bekliyordum. Rezillik. Arka planda neden Ray Tracing kullanmadıklarını geliştiricilerin açıklaması gerekli.

• Acilen Plus aboneliğine geniş bir kütüphane eklemeli Sony, hem PS4 hem PS5 için. Game Pass rakibi bir sistem yaratamadıkça zamanla cazibesi eriyecektir. Her yerde Game Pass övülüyor, Sony eleştiriliyor. Bunun negatif yansıması mutlaka olur. İnsanlara PlayStation aldıracak yeni bir olay lazım. Fahiş fiyatlı özel oyunlar yetmemeye başlar. Büyük oyunların çıkar çıkmaz Game Pass ile ek para vermeden oynanabilinmesi büyük lüks.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • brnbry kullanıcısına yanıt
    +1 . Plus Collection’da varken oynayayım dedim ama oyun ne kadar harika olsa da dayanamadım bıraktım. Elinin altında Ferrari varken 30 FPS oyun oynanacak gibi değil arkadaş. Hele ana platformu PC olan birinin buna katlanması çok daha zor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Objektif ve kaliteli bir yapımcı. Bu adam oyun dünyası için büyük bir değer. Ben de Xbox oyuncusu olmama rağmen GoW hayranıyım mesela.

• Ben PS kullanıcılarının yerinde olsam Game Pass e karşı sallayıp duracağıma, Game pass ne güzel bir sistem keşke Sony de getirse diye yabancı forumlarda Sony üzerinde baskı kuran PS kullanıcıları gibi davranırdım ki 15 gb ilk dandik bir oyunu Xbox kullanıcıları bedava oynarken PS kullanıcıları 570 TL ödemek zorunda kalıyor.

Ama ben bizim PS fanboylarını anlayamıyorum. Adeta SONY e para kazandırmak için çırpınıyorlar. Bizim bedava oynadığımız oyunlara para vermek için can atıyorlar. Nerdeyse diyecekler ki ya yeterki Sony var olsun oyunlar 1000 tl olsun biz verir oynarız. O seviyeye geldiler.. Yazık günah.. Bu soyguncu firmayı bu kadar körü körüne savunmayı bırakın artık.

Arada 20% bir performans farkı olduğu halde adam çıkıp diyor ki öyle pek de fazla bi performans farkı yok vs.. 20% minimum suanda söylenen fark. Eminim 20% den de fazla aradaki fark. Adam hem 20% daha güçsüz cihaz alıyor hemde oyunlara bir ton para veriyor. Ayrıca baba Arcade ve Simulation oyunlardan da mahrum kalıyor.

Ve hala savundukları şey yaa bizim cihazımız 9.2 tflops değil 10.2 tflops. Yahu senin güzel hatırına 10.2 olsun e kardeşim yine güçsüz yine güçsüz. Seni Sipidermen kurtarmayacak ki. Ha sen ömür boyu cihazında sipidermen oynamayı düşünüyorsan bilemeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 2 Eylül 2021; 11:53:8 >

• Harika bir sistem ama çıkışa oyun yetiştirmemeleri vs büyük fiyasko bence bayılıyorum gamepassa para vermek istemediğim tür oyunlar ekleniyor sürekli ama daha yeni 2 tane oyun çıktı biri flight simulator onu oynadım az sildim birde psychonauts 2 geldi şimdi eğlenceli ama Türkçe altyazı kesinlikte olmalıydı bize özel fiyatlandırma yapıyorlar ama neden hala Türkçe desteği sağlamıyorlar anlamıyorum [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

Hele hele bu nesil iki konsolda olmalı ama bizim ülke şartlarında artık bu çok zor inşallah herkes ikisinede sahip olabilir zaman içinde bu konudaki kavgalarda azalır [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• kim muzu daha çok seviyor acaba...

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]
  • Evinizde Xbox kullanıcıları Xbox'un karşısına dizilmiş muz oyunu oynuyorlar, karşınızda reklamlara çıkan çocukların elinde muzlar, muz oyunları... O çocuk aklından geçiriyor "benim de bir Xbox'um benim de bir Muz Oyunu'm olsa" diyor, anne bana niye almıyorsunuz diyor... 

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• ağzınızdan muz düşmüyor arthur hocam

maaşallah

• Koçum Sony_taraftarı adını Arthur_morgan yapınca unutulucağını sandı galiba
    Aşırı bir muz sevdası var beyler bunda aşk yaşıyor muz ile

• 
Sayfa: önceki 843844845846847
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.