Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (677. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: wardaddy58 , wardaddy58 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir - 16 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
107.525
Cevap
260
Favori
3.937.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada From Software fanları. Aranıza katılmış bulunmaktayım. Bir hayırlı olsun alırım

Hazır bayram, %75 indirim de gelmiş bir çılgınlık yaptım.

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortalRide -- 21 Temmuz 2021; 18:23:58 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Peki bundan şeyin haberi var mı? Mesela AMD'nin?

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

• brnbry kullanıcısına yanıt
    Bir Xbox fanının çürütülmesi 1 saati aşmıyor.Katiyen değişmiyor bu gerçek.İş Jack abiye kalıyor yine:)

ORTAMLARDA PS5 RDNA 2 DEĞİL DERSİN. KİM BİLECEK? [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 21 Temmuz 2021; 18:31:10 >
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Nasıl hocam bize xbox series x 8k gücünde olacak demişlerdi. Pardon o fiyattı özür dilerim
    Xboxcu arkadaşların boş hayalleri iki konsolda birbirine yakın güçte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 21 Temmuz 2021; 18:49:26 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Rdna 2 PS5'te yok diye birşey mi dedim. Bir xbox fanının çürütülmesi demiş birde bir ps fanının da sincapı 5. Kez bitirmekten gözleri bozulmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8DDC600D -- 21 Temmuz 2021; 19:4:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

Yine "ne alaka?" dediğimiz bir yorum.Hergün ne oynadığımı atarak üzmek zorunda mıyım ya?Girme o toplara zararlı çıkarsın söyleyeyim:)

İncinirsin,yine de sen bilirsin:)

• Bütün nesil xbox gucsuz diye duvarlara pankart asip kina yaktilar bagira bagira ps daha guclu dedi butun forum . Simdi xbox guclu , guclu diyemiyoruz iyi mi [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]  Az veya çok . Güçlü iste kagit uzerinde .

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonobo643

Yine "ne alaka?" dediğimiz bir yorum.Hergün ne oynadığımı atarak üzmek zorunda mıyım ya?Girme o toplara zararlı çıkarsın söyleyeyim:)

Demediğim bişey üzerinden Xbox fanı çürümüş yazman çok mu alakalı. Öyle büyük büyük laflarda konuşma incitirim falan diye. O kısmı görmezden geliyorum. O görselle demek istediğini çok söylemek istiyorsan pm den ulaş. Bi kahve içelim seninle. Yüzüme söyle. Hadi iyi forumlar

• Ahhahaha.Yine kontrol kaybı.Kontrol kaybedeceksen buralarda fink atmayacaksın:)))Öyle tek oyunu tekrar tekrar bitirmeler falan yok paşam bizde.Sen de öğrenirsin elbet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 21 Temmuz 2021; 19:14:32 >
  • quote:

Ahhahaha.Yine kontrol kaybı.Kontrol kaybedeceksen buralarda fink atmayacaksın:)))Öyle tek oyunu tekrar tekrar bitirmeler falan yok paşam bizde.Sen de öğrenirsin elbet

Küfür iması yapıyorsun kardeşim salak mı var karşında. Olayı çirkinleştip ben çirkinleştiriyormuşum gibi konuşmayın.

• Küfür mü ahahaha.Ya ne alaka?Hangisi küfür yaz bileyim.Ya bu sizdeki aşırı alınganlık neden yav?

• quote:

Hocam bu foto sıkıntılı bir fotoğraf kullanmasan daha iyi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 21 Temmuz 2021; 19:31:33 >

• quote:

Küfür mü ahahaha.Ya ne alaka?Hangisi küfür yaz bileyim.Ya bu sizdeki aşırı alınganlık neden yav?

O attığın fotoğrafın ne amaçla atıldığı belli. Birşey demiyorum daha sinirimi alt üst ettiğin için teşekkür ederim. Bir daha alıntılamayın bu mesajın altını

• Periah kullanıcısına yanıt
    Ne kastettigimi herkes biliyor,küfür ile alakası yok.Kimse saptirmasın konuyu

• Yo alıntılayacam.Orada yazanın dışında hiçbir anlamda kullanılmadı o caps.Hiiiiç duyar kasma yani.Üzüldüysen de boşa üzdün kendini.Biz burada kalp kırmaya çalışmıyoruz.Ne yazdığım ettiğim ortada burada.Farklı manalara çekmeyin durumu

• quote:

Yo alıntılayacam.Orada yazanın dışında hiçbir anlamda kullanılmadı o caps.Hiiiiç duyar kasma yani.Üzüldüysen de boşa üzdün kendini.Biz burada kalp kırmaya çalışmıyoruz.Ne yazdığım ettiğim ortada burada.Farklı manalara çekmeyin durumu

Samimiyetine inanıyorum hocam. Sorun yok uzlaştık[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• Eyvallah

• Hypnosis. H kullanıcısına yanıt

Sonuç olarak fark olacak. Farkın büyüğü ve küçüğünü görürüz. Zaten bazı mevcut oyunlarda Ps5'in maksimum çözünürlüğe ulaştığı yerde, XS minimum çözünürlüğe düşüyor... Daha ne lazım yani? 😄

Xbox ile de Ps arasındaki fark %30 ve ayrıca Xbox'da kullanılan ramler yine daha hızlı... (Buna itiraz edenlerle tartışmayacağım, bunların seviyesine inip tecrübeleri ile üste çıkmalarına gelemem şimdi :)) )

Burada birkaç arkadaş var mesela uzay teknolojisi olan bir teknolojiyi alıp sanki ps5'e aitmiş gibi sunuyor. Ps5'in yaptığını yapınca, SX 14tf'ye çıkıyor ama çıkıp sonra Sony gibi "değişken frekans" muhabbetine girmesi gerekiyor... Bu kilidi açmak da Microsoft'un tek bir güncellemesine bakar. Bunu, Microsoft Xbox One döneminde de yaptı ve oyunlara dönüşü fark edilecek şekilde hissedildi...

Ben dikkat ettiyseniz zaten, Xbox 10k Ps5 3k açacak diye sallamıyorum.

Burada arada fark olmayacak, olamaz, yapımcılar bunu yapmaz diye gelen mesajlara cevap verdim. Ortada kocaman fark var... Bu farkı bu iki konsolda yine göreceğiz. Bakın şuan bile görüyoruz zaten... Benim çıkış noktam bu.

• Ps5'in RDNA2, olduğunu filan paylaşılmış... Sony bile kendi ağzı ile diyemiyor bunu...

Burada birkaç arkadaş var, konu Xbox aleyhine olunca dedikoduları resmi ağız gibi alıyorlar 😄

O aynı dedikodu kaynakları Ps5'in ne olduğunu söyleyince ciddiye alamıyorlar ama :)

Ps5'de FULL RDNA 2 desteği yokken Xbox tarafında var. Bu da net bilgidir... :)

Yeni nesillerde Xbox Series X ve S , full RDNA2 destekli tek taraf... Bu da AMD tarafından onaylı... Bakın "full" diyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7ender -- 21 Temmuz 2021; 19:56:25 >
  • 7ender kullanıcısına yanıt
    Yahu hocam ne dedikodusu.AMD'nin official sitesinden paylaşılan bilgi.Hayretler içerisinde kalıyorum bazen

• 
Sayfa: önceki 675676677678679
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.