Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
107.634
Cevap
259
Favori
3.943.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Himurajutsu

Duman oldu  

Alıntıları Göster

500M $ paraya 2 tane GTA V yapılıyor o döneme göre, hatırlatmak isterim :D

• Konu açılalı 1 saat oldu , birbirinize hakaret etmek için biraz bekleseydiniz bari.

• Dictattor kullanıcısına yanıt

Şu sot size ne yaptı anlamadım oyun sürekli geliştiriliyor oyuncusu değilim ama sevilen bir oyun sizin muz alerjiniz var sanırım ağzınıza almıyorsunuz muzu gibi duruyor Gears oyunlari her zaman belli kalitenin üstüne oldu Forza gibi bir tane oyun yok dünyada direk başı çekiyor o konuda hiç konuşmayın

KİRALAMA sistemi oyun dünyasının geleceği bir oyuncuya bir oyunu bir kere satarsın ama 10 kere kiralarsın sizin şu ceo bile bizde game pass sistemi için çabalıyoruz bakalım bekleyin bizden haber diyor siz burada game pass çöp diyorsunuz ps now falan var deme bana gülerim daha bizim ülkemize resmi şekilde sunulmamış sistemle game pass' i yan yana koyamazsın ama merak ediyorum ps game pass sistemini ortaya koyduğunda nasıl savunacaksınız onlarada laf yapacak mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Godd of war.

Last of us

Uncharted

Bladbornn

Ghost of tsu

Spiderman

Days gone

Hepsi efsane oynamayan ben oyuncuyum demesin

• KAVGA[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

Önlerden yerimizi alalım, ilgi ile takip ediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tenebrio

Eeeeee hangisi çöp?  

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• koroglu69 kullanıcısına yanıt

Niye Sony'nin yazığı PS din kitabında bu oyunlari oynamayan oyuncu olamıyor mu yoksa ceheneme falan mı yolluyorlar days gone gibi çöpü oynamadim sony affetsin cehennem varsa ama oynarım işi sağlama alalım bilgi verirseniz yada şu kitabın pdf'si varsa atın bilgilenelim

• Playstation5 P kullanıcısına yanıt

cop kutusuna yazik yaw [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• öncelikle hepimiz türkiye de yaşıyoruz dolayısıyla bi oyuna 600 tl 700 tl verebilecekseniz hay hay gidin ps5 alın (ben olsam hâla xbox alırdım) ama xbox alırsanız xbox gamepass gibi müthiş bi sistem var ve geriye dönük uyumluluk sağ olsun aklınıza gelebilecek nerdeyse bütün oyunları çalıştırabilecek yani hepimiz türkiyede yaşıyoruz bu 8 bin tl ver geç diyebileceğimiz bi sistem deil ve unutmadan
    "BABAN XBOX"
    -OĞUZ SASİ-
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultra sonic

öncelikle hepimiz türkiye de yaşıyoruz dolayısıyla bi oyuna 600 tl 700 tl verebilecekseniz hay hay gidin ps5 alın (ben olsam hâla xbox alırdım) ama xbox alırsanız xbox gamepass gibi müthiş bi sistem var ve geriye dönük uyumluluk sağ olsun aklınıza gelebilecek nerdeyse bütün oyunları çalıştırabilecek yani hepimiz türkiyede yaşıyoruz bu 8 bin tl ver geç diyebileceğimiz bi sistem deil ve unutmadan
    "BABAN XBOX"
    -OĞUZ SASİ-

nE :D

• Trol Xboxçılara Merhamet Gösterilmeyecek, Show No Mercy !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playstation5 -- 28 Kasım 2020; 22:7:1 >
  • insallah xbox daha firma almaz onlari da bethesda gibi bitirecek ona uzuluyorum [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Krinos

insallah xbox daha firma almaz onlari da bethesda gibi bitirecek ona uzuluyorum  

Konsolları da satmayacak. Bethesta oyunları ilgi alanım değil ama analiz yaptığımızda ne kadar platform o kadar kar. Bence time ex yaparlar sonra multi olur ama kimse bethesta oyunu için konsol almaz. SONY kozlarını saklıyor zamanını bekliyor[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• Fatih Terim playstation 5'i kaldırıyor.

• themahzen kullanıcısına yanıt

Nintendo dur Allahını serversen zaten ortalık karışık. [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• brnbry kullanıcısına yanıt

Fanboylar alınıyorsunuz yoksa fanboylar evet fanboylar daha dune kadar game pass gibi sistemler çöplerle dolu olmak zorunda yoksa nasıl ayakta kalacak bu sistemler diye geziyordu şimdi sony işin içine girince düşünceleri mi değişti yoksa ben bakmayali sony microsoftan daha zengin bir firma mı oldu şu sistemi sunsunlar bakalım nasıl öveceksiniz neresinden tutup övmeye çalışacaksınız

• PC master race ulen

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.